Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kochane szafowiczki. Ostatnio ślicznie mi doradzałyście odnośnie fryzurki. Szczerze Wam powiem, że nie mam kogo się doradzać się w tego typu sprawach... :) W tamtym roku ważyłam 80 kg przy wzroście 170 cm. Teraz ważę 67 kg. I nie mam pojęcia, jak mam siebie oceniać. Niedawno pojawił się wątek o tym, ile która z Was waży przy jakim wzroście. Wnioskuję więc, że mam jeszcze sporo do zrzucenia. No ale do rzeczy. Dziewczyny, napiszcie proszę co sądzicie o moich nogach. NIGDY w życiu nie chodziłam w spódniczkach, legginsach, itp do butów bez cholewek (wydaje mi się, że w butach z cholewkami nogi wydają się smuklejsze :P). Wydaje mi się, że mam nie wypada mi pokazywać moich kulasów w takim stroju, w jakim jestem na zdjęciu. A Wy jak sądzicie?



Myślę, że są całkiem spoko :D
Śmiało śmigaj w spódniczkach ;p

Jakie tam kulasy, nie jest zle :P Gorsze nogi maja dziewczyny niektóre, a śmigają w mega miniówkach... Ty sie nie masz jeszcze co martwić.

Pozazdrościć nóg, wzrostu i wagi. Tak trzymaj. Super:)

Mi też się wydaje, że jest całkiem ok :) Pokaż wszystkim ile masz siły woli i jak pięknie schudłaś :)

nawet sie nie zastanawiaj:)

dziewczyno masz zgrabne nogi

Cytat
hannahxunicorn
Jakie tam kulasy, nie jest zle :P Gorsze nogi maja dziewczyny niektóre, a śmigają w mega miniówkach... Ty sie nie masz jeszcze co martwić.
oj tak jest w tym ziarno prawdy duuuuze ziarno:)
z niecierpliwoscia czekan na cieplejsze dni kiedy takie cuda sie pojawia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-15 20:49 przez myszorro87.

chciała bym takie mieć ;/



Dziewczyny, naprawdę? Nie są krzywe? Ja się ich wstydzę, bo jak widać mają kształt marchewek :P zwężają się ku dołowi niemiłosiernie...... Naprawdę sądzicie, że nie są aż takie złe? :) mi chyba pozostała mentalność 80kilowej Martynki :P

nie chowaj nóg w spodniach ;) naprawdę nie masz się czego wstydzić!!

uspokoj sie z tymi nogami super sa! i tyle w temacie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-15 20:54 przez myszorro87.

zweryfikowana
Posty: 1.721
Ostrzeżenia: 1/5

a to moje :D



Cytat
emilab1
chciała bym takie mieć ;/

masz chudsze nóżki od moich przecież :)

Coo? Kulasy??? Masz przepiękne nogi, wręcz idealne. Nie pozbawiaj panów na ulicy takiego ładnego widoku:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-15 20:58 przez barbidurek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA