Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przedłużanie rzęs - opinie

23 mar 2014 - 07:15:18

Dużo z tym roboty, dobrze,że ja nie muszę.

przedłużanie rzęs - opinie

25 mar 2014 - 00:12:52

Cytat
SrokaN89
Ja miałam dwa razy. Raz przez około pół roku, za drugim razem poszłam do innej kosmetyczki, przez którą się zraziłam do sztucznych rzęs. Była niedelikatna w tym co robi, szarpała mi za rzęsy, kilka wyrwała, przez co zaczęło mi pulsować oko. Nie mogłam tam uleżeć! Całość długo trwa, więc potrzeba dużo cierpliwości. Ja mam naturalnie długie i gęste rzęsy, jednak doczepiałam je sobie dla wygody i oszczędności czasu. Dzięki temu nie musiałam robić żadnego makijażu. Ale ta kosmetyczka... Zbulwersowało mnie jej zachowanie i podejście do klienta. Podczas gdy ja musiałam nieruchomo leżeć, ona się zajadała zapiekanką... Poza tym zaczęła mi wyliczać, że czas zakładania trwa w moim przypadku dłużej niż u innych klientek, ponieważ mam dużo rzęs, więc godzinówka jej gorzej wychodzi... No i musi zużyć więcej rzęs niż normalnie! Poczułam się jakbym była trędowata, inna, ponieważ mam ładne gęste i długie rzęsy, które szybko odrastają i się regenerują! Widocznie przysporzyłam tym szanownej kosmetyczne więcej problemów i strat finansowych. Skoro miała jedną stałą cenę, powinna się z tym liczyć, że przyjdzie kiedyś ktoś, na kogo będzie musiała przeznaczyć więcej rzęs niż na to liczyła średnio. Poszłam do niej raz na uzupełnienie i nigdy więcej! Nawet na zdjęcie do niej nie poszłam, poradziłam sobie sama. Do regeneracji polecam olejek rycynowy. Mimo, że minęły dwa lata, nie zdecydowałam się już na kolejne doczepianie... ;/

Do długich i gęstych rzęs polecam semi permanentną mascarę. Efekt jest naturalny, rzęsy wyglądają jak pomalowane tuszem. poczytajcie o tym w necie :)

przedłużanie rzęs - opinie

25 mar 2014 - 16:18:02

tak jest to bardzo fajne, ladnie wyglada, ale metoda 1:1 rzeczy sie oslabiaja i po dluzszym czasie zaczynaja wypadac

przedłużanie rzęs - opinie

25 mar 2014 - 16:18:03

tak jest to bardzo fajne, ladnie wyglada, ale metoda 1:1 rzeczy sie oslabiaja i po dluzszym czasie zaczynaja wypadac

przedłużanie rzęs - opinie

28 mar 2014 - 23:10:54

przedluzalam rzesy 2,5 roku bez przerwy. Dopiero teraz mam przerwe 5 tydzien i moje rzesy sa w swietnej kondycji, zakupilam tylko odzywke w superpharm lbiotic za 15zl . Musze powiedziec ze wracam do przedłużania za 2 tyg. Moje sa zregenerowane odpoczely i nie byly zniszczone mimo zalecanej przerwy po 6 miesiacach, bo jak jest dobra kosmetyczka, zna sie i dobrze dokleja to nie niszczy naturalnych, owszem sa delikatnie oslabione normalna rzecz ale przy pokocy odzywki o ktorej wspomnialam blyskawicznie sie odzywiaja. Przedluzane rzesy to niesamowita wygoda! POLECAM

przedłużanie rzęs - opinie

16 kwi 2014 - 15:39:18

Cytat
aniaaa8525
tak jest to bardzo fajne, ladnie wyglada, ale metoda 1:1 rzeczy sie oslabiaja i po dluzszym czasie zaczynaja wypadac

cykl rzęs trwa 30 dni, każda wypada i nie jest to wina sztucznych, fakt jeżeli ktoś jest nierozsądny i każe sobie zakładać ciężkie za długie rzesy, nie pasujące do naturalnej struktury swoich to wypadają na potęge. Jest jeszcze fakt, że wbrew pozorom nie należy ich malować! Moja pseudo kosmetyczka powiedziała, że ona swoje 'poprawiała'. WSZYSTKO Z ROZSĄDKIEM, po przedłużaniu trzeba dać czas swoim aż się zregenerują i dopiero robić nowe.

przedłużanie rzęs - opinie

17 kwi 2014 - 18:23:49

roznie to bywa... jednym sie nic nie dzieje a inni pozniej prawie nie maja rzes.

przedłużanie rzęs - opinie

25 kwi 2014 - 13:27:24

Ja przedluzam od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolona, trzeba po prostu znaleźć dobra kosmetyczke, ktora zrobi to profesjonalnie. Chodze do Black Pearl w Krakowie.

przedłużanie rzęs - opinie

28 kwi 2014 - 23:54:26

Ja polecam ;) Przede wszystkim jest to nieziemska wygoda :)

przedłużanie rzęs - opinie

02 maj 2014 - 10:01:13

wszystko zalezy w duzej mierze od tego kto ci je złozy , ja od 2 lat jezdze do jednej kosmetyczki we włoszakowicach , robie sobie przerwy dwu , trzy miesieczne , zalozone mam rewelacyjnie , nie sa polamane, jak zdejme to wiadomo czegos brakuje bo roznica jest ale wystarczy tydzien odzywki i mam znowu to co mialam przed zalozeniem . sa praktyczne, jako instruktor fitness nie mam problemu ze mi sie cos rozmaże w pracy jak sie spocę (cwicze bez make upu wiec rzesy sa dla mnie wazne ), duzo tez zalezy od indywidualnej reakcji , jedni sa uczuleni na klej i beda mowic ze nei zakladac bo im cos podraznilo- najwyrazniej sa uczuleni. inni powiedza ze polamane - widocznie zle zalozone . NAJWAZNIEJSZE TO DOBRA KOSMETYCZKA I BRAK UCZULEN NA SUBSTANCJE JAK KLEJ :)

JA POLECAM ;) ROBIC TYLKO JAKIES PRZERWY I BEDIZE OK :)

Re: przedłużanie rzęs - opinie

03 maj 2014 - 08:46:34

Cytat
Edyta25-Lubliniec
ja przedłużam sobie rzęsy i jestem z nich bardzo zadowolona.To fakt że trzeba o nie bardzo dbać-nie przecierać,spać tak żeby ich nie zagiąć itd ale można się do tego wszystkiego przyzwyczaić.Wcześniej zapominałam się i zdarzało się że odruchowo chciałam przetrzeć oczy,ale mam je już tak długo że teraz nie stanowi to żadnego problemu.Teraz po prostu nie mogłabym bez nich żyć!!!Raz zrobione - uzależniają :)
Ja chciałam spróbować je zrobić z ciekawości pierwszy raz-kiedy już mi powypadały i spojrzałam w lustro -PUSTKA- oczy zupełnie puste,jakby nagie.I od tamtej pory mam je zawsze,uzupełniam,dbam jak tylko mogę i KOCHAM JE !!!

Wrzucam fotkę z moich pierwszych rzęs zrobionych przez moją dobrą koleżankę :)

Drugie zdjęcie to rzęsy robione dwa tygodnie temu-mega śliczne :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-03 08:47 przez Edyta25-Lubliniec.

przedłużanie rzęs - opinie

15 maj 2014 - 15:13:01

Przedłużałam przez 3 miesiące. Do dziś, mimo odżywek nie mogę doprowadzić rzęs do stanu sprzed. Minęły już dwa lata..
Polecam nauczyć się robić samej kępki. Koszt może z 15 zł miesięcznie i nie jesteś od nikogo uzależniona.

Jeśli nie zależy Ci jakoś specjalnie na kasie to rób, będziesz sobie robić dopełnienia co 3 tygodnie. Dla mnie to stanowczo za drogo.

Poza tym przez pierwsze kilka dni jest super, potem odrost robi się coraz większy i rzęsy zaczynają opadać i się wywijać. W nocy czasem potarłam oko i wyrywała się sztuczna rzęsa razem z moją.

Niektórym moim koleżankom w ogóle kilka rzęs się tak wyrwało, że za nic nie chcą odrosnąć i mają takie luki.

Podsumowując: mając dużo kasy warto, ale jeśli liczymy się z pieniędzmi to nie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-15 15:17 przez vbutt.

przedłużanie rzęs - opinie

22 maj 2014 - 10:01:44

ja przedłużałam metodą 1 do 1 i byłam bardzo zadowolona w tamtym roku korzystałam 5 razy z tego zabiegu. Jakie są korzyści:
po pierwsze ułatwia poranny makijaż rzęsy są piękne długie i czarne a oko od samego otwarcia pełne i wspaniałe. Przede wszystkim wygoda na plażę , na lato polecam bardzo gdyż nie trzeba już korzystać z tuszu do rzęs a doczepy trzymają się do 4 tygodni oczywiście odpadają każda w swoim czasie jedne po prostu się odklejają od włoska inne trzymają się i wypadają z Twoim naturalnym, tak jak włos żyje na oku do miesiąca czasu. Nie polecam osobą które korzystają z kresek, lub mocnego malowania powiek gdyż przy zmywaniu oczywiście tylko i wyłącznie ( płynem micelarnym) który nie rozpuszcza kleju naruszamy sobie strukturę doczepu i niestety ten włosek jest już słabszy dlatego ja zawsze obmywam tylko okolice oczu staram sie nie naciskać na powiekę tak żeby jak najmniej naruszyć włoski. Oczywiście nie jest powiedziane , że nie wolno się malować ale na pewno nie tuszujemy już rzęs.
Nie życzę nikomu dostania się rzęski do oka kiedy wypadnie, straszny ból i kłucie w oku natychmiast trzeba ją wyciągnąć bo jest niebezpieczna dla oka, gdyż doczepki dą ostre i twarde w dotyku. Hmm nie wiem co jeszcze chciałybyście wiedzieć jeśli macie jakieś pytania to piszcie . Dodaje fotke z moimi oczkami;) dla was

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

przedłużanie rzęs - opinie

05 cze 2014 - 07:35:02

Właśnie robię zawodowe szkolenie ze stylizacji rzęs. Traktuję je jako dodatek do tego co już umiem, ale liczę, że również będzie z tego niezła kasa... macie na to klientki w swoich salonach?

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs - opinie

06 cze 2014 - 17:47:12

Ja miałam przedłużane, ale to bardzo obciążyło moje naturalne kępeczki, po zdjęciu były przerzedzone, słabe i wiotkie, ale najgorsze miało nastać.. lubiłam podkręcać rzęsy zalotką, niestety po przejściach z przedłużanymi, któregoś niepięknego razu 3/4 moich rzęs zostało na zalotce... od tamtego czasu wystrzegam się tych wszystkich 1:1 na korzyść pasków, które nie mają kontaktu z moimi rzęsami a jedynie powieką.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dieta!