Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przedłużanie rzęs - opinie

01 paź 2013 - 12:25:44

nie polecam gdy robione sa u partaczki,ja na taka trafilam i zostalam prawie "łysa na powiekach",zaproponowano mi w ramach reklamacji nowe,ale na pytanie czy sie pani przez 2 dni nauczyla robic rzesy wszystkie miały wzrok wpity w sufit.Najlepiej poradzic sie kolezanki ktora ma ładne i isc tam gdzie ona robila.

przedłużanie rzęs - opinie

15 paź 2013 - 12:29:18

Wlasnie jestem po zdjeciu Tych rzes ;) nie polecam jestem pozbawiona w 50% swoich rzes rzesy sa tak osłabione moje , ze przy myciu twarzy sypia sie ;) a swoje miałam długie geste a teraz porazka ;/ nie polecam :)

przedłużanie rzęs - opinie

17 paź 2013 - 13:46:38

A czy któraś z was mieszka w okolicach Rybnika (śląskie) i może polecić jakiś salon gdzie dobrze przedłużają rzęsy?

przedłużanie rzęs - opinie

19 paź 2013 - 15:45:50

ja miałam metoda 1:1 dlugosc 10tki bodajże.efekt super,gęste,dlugie ale nie za długie.szybko się przyzwyczaiłam do nich.jedyne co nie mozna spać na brzuchu-bo sie zagniotą itp.rano rozczesywalam je,nie malowałam ich tuszem,byyl tak czarne i fajne ze nie potrzebowałam.zawsze wygląda sie super to duzy plus.trzymaly się 3 tygodnie,po 2 tyg już zaczynaly być widoczne pustki,bo wiadomo w jednym miejscu wypadnie więcej,w drugim mniej i smiesznie to wygląda wtedy....bynajmniej mi się tak wydawalo.1szy raz długo się leży i lampa po oczach daje,łzy same ciekną ale idzie wyleżec.poszlam na odnowe i tym razem po 2 tyg powypadaly szybciutenko.zalezy jakie ma się swoje rzęsy,a nigdy nie wiadomo w jakiej fazie są.jak zdjelam to swoje miałam strasznie słabe,kruche i krótkie.musialam zainwestować w odzywki do rzęs bo miałam straszne ;/

przedłużanie rzęs - opinie

20 paź 2013 - 22:24:12

Moja koleżanka miała przedłużane rzęsy. Wytrzymały 2 tygodnie. Osobiście wydają mi się ciut nienaturalne w sensie wyglądu, ale to mega ułatwienie bo takich rzęs nie ma potzrby nawet malować i to chyba duży plus.

przedłużanie rzęs - opinie

22 paź 2013 - 19:16:49

Jak nie widać różnicy to po co katować swoje rzęsy? bez sensu

przedłużanie rzęs - opinie

23 paź 2013 - 12:28:47

Nie polecam przedłużania !
Wiem co mówię wypróbowałam na sobie
Po 3 miesiącach przedłużania rzęs
Moje naturalne posypały się strasznie
Zostałam prawie bez rzęs
Były krótkie i rzadkie
Specjalnie zrobiłam zdjęcie kiedyś żeby porównać
czy naprawdę rzęsy po tym wypadają i są inne
I mogę powiedzieć ze w 100% wypadają i się niszczą
Moje rzęsy po przedłużaniu miały 3mm a przed 1,1cm więc jest równica duża
Uratowała mnie potem odżywka i powiedziałam sobie
że nigdy więcej nie popełnię tego błędu
Teraz mam swoje piękne naturalne długie rzęsy :)
I dbam o nie teraz jak nigdy dotąd :)
Stanowczo odradzam przedłużania na co dzień



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-23 12:33 przez paulineczkaaaaxD.

przedłużanie rzęs - opinie

23 paź 2013 - 20:16:03

Super wyglądają 1,8 , niestety po kilkomiesięcznym noszeniu porażka, naturalne rzezy są w masakrycznym stanie( o ile mozna to nazwać rzęsami). Za każdym razem obiecuje sobie, ze juz nigdy nie założę, lecz gdy moje sie zregeneruje zakładam ponownie:/

przedłużanie rzęs - opinie

24 paź 2013 - 12:41:15

Cytat
Michasz83
Jak nie widać różnicy to po co katować swoje rzęsy? bez sensu


Długosc mozeswz sobie zrobic dowolna;) wtedy efekt bedzie super widoczny :)

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 5/5

przedłużanie rzęs - opinie

24 paź 2013 - 15:02:16

Ja przedłużałam rzęsy i nie byłam zadowolona. Szczególnie kiedy zaczęły wypadać i widać było moje naturalne.

przedłużanie rzęs - opinie

28 paź 2013 - 12:06:09

Przedłużam rzęsy od czerwca tego roku, regularnie co 2 tygodnie. Jestem bardzo zadowolona,skończyło się codzienne malowanie a potem uporczywe zmywanie tuszu. Tak jak się kładę spać tak wstaję rano. Noszę 10tki przy wewnętrznych kącikach i 13 w zewnętrznych, więc są stosunkowo długie. Jeśli chodzi o moje naturalne rzęsy-nic się im nie dzieje, czasem nawet mam ich więcej przy uzupełnianiu, sztuczne przeważnie wypadają bez moich :) uważam że dużo zależy od umiejętności kosmetyczki,ja swoją uwielbiam :)

przedłużanie rzęs - opinie

13 lis 2013 - 17:51:54

Przedłużyłam raz siostra robiła certyfikat na rzęsy no i się dałam namówić. Nigdy więcej, efekt był rewelacyjny oko bez malowania wyglądało mm... 3ba pamiętać ze makijaż można zmazywać specjalnymi kosmetykami aby klej się nie rozpuszczał, ale nie polecam ponieważ o swoje rzęsy w efekcie walczyłam rok, to był rok zmagania się z nimi 2 razy dziennie odzywki na te rzęsy nie mogłam ich osłabiać malować co prawda rzęsy nie wróciły mi w 100%centach do tego co miałam przed ale są lepsze niż były po tym całym doklejaniu. Pozdro ;)

przedłużanie rzęs - opinie

23 lis 2013 - 20:58:47

Ja polecam :)

Oczywiście należy przedłużać u specjalistki a nie partacza... ;)

Ja przedłużałam z okazji swojego ślubu, ponad 3 lata temu u wspaniałej kosmetyczki z Gliwic. Zrobiła to profesjonalnie, rzęsy wyglądały.... :D bosssko, były mega czarne, gęste, długie i naturalne, super poprostu. Trzymały się około miesiąca, nie uzupełniłam ich, bo nie chciałam niszczyć swoich.

Kiedy wypadały doklejałam 2-3 kępki sztucznych rzęs [donegal, top chois-jakos tak] i było ok, wiadomo, że jak te doczepiane wypadają, to swoje rzęsy są króciutkie i trzeba czasu, aby urosły, u mnie to była kwestia ok 2 tygodni odkąd zaczęły już mocniej wypadać i wszystko było po staremu :)

Na ślub mojej siostry planuję powtórzyć ten zabieg.
Oczywiście jak wyżej koleżanki piszą-trzeba o nie dbać (jak o wszystko w życiu... :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-23 21:02 przez Lea_24.

przedłużanie rzęs - opinie

07 gru 2013 - 23:17:08

moja kolezanka ktora miała zawsze ładne i dlugie rzesy postanowila sprobowac te doczepione, na poczatku bylo ladnie, niestety z rana sztuczne zaczely sie wyginac, a jak juz jej powypadaly to razem z jej rzesami a te co zostaly... tragedia, nie dalo sie ich umalowac byly tak zniszczone

przedłużanie rzęs - opinie

18 gru 2013 - 13:09:08

Jak ktoś ma krótkie i rzadkie to może sobie przedłużyć, pod warunkiem jak mu nie przeszkadzają sztuczne rzęsy przyklejone do oka 24h 7 dni w tygodniu przez ok 3 tygodnie... Ja miałam 2 razy, ale mój naturalne są długie, kosmetyczka przykleiła mi 2 mm dłuższe od moich i wyglądałam jak struś (dosłownie!) były nienaturalnie długie i podkręcone, szybko wypadały, drażniły w oczy a jak któraś się zawinęła do oka to płakałam jak bóbr. Ogólnie nie możesz przez te 3-4 tyg myć oczu, musisz przemywać powieki płynem micelarnym omijając rzęsy i jak zrobisz sobie full make up z pomalowaniem powiek będzie ci ciężko zmyć dokładnie makijaż z oczu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

steperek:)