Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

przedłużanie rzęs - opinie

30 kwi 2016 - 21:18:26

Ja przedłużam rzęsy od ponad roku metodą 1:1 , a długość 13. Wyglądają rewelacyjnie, naturalnie. Nie muszę wstawać wcześniej żeby tuszować rzęs ;)

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

przedłużanie rzęs - opinie

27 maj 2016 - 10:40:30

ja jestem już od dłuższego czasu chora na rzęsy :) póki co miałam hennę ale chcę sobie je przedłużyć, zastanawiam się nad tym salonem http://gloriarzeszow.pl/stylizacja-rzs ale szukam jeszcze opinii i informacji która metodę najlepiej wybrać, bo nie chcę sztucznego efektu. Interesuje mnie raczej coś naturalnego.

przedłużanie rzęs - opinie

31 maj 2016 - 19:02:25

Ja byłam jako model na kursie w Centrum Szkoleniowym Corio w Poznaniu www.coriocs.pl. Jestem bardzo zadowolona z efektu i będę ten zabieg z pewnością powtarzać. POLECAM

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

przedłużanie rzęs - opinie

03 cze 2016 - 20:36:32

Ja również przedłużam rzęsy metodą 1:1 i długosć 12. Wyglądają naturalnie. Teraz zastanawiam się nad 2D , widziałam u kuzynki i rzęski wyglądają super.

zweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs - opinie

27 cze 2016 - 18:31:03

Od 3 miesięcy regularnie przedłużam sobie rzęsy, zawsze metodą 1:1, ale za każdym razem inną długością i innym skrętem. Nosiłam rozmiar 12 przy naturalnym skręcie B, ale moje naturalne rzęsy są bardzo proste i mam problem żeby były ładnie podkręcone... Na szczęście moja kosmetyczka ostatnio znalazła dla mnie idealne rozwiązanie, rzęsy o rozmiarze 8 (i 9 w niektórych miejscach), o skręcie chyba C (te bardzo podkręcone). Są krótkie, ale grubsze i ciemniejsze. Są piękne serce

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

przedłużanie rzęs - opinie

28 cze 2016 - 13:12:24

WOW, muszę kiedyś w końcu spróbować tego przedłużania, spocziloczi ja mam dokładnie takie same rzęsy i twój opis mnie zachęcił do przejścia się do kosmetyczki :D Ile średnio to kosztuje?

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

przedłużanie rzęs - opinie

16 lip 2016 - 08:49:07

A ja miałam 2 razy i za każdym razem jakoś dziwnie mi wypadaly, a robily rozne osoby doświadczone i nie wiem czego to jest wina :/

przedłużanie rzęs - opinie

09 sie 2016 - 22:54:23

Witam

Zdecydowałam się na przedłużenie rzęs i jestem bardzo zadowolona. Rzęs sztucznych nie trzeba malować!!! Zrobione fachowo wyglądają naturalnie i jak piszą osoby niektóre ze niszczą naturalne rzęsy to bzdura . A jeśli oczy po zabiegu są zaczerwienione itd to widocznie uczulenie i takiej osobie nie jest wskazane przedłużenie.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs - opinie

23 sie 2016 - 20:23:25

Ja przedłużałam i zagęszczałam rzęsy w salonie Arkadia w Opolu i jestem meega zadowolona z efektu. Więc jak ktoś szuka pewnych i sprawdzonych salonów, to tam bez obaw można się wybierać :)Mają teraz promocje akurat, obczajcie sobie na ich stronce :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

przedłużanie rzęs - opinie

29 wrz 2016 - 21:10:34

Mnie kusi już od roku 1:1 ale boje się, ze zniszczę sobie rzęsy... a nie mam co na nie narzekać:(

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs - opinie

27 paź 2016 - 14:01:52

jak są fajnie zrobione to mi się podoba.

przedłużanie rzęs - opinie

07 lis 2016 - 18:56:27

Jeśli metoda 1:1 jest dobrze wykonana to nie masz o co się martwić. Ważne są materiały, głównie dobry klej w odpowiedniej ilości i odległości od cebulki, ale przede wszystkim precyzyjna ręka i doświadczenie. Od kilku lat chodzę na rzęski i inne zabiegi do Szkoły Select w Warszawie, najczęściej trafiam na Patrycję Zielińską i ją też polecam. Często są u nich promocje, na które warto czatować :)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

przedłużanie rzęs - opinie

29 lis 2016 - 21:43:10

Jeśli chodzi o mnie, to moge wam polecic salon Elegante w Warszawie na Woli!!! Robiłam tam pierwszy raz rzęsy na swój ślub. Umówiłam się 7 dni przed wielkim dniem, bo miałam obawy jak to bedzie wygladalo, a tak to zawsze mogłam zdjąć :) Na szczęście nie było takiej potrzeby! Wyszły bajeczne! Oczywiscie na jednym razie sie nie skonczylo :) Przedłużam do dziś. Jestem mega zadowolona i chyba długo będę ich klientką :)

Piszecie że po ściągnięciu rzęs sa duże ubytki. Może jeśli ktoś decyduję się na przedłużanie w jakimś niepewnym miejscu to może się to zdarzyć. Potem nie ma się też czemu dziwić. Same sobie krzywdę robicie. Ja od pół roku chodze do jednego i tego samego - Elegante w stolicy. I też chodze raz do jednej raz do drugiej Pani, jak mi wypadnie. Natomiast efekt zawsze jest świetny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-09 22:30 przez kolakinka88.

przedłużanie rzęs - opinie

20 gru 2016 - 03:52:52

Ja też chodziłam kiedyś do Szkoły Select na rzęsy, po czym sama zrobiłam u nich kursy zawodowe ze stylizacji ;)

przedłużanie rzęs - opinie

21 gru 2016 - 16:15:18

moja opinia jest taka, że najlepiej używać odżywki long for lashes i nie potrzeba doklejać rzęs;-))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Za chuda, proszę o opinie.