Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przedłużanie rzęs - opinie

23 wrz 2015 - 14:40:33

uwielbiam przedłużać rzęski efekt cudowny żaden tusz żadno serum go nie da

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

przedłużanie rzęs - opinie

28 wrz 2015 - 13:02:37

moja koleżanka sobie przedłużyła i super to wyglądało przez pierwszy tydzień, potem jak te sztuczne zaczęły odpadać to wyglądało to masakrycznie.

przedłużanie rzęs - opinie

15 paź 2015 - 06:04:40

ja się boje ze moje mi wypadna od przedluzania:/

przedłużanie rzęs - opinie

27 paź 2015 - 12:57:52

Zdecydwoanie odradzam :) Po sciagniecu rzes ubytki sa straszne :o

przedłużanie rzęs - opinie

15 lis 2015 - 20:59:22

Ja również nie polecam, rzęsy ściągnęłam jakoś po 4 miesiącach i swoich praktycznie nie miałam, to był koszmar help

przedłużanie rzęs - opinie

18 lis 2015 - 12:56:34

never ever! Po przedłużaniu miałam zapalenie spojówek, bo nabawiłam się jakiegoś shitu od kosmetyczki. Może w przyszłości znów pójdę, ale radzę zrobić szczegółowy "wywiad". Ogólnie to stosuję 4Lashes i jest efekt :)

przedłużanie rzęs - opinie

01 gru 2015 - 20:49:31

Jestem stylistką rzęs i przedłużam swoje rzęsy u kosmetyczki (samemu się nie da:P) Przede wszystkim uważajcie na grupony, bardzo niskie ceny i podejrzane oferty. Przedłużanie rzęs to bardzo precyzyjna praca, jeśli jakaś stylistka decyduje się na przedłużenie za grosze może to wskazywać na tanie produkty lub brak wystarczających umiejętności i wtedy przypadki problemów z okiem.

Jeśli wykwalifikowana stylistka dobierze wam odpowiednią długość, profil, użyje do tego bezpiecznych produktów przeznaczonych dla profesjonalistów to nie masz się co martwić o swoje rzęsy.

Oczywiście po ściągnięciu takich rzęs można mieć poczucie, że są rzadkie i krótsze, ale spokojnie jest to efekt złudzenia, jeśli 3 tygodnie cieszyłaś się pięknym spojrzeniem, przyzwyczaiłaś się do takiego efektu;)


https://www.facebook.com/stylizacjaprzedluzanierzes/?ref=bookmarks

Zapraszam Warszawa do 19 grudnia, Śląsk od 20 grudnia do 10.01



przedłużanie rzęs - opinie

10 gru 2015 - 08:08:20

mam podobne zdanie..przedłużyłam raz jedyny i już tego nie zrobię;/na początku oczy mi łzawiły,po każdym potarciu oka zawijały mi się do środka i bolesnie kuły.Fakt że wstajesz rano i masz spokój,pod warunkiem że nie spisz na brzuchu:Pbo ja po tygodniu już miałam je dziwnie poodkształcane;/ponad to kiedy już zaczęły mi wypadać to razem z moimi rzęsami..kiedy już nie miałam sztucznych tylko swoje to można je było policzyć na palcach niewiele mi zostało..bez odżywek regenerujących się nie obeszło;/i długo czkałam zanim rzęsy wrócą do siebie/na tym zakończę opowieść o przedłużaniu rzęs:)jestem na nie i preferuję zasadę że kobieta piękną jest w naturalnej postaci;p

przedłużanie rzęs - opinie

13 gru 2015 - 17:27:46

Ja też przedłużałam. Wyglądały fajnie i były wygodne (miałam te krótsze), bo nie musiałam nic z nimi robić,malować a nawet kreska na oku nie była potrzebna, bo ładnie się prezentowało. Niestety po każdym uzupełnianiu rzęsy trzymały się coraz krócej, strasznie wypadały i robiły się takie dziury pomiędzy nimi. Postanowiłam je więc zdjąć, bo jednak koszt był spory a rzęsy idealnie wyglądały tylko przez tydzień. Moje rzęsy wyglądają teraz okropnie, są bardzo zniszczone i krótkie, chociaż wcześniej nie narzekałam na ich długość. Może akurat ja nie trafiłam na dobrą kosmetyczkę ale nie polecam.

przedłużanie rzęs - opinie

29 sty 2016 - 10:47:36

ja niestety się zraziłam, miałam robione 2 razy u innych osób i dwa razy wyglądało super do czasu gdy nie zobaczyłam swoich rzęs po zdjęciu, istny dramat po pół roku udało się je doprowadzić do ładu

przedłużanie rzęs - opinie

31 mar 2016 - 12:47:15

Moja koleżanka miała i były piękne

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

przedłużanie rzęs - opinie

17 kwi 2016 - 09:22:38

dziewczyny poradźcie. Chcę wybrać się na rzęsy, ale jaką metodę warto wybrac? Znalazłam informacje o 1:1 http://hairbodydesign.pl/2015/09/02/dlugie-rzesy-w-hair-body-design/ i pytanie moje jest takie, gdzieś widziałam że są metodyy nawet 6:1 czy to warto? Czy to już raczej jest groteskowy efekt - bo rozumiem że chodzi o to że przyczepia się 6 rzęs sztucznych do 1 naturalnej tak?

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

przedłużanie rzęs - opinie

21 kwi 2016 - 18:48:06

Koleżanka sobie przedłużała ale zaczęły jej wypadać potem jej naturalne rzęsy więc zrezygnowała już

zweryfikowana
Posty: 883
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs - opinie

25 kwi 2016 - 21:41:02

Ja mam chyba już 5 raz...i ogólnie jestem zadowolona , nie musze tuszem malowac (wiec oszczednosc czasu na co dzien) tylko maluję dolne..... rzęsy wypadają sztuczne razem z naturalnymi ale naturalne rzesy (i bez sztucznych) wypadają i potem odrastaja nowe i jest to normalne zjawisko ;)
jesli ktoś pisze,ze po ŚCIĄGNIĘCIU "była masakra" to po co je sciagacie?? ja czekam az same wypadna a jak wam sciagala kosmetyczka po krótkim czasie "na sile" to wiadomo,ze wyrwie dużo rzęs niepotrzebnie bo czasem po prostu te sztuczne nie chcą się odkleić od naszych naturalnych .....

Cytat
nannyN
dziewczyny poradźcie. Chcę wybrać się na rzęsy, ale jaką metodę warto wybrac? Znalazłam informacje o 1:1 http://hairbodydesign.pl/2015/09/02/dlugie-rzesy-w-hair-body-design/ i pytanie moje jest takie, gdzieś widziałam że są metodyy nawet 6:1 czy to warto? Czy to już raczej jest groteskowy efekt - bo rozumiem że chodzi o to że przyczepia się 6 rzęs sztucznych do 1 naturalnej tak?

ja nie polecam 3do1 5do1 a juz nie wpsomne o 6do1 , rzesy beda wyglądac raz,ze sztucznie a dwa..... i najwazniejsze , czytalam o tym,że to bardzo osłabia nasze naturalne rzesy przez to szybciej wypadna.... mają po prostu za ciężko :D

Polecam za to 1do1, sama je stosuje ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-25 21:43 przez martti88.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy da sie powiekszyc piersi bez operacji?