Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 478
Ostrzeżenia: 1/5

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 19:49:24

Etiaxil do skóry wrażliwej!!! Jest wspaniały!!!

nadmierna potliwosc

29 maj 2011 - 00:56:43

Ja tez mialam tem problem.. z rąk i pach mi poprostu kapało. Dopiero operacja( sympatktomia piersiowa) zakleszczenia nerwów współczulnych wyleczyła mni z problemu. Polecam AM w Gdansku:) Dzieki tamtym lekarzom odzyłam!

nadmierna potliwosc

29 maj 2011 - 01:13:08

Jesli nie chcesz wydawać dużej sumy na start to radzę kupić BLOKER z firmy Ziaja, koszt to ok.7zł i wypróbować czy taki specyfik w ogóle zadziała.
Jeśli chodzi o Perspi Block - jeśli na kogoś działa to super, ale skład ma całkiem zwyczajny (szałwia, skrzyp, pokrzywa, melisa) - uspokaja i działa moczopędnie.
Tutaj podaję składy antyperspirantów na nadmierną potliwość
Źródło: forum kafeteria, autor Mona5 (ceny nieaktualne - teraz są wyższe)

ETIAXIL
skład:
Alcohol Denat, Aluminium Chloride, Dimethicone Copolyol
pojemność roll on:
12,5 ml
cena:
od 35,00 zł.

ETAKSEL
Skład:
Aqua, Aluminium Chlorohydrate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Propylene Glycol, Hydroxypropylcellulose, Panthenol, Allantoin.
pojemność roll on:
50ml
cena:
od 21,00 zł

ANTIDRAL
skład:
chlorek glinowy 1,0g, gliceryna 1,0g, alkohol etylowy 96% 5,0g, woda oczyszczona do 10,0g
pojemność roll on:
50 ml
cena:
od 12,00 zł.

Dermedic, anty persp r
Skład:
aqua, aluminium chlorochydrate, cyclomethicone, cetearyl alcohol, glycol stearate, dimethicone, ceteareth-20, glycerin, glyceryl stearate, ethylhexyloxyglycerin, methylparaben, EDTA
pojemność:
80 ml
cena:
od 20,00 zł.

Spirial w kulce
skład:
9% soli glinu, 2% cytrynianu trójetylowego, 0,3% alantoiny, czynniki nawilżające(gliceryna, PcNa)
pojemność:
75 ml
cena:
od 37,00 zł

nadmierna potliwosc

29 maj 2011 - 01:28:06

Polecam ANTIDRAL (kosztuje ok, 20 zł) albo ZIAJA Bloker (koszt to ok. 10zł)

nadmierna potliwosc

25 sie 2011 - 12:57:29

Cześć dziewczyny, wczoraj zakupiłam Antidrial i mam ejszcze wątpliwości co do niszczenia odzieży.

Rozumiem, że jak nałożę go wieczorem na skórę pod pachami to wtedy mogą mi ewentualnie przebarwić czy zniszczyć koszulkę, więc lepiej ubrać jakąś piżamkę, której nam nie szkoda.

Wstaję rano i przemywam pachy wodą z mydłem. Czy po przemyciu jest jeszcze jakaś możliwość na zniszczenie odzieży? Czy tak jakby pod wpływem tego, ze Antidrial sie wchlanał moze dojsc do jakiegos przebarwienia na bluzce?

No i czy po zmyciu rano Antidrialu uzywacie ejszcze jakiegos zapachowego dezodorantu? Antidrial chroni tylko przed plamami czy przed nieprzyjemnym zapachem również? Mam ciągle wątpliwosci bo nie wyborazam sobie rannego wyjscia bez uzycia rano dezodorantu. Czy mogę rano użyć jakiś dezodorant w kulce, zeby poczuc sie pewniej? Czy jest to absolutnie niekonieczne?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WADY - ukrywać czy pokazywać?