Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 09:31:23

KUP BLOKER z firmy ZJAJA zapłacisz góra 8 zł a efekt identyczny jak ETIAXIL. Wiem z doświadczenia :) Nie ma co przepłacać :)

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 09:33:47

Cytat
mrsz
etiaxil to drozsza wersja antidralu, a sklad ten sam.
wiem bo uzywalam i tego i tego.
lepiej dać 20zl za antidral i wiecej kasy miec w portfelu:)

No właśnie nie do końca ....
W ulotce napisano że ANTIDRAL należy używać codziennie rano mało tego wspomniano że może odbarwiać lub uszkadzać ubranie ......
Etiaxil stosuje się na początek 3 dni pod rząd a potem raz w tygodniu najlepiej na noc na czystą i dobrze osuszoną pachę rano należy zmyć ciepłą wodą z mydłem .

Podsumowanie
Etiaxil - stosowałam w wakacje kiedy potliwość jest największa EFEKT - rewelacja zadziałał od razu po pierwszym użyciu

Antidral - stosowałam w zimie EFEKT - żaden w zimie potliwość jest mniejsza a antidral sobie z nią niestety nie poradził . Podrażniał skórę i tak swędziało że myślałam że się wścieknę ;/

Polecam etiaxil droższy ale efekt trwały i nie trzeba stosować codziennie :)

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 09:34:02

ja sama używam ETIAXIL u jest najlepszy kupuję czerwony lioton 100 ml do stóp, dłoni za 45 zł i mam na cały rok a używam tylko pod pachy

Problem z głowy :)

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 09:35:31

w superpharmie jest teraz promocja na rolli. jest to srodek, ktory naklada sie na noc (wyglada jak dezodorant w kulce), a rano zmywa mydlem. tak przez 3-4 dni, a potem 2-3 razy w tygodniu. stosuje od 2 tygodni - baaaardzo mi pomogl. wreszcie nie mam mokrych plam na koszulkach. kosztuje 10 zl (bez promocji mial cene 29,99) wiec nie jest to majatek a wyprobowac mozna

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 09:40:34

A ja mam troszke inny problem, mianowicie nie pocę się za bardzo ale po kilku godzinach pojawia się nieprzyjemny zapach.
Myję się codziennie, używam różnych antyperspirantów bluzki zmieniam codziennie itd.

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 09:46:42

Ja kupiłam dezodorant Perspiblock - na allegro, bo naczytałam się pozytywnych rzeczy. Dopiero zaczęłam stosować, więc trudno mi powiedzieć, na ile jest skuteczny:) Nie łykałabym tabletek.

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 09:50:41

Polecam antidrial. sama go uzywam i jest swietny. nie drogi kosz kolo 18 zl natomisast mialam tez do czynienia z etiaxilem ktory kosztuje okolo 50 zl nie oplaca sie a efekt z antidrialem jest taki sam:)
antidrial trzeba uzywac wieczorem na umyte pachy i APSOLUTNIE nie na swiezo ogolone. kiedys sobie przejechalam to tak pieklo ze mialam az podraznienie ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-24 09:52 przez schab.

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 09:52:49

Antidral najlepszy,z nim zapomnisz o poceniu pod pachami.POLECAM,kosztuje jakieś 17,18zł

niezweryfikowana
Posty: 529
Ostrzeżenia: 1/5

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 11:57:17

Cytat
asa142
A ja mam troszke inny problem, mianowicie nie pocę się za bardzo ale po kilku godzinach pojawia się nieprzyjemny zapach.
Myję się codziennie, używam różnych antyperspirantów bluzki zmieniam codziennie itd.

INTENSYWNY ZAPACH A RACZEJ SMRÓD POTU JEST WYNIKIEM TEGO CO DZIEJE SIĘ W NASZYM ORGANIZMIE,
WYDAJE MI SIE ZE MOZESZ MIEC ZANIECZYSZCZONE NERKI/WATROBE/JELITO GRUBE
TU JUZ NIE POMOGA ANTYPESPIRANTY TYLKO KURACJA OCZYSZCZAJACA Z TOKSYN
WIERZ MI W TYCH CZASACH JEMY SAMA CHEMIE POCZYTAJ SOBIE W NECIE. WPISZ W GOOGLE ODTRUWANIE ORGANIZMU
ZOBACZYSZ ZE ZA PARE DNI BEDZIE JUZ INACZEJ, WIEM BO SAMA TO PRZEZYLAM,




ZAPACH CIAŁA MÓWI O STANIE NASZYCH NARZĄDÓW WEWNĘTRZNYCH

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 19:23:50

Czyli że pleśnieje mi wątroba? ;p

W miare zdrowo się dożywiam, nie jem miesa, nie pije duzo itp.

Może brak witamin albo coś.

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 19:25:43

etiaxil z apteki

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 19:31:42

Mi antidral pomógł na jakiś czas a teraz znowu czuję dyskomfort a jak pomyślę o lecie ....
Nie wiem co robić ???

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 19:34:19

Na nadmierna potliwość najlepszy jest Botox drogo ale skutecznie;)

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 19:39:35

kupilam bloker Ziaji i mimo mordegi w nocy stwierdzam, ze warto :) a uzywam srednio co 10 dni, bo nie widze wiekszej potrzeby :)

nadmierna potliwosc

24 mar 2011 - 19:46:18

picie szałwii.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WADY - ukrywać czy pokazywać?