Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nadmierna potliwosc

22 sie 2010 - 01:53:27

nigdy prze nigdy nie kupujcie DRICLOR. Jest to środek właśnie na problemy z nadmierną potliwością. Jednakże tak szczypią po nim pachy że nie da się wytrzymać określonego czasu kuracji. Kolejną jego wadą jest wysoka cena. Jest o kilka zł tańszy od ETIAXILu, a efekt to już wiecie.

nadmierna potliwosc

24 sie 2010 - 12:06:22

Ja POLECAM:

tabletki PerspiBlock
i Zieloną Herbetę

Co do tabletek to na prawdę pomagają - ale no łykanie cągle tabletek chyba nie jest za dobre;/

A co do herbaty to Dziewczyny byłam w szoku!!
Moim problemem są napady gorąca - niezależnie od pogodny, Strasznie się pociłam jak wchodziłam do pomieszczeń itp.!
Koleżanka poleciła mi picie herbaty i na prawdę działa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem na to dowodem:) Mój problem znika jak tylko wypijam herbatę 1 albo 2 razy dziennie:)!!!!

i oczywiście Antidral pod paszki:)!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-24 12:07 przez madzia0207.

zweryfikowana
Posty: 387
Ostrzeżenia: 1/5

nadmierna potliwosc

24 sie 2010 - 12:08:35

ja tez polecam antidral... ja sie strasznie pocilam w szkole jak siedzialam nieraz to czy upal czy nie to ja w swetrze czy bluzie bo sie plam wstydzilam, a jak kupilam antidral to raz sie posmarowalam i pomoglo :) ja zaplacilam za niego cos kolo 20zł...tylko nie urzywaj go odrazu po goleniu bo strasznie szczypie :)

nadmierna potliwosc

24 sie 2010 - 12:18:15

ja biore te tabletki perspiblok 3 razy dziennie od 2tyg.i troche pomagaja ale ile mam jeszcze brac zeby naprawde nielało sie ze mnie jak z kranu....to niewiem

zweryfikowana
Posty: 469
Ostrzeżenia: 1/5

nadmierna potliwosc

24 sie 2010 - 12:23:49

U mnie to samo - z twarza . Pod nosem , na nosie , na czole , pod oczami , i to wszystko splywa .

nadmierna potliwosc

24 sie 2010 - 12:27:04

Ja używam Antidral. Na początku aplikowałam go codziennie na noc, a teraz, po dobrych trzech latach używam go średnio raz na miesiąc i starcza :) Zero plam, nawet w upały!

nadmierna potliwosc

24 sie 2010 - 12:30:16

Mialam to samo przez rok czasu pocilam sie jak mol czy bylo zimno czy cieplo masakra ale kupilam antidral i nie poce sie nic no chyba ze jest bardzoo goraco lub sie zmecze ale to normalka uzywalam go codziennie przez miesiac i mi przeszlo;):)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-24 12:31 przez MartuS08.

nadmierna potliwosc

24 sie 2010 - 12:30:36

wywar z pokrzywy, naprawdę skuteczny

nadmierna potliwosc

24 sie 2010 - 12:34:51

Cytat
MartuS08
Mialam to samo przez rok czasu pocilam sie jak mol czy bylo zimno czy cieplo masakra ale kupilam antidral i nie poce sie nic no chyba ze jest bardzoo goraco lub sie zmecze ale to normalka uzywalam go codziennie przez miesiac i mi przeszlo;):)


haha, "pociłam się jak mol", jesteś mistrzem :D

zweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 1/5

nadmierna potliwosc

24 sie 2010 - 12:42:01

mam ten problem od dziecka:(
u mnie akurat jest to taka wada genetyczna...
mój tata to ma, ciocia, i jej córka ;/ no i ja eh.

to cholernie uciążliwe i wstydliwe ;/

Ciocia miała robiony zabieg i jakby zablokowali jej nerwy (zabieg był na pocenie stop) a blokowali jej jej nerwy na plecach w odcinku krzyżowym gdzieś, a na ręce idzie za pól roku, i problem ma z głowy. Zero pocenia!!

tez powinnam iść ale jakoś.... nie mam czasu.

Na przykład w Poznaniu ten zabieg uważany jest za kosmetyczny i kosztuje 2000zl-4000zl , zaś u nas w Gdańsku jest refundowany przez NFZ :) i ciocia tu przyjechała na to :)

także kto wie... może u ciebie to tez jest genetyczne?

nadmierna potliwosc

24 sie 2010 - 12:44:18

antidral - do kupienia w aptece

nadmierna potliwosc

24 sie 2010 - 12:44:37

Cytat
ewakoci
U mnie to samo - z twarza . Pod nosem , na nosie , na czole , pod oczami , i to wszystko splywa .

Spróbuj pić zieloną herbetę:) Mi pomogło ;))

nadmierna potliwosc

24 sie 2010 - 12:51:42

ja stosowałam ANTIDRAL ale bez skutku;/
mam pytanie używał ktoś ODABAN??;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-24 12:52 przez Justyncia.

nadmierna potliwosc

25 sie 2010 - 06:46:21

Poczytaj o naparach z szałwii etc.. są też ponoć jakieś tabletki na bazie ziół, m.in. tez z szałwii. Nie mogę potwierdzić ich skuteczności, bo nigdy nie używałam. Natomiast jeśli chodzi o dezodorant to miałam "Antidral" (kupiony w aptece). Jak dla mnie skuteczny. Minus to nadmierne podrażnienie skóry.

nadmierna potliwosc

25 sie 2010 - 06:49:37

Zgadzam się ETIAXIL jest bardzo fajny, ale po uzyciu miałam poparzone pachy :( Bolało strasznie...Myślałam że jestem uczulona, ale moja kuzynka, mama tez tak miały...Do dziś zastanawiam się dlaczego...?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEPILACJA RĄK