Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy mój nos jest koszmarny?

18 sie 2017 - 12:12:04

Mam kompleks nosa. Co o nim sądzicie?

czy mój nos jest koszmarny?

22 sie 2017 - 18:05:10

Wiele osób tak myśli, wierz mi że pewnie co druga osoba tak myśli o swoim nosie, nie wiem ile jest prostych małych ładnych nosów na świecie, zazwyczaj każda z nas myśli że ma krzywy , duży albo za bardzo zadarty albo za mało zadarty itd więc jeżeli bardzo ci to przeszkadza idź do dermatologa estetycznego czy kosmetycznego nie wiem jak to fachowo nazwać ale takiego z doświadczeniem praktycznym i sensownego który nie będzie Ciebie od razu namawiał na operację bo nie widziałam zdjęcia i nie wiem czy masz podstawy żeby tak myśleć czy jak większość z nas po prostu widzisz w lustrze same wady ...

czy mój nos jest koszmarny?

22 sie 2017 - 20:51:27

@silvia_navarro
Ja też mam...nos.
Ale nie ma foty.
Trudno coś napisać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-22 21:40 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

czy mój nos jest koszmarny?

22 sie 2017 - 21:19:14

Ogólnie o "kompleksie nosa" to sądzę, że lepiej go mieć, bo wiadomo: lepiej mieć nos niż nie mieć wcale ;)

czy mój nos jest koszmarny?

22 sie 2017 - 21:25:13

Cytat
malmie
Ogólnie o "kompleksie nosa" to sądzę, że lepiej go mieć, bo wiadomo: lepiej mieć nos niż nie mieć wcale ;)

:D Ha!Ha! :D
Zawsze można coś wywęszyć...

Autorko wstaw fotkę nosa,żebyśmy wiedziały,
czy słusznie się przejmujesz tym "kompleksem".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-22 21:35 przez czarownicaao.

czy mój nos jest koszmarny?

22 sie 2017 - 21:56:07

Nie ma fotki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

czy mój nos jest koszmarny?

22 sie 2017 - 22:02:41

Pewnie, że tak @czarownicaao :D
Człowiek to największy wróg samego siebie i potrzebuje mieć kompleksy ;) Ja bym tutaj Wam elaborat napisała, jak to kompleksy napędzają to i owo, działają jak płachta na byka ... nosek szeroki - zmniejszyć, nosek mały - zwiększyć, nosek garbaty - wyprostować, nosek prosty - zgarbić ...

czy mój nos jest koszmarny?

22 sie 2017 - 22:23:03

Zaczyna się od nosa a kończy na pupie...co myślimy o twoim kompleksie nosa? Może być sztuczny i urojony, z kompleksów można się leczyć:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

czy mój nos jest koszmarny?

22 sie 2017 - 22:40:58

Taki kompleks nosa może nawet wynikać z zaniedbania, bo jak nosa się nie smaruje w upały to potem skóra obłazi i kompleks gotowy. Nos jest bezcenny i trza o niego dbać ... kiedyś taki jeden Zdzich narzekał, że ma nos czerwony, ale za kołnierz nie wylewał ;) albo Tadek chodzi i biadoli, że ma nochala pokrzywionego, a po co było startować do osiłka spod czternastki na osiedlu.

czy mój nos jest koszmarny?

23 sie 2017 - 12:26:50

Cytat
malmie
Taki kompleks nosa może nawet wynikać z zaniedbania, bo jak nosa się nie smaruje w upały to potem skóra obłazi i kompleks gotowy. Nos jest bezcenny i trza o niego dbać ... kiedyś taki jeden Zdzich narzekał, że ma nos czerwony, ale za kołnierz nie wylewał ;) albo Tadek chodzi i biadoli, że ma nochala pokrzywionego, a po co było startować do osiłka spod czternastki na osiedlu.

A jak Włodek imprezował ze Zdzichem u Stasia "Pod klonem",to zarył nosem w ziemię i też ma teraz "kompleks nosa".:D
To prawda,że o taki nos trzeba dbać.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

czy mój nos jest koszmarny?

23 sie 2017 - 21:15:25

"Powłoka zewnętrza nosa" jest ważna i wiadomo nos człowieka nie powinien spełniać funkcji związanych z ryciem w glebie, ale różnie bywa @czarownicaao.

Z czego w ogóle takie kompleksy się biorą ? To chyba muszą być jakieś obsesyjne analizy swojego wyglądu. Takie niby wyroki na samego siebie, ale co ja tam wiem ...

czy mój nos jest koszmarny?

24 sie 2017 - 10:50:40

Cytat
malmie
"Powłoka zewnętrza nosa" jest ważna i wiadomo nos człowieka nie powinien spełniać funkcji związanych z ryciem w glebie, ale różnie bywa @czarownicaao.

Z czego w ogóle takie kompleksy się biorą ? To chyba muszą być jakieś obsesyjne analizy swojego wyglądu. Takie niby wyroki na samego siebie, ale co ja tam wiem ...

Zdecydowanie funkcja pługu dla nosa nie jest wskazana.
Pomijając aspekty zewnętrzne,to wewnątrz nawbija się mnóstwo składników gleby i wtedy dochodzi do ostrego smarkania.

Myśle,że my-ludzie tak mamy,że...zawsze jest nie tak.
Włosy gęste-źle,włosy rzadkie-też źle,nos za mały,nos za duży,nos zbyt zakręcony,nos czerwony,nos siny,nos garbaty...zawsze źle.
Sami chyba wbijamy się w kompleksy i to nie tylko nosa.

czy mój nos jest koszmarny?

24 sie 2017 - 14:20:39

@malmie "Z czego w ogóle takie kompleksy się biorą ? To chyba muszą być jakieś obsesyjne analizy swojego wyglądu. Takie niby wyroki na samego siebie, ale co ja tam wiem ..." kompleksy robia sie z nastawien do pewnych rzeczy my przychodzac na swiat rodzimy sie z pewnym bagarzem genetycznym jak i nastwaieniami i to powoduje ze jestesmy niezadowoleni z zycia proponuję zapoznać się z ta stronką tam jest wiele odpowiedzi http://nastawienia.pl/

czy mój nos jest koszmarny?

25 sie 2017 - 12:03:02

Zamykam temat



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-29 22:14 przez silvia_navarro.

czy mój nos jest koszmarny?

28 sie 2017 - 12:19:37

@silvia_navarro wklej fotę nie z profilu bo mało kto z proflu jest zadowolony i profil nigdy nie wyglada idealnie wazna jest cała buzia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 12:20 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja laserowa na terenie Bydgoszczy