Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

zakładanie ogrodu

dzisiaj o 16:06

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stylizacja studniówkowa.

24 maj 2017 - 11:15:55

Czyli bose stopy wadzą w kreacji?

Stylizacja studniówkowa.

24 maj 2017 - 13:37:55

Jeżeli chodzi o stylizację to chyba nic nie przebije tego obrazka

Stylizacja studniówkowa.

24 maj 2017 - 13:58:26

Ale pytam się serio.

Stylizacja studniówkowa.

24 maj 2017 - 18:37:09

Cytat
Wixia1234
Czyli bose stopy wadzą w kreacji?
jest cos takiego jak dress code i na balach tez on obowiauje bo co nie przeszkadza na tzw. domówce w gronie znajomych to na przyjeciach okolicznościowych juz tak abal maturalny do nich się zalicza i mnie osobiscie mierzi fakt odpuszczania ze to młodosc i ma swoje prawa ok ale sa pewne granice, reguły i zasady ktorych nie nalezy łamac bo i taak juz wszystko na około jest bylejakie to przynjmniej niech te zasady zostana na balach maturalnych złaszcza ze mozna miec buty na płaskim obcasie albo jak ktos juz chce zabłysnać w szpilkach a po jakims czasie nogi bola to buty na zmianę i to nie trampki, adidasy tylko baleriny. Dress code tak jak savoir-vivre warto znac i go przestrzegac bo to ułatwia zycie i nie powoduje ze otoczenie postrzega nas jak totalnego ignoranta



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-24 18:37 przez agata74.

Stylizacja studniówkowa.

24 maj 2017 - 23:32:35

Czyli będąc na bosaka popsułam swoją stylizację. Nie wiem może warto się było pomęczyć na obcasach albo mieć buty na zmianę, a nie biegać boso. Ale czy te bose stopy wypadły aż tak kiepsko?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-24 23:35 przez Wixia1234.

Stylizacja studniówkowa.

25 maj 2017 - 07:27:16

Cytat
Wixia1234
Czyli będąc na bosaka popsułam swoją stylizację. Nie wiem może warto się było pomęczyć na obcasach albo mieć buty na zmianę, a nie biegać boso. Ale czy te bose stopy wypadły aż tak kiepsko?
Dziewczyno przestań wciąż analizować to co było. Dobrze się bawiłaś czy nie? Nie wiem dlaczego tak Cię to martwi. Na przyszłość weź ze sobą balerinki na przebranie i tyle. Studniówka to taki pierwszy poważny bal więc rozumiem że nie wzięłaś pod uwagę tego, że będą cię strasznie nogi boleć tańcząc w butach na obcasach. I tak lepiej wyglądałaś niż te dziewczyny w adidasach.

Stylizacja studniówkowa.

25 maj 2017 - 08:01:40

Serio lepiej ja na boso niż tamte w adidasach? Bawiłam się super, bez butów było mi wygodnie.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Stylizacja studniówkowa.

25 maj 2017 - 08:39:39

zayebiste nóżki masz komu je dasz?

zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 1/5

Stylizacja studniówkowa.

25 maj 2017 - 08:55:10

Dla mnie to okropnie wygląda. Już lepiej mogłaś wziąć jakieś baleriny na przebranie niż tańczyć po brudnej podłodze boso.

Stylizacja studniówkowa.

25 maj 2017 - 09:12:02

A rajstopy chociaż by coś poprawiły niż na boso całkiem?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-25 09:12 przez Wixia1234.

Stylizacja studniówkowa.

25 maj 2017 - 10:44:52

Cytat
Wixia1234
A rajstopy chociaż by coś poprawiły niż na boso całkiem?
przestań juz rozkminiac czy na boso czy w rajtach było by lepiej. Było minęło czasu nie cofniesz teraz tylko wyciagnij z tego wnioski i na przyszłosc nie popełniac gafy. Nie skupiaj sie na przeszłosci tylko na tu teraz bo tylko w tu i teraz tworzysz przyszłosc

Stylizacja studniówkowa.

25 maj 2017 - 11:41:57

Cytat
Wixia1234
Serio lepiej ja na boso niż tamte w adidasach? Bawiłam się super, bez butów było mi wygodnie.
Serio, adidasy wcale nie pasują do eleganckiej kreacji. Ważne że się dobrze bawiłaś i to musisz pamiętać a nie to że byłaś na bosaka.
A żadna dziewczyna czy facet w tańcu Ci tej nogi nie przydepnął bo ja pamiętam, że strasznie mnie deptali.

Stylizacja studniówkowa.

25 maj 2017 - 22:30:54

Zakładam, że nie chodziłaś boso przez cały wieczór. Jeżeli na początku miałaś buty, a potem w trakcie zabawy się ich pozbyłaś dla wygody, to ja nie widzę w tym nic złego. Zawsze się znajdzie jakaś krytyczna opinia: za wysoki obcas - jak dziwka, za niski - nieelegancko, bez obcasów - źle bo dress code. Kobiety zamiast się szanować i wspierać (a każda zna ból obtartej stopy i powinna zrozumieć, jaka to ulga zdjąć obcasy) ciągle sobie dogryzają i wytykają drobnostki, smutne to.

Stylizacja studniówkowa.

26 maj 2017 - 08:04:03

Boso byłam od 21.00, czyli właściwie całą studniówkę.

Stylizacja studniówkowa.

26 maj 2017 - 09:59:09

Bardzo skromnie! Za skromnie jak na bal! Bal studniówkowy zawsze kojarzy mi sie z pięknymi kreacjami. Twoja jest taka na codzień do Kosciola. Co nie znaczy ze źle wyglądasz :) jest Ok tylko zupełnie na inna okazje...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzura, tak czy nie?