Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

10 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Stylizacja studniówkowa.

26 maj 2017 - 11:10:45

Cytat
kagh
Zakładam, że nie chodziłaś boso przez cały wieczór. Jeżeli na początku miałaś buty, a potem w trakcie zabawy się ich pozbyłaś dla wygody, to ja nie widzę w tym nic złego. Zawsze się znajdzie jakaś krytyczna opinia: za wysoki obcas - jak dziwka, za niski - nieelegancko, bez obcasów - źle bo dress code. Kobiety zamiast się szanować i wspierać (a każda zna ból obtartej stopy i powinna zrozumieć, jaka to ulga zdjąć obcasy) ciągle sobie dogryzają i wytykają drobnostki, smutne to.
a kto tu nie szanuje załozycielki watku ?chyba mocno mylisz pojecia szacunek nie opiera sie na przytakiwaniu rozmówcy. i w czym mam ją wspierać bo nie rozumiem? załozycielka watku nigdzie nie wspomniała ze maiła zdarte nogi przez buty tylko zadała proste pytanie czy wyglada niekorzystnie ? bo tak ja oceniła przyjaciółka wiec po co dorabiac jakies drugie dno czy ideologie. Nikt nie obraził załozycielki watku tylko wyraził swoja opinie a to że jest inna niz by oczekiwała no to trzeba sie z tym liczyc. Jest cos takiego jak asertywnosc trudne słowo które oznacza Asertywność – w psychologii termin oznaczający posiadanie i wyrażanie własnego zdania oraz bezpośrednie wyrażanie emocji i postaw w granicach nienaruszających praw i psychicznego terytorium innych osób oraz własnych, bez zachowań agresywnych, a także obrona własnych praw w sytuacjach społecznych Ja wiem ze swiat zwariował i generalnie ludzie maja gdzies zasady, hamulce itp. jak cie widza tak cie pisza ale na szczescie nie wszyscy sa idiokratami ( proponuje zobaczyc ten film "idiokracja";). i tak jak wiekszosc pisała mozna było wziąć buty na zmiane. człowiek przestrzegajacy derss code oraz savoir-vivre nie traci a wrecz zyskuje i tego warto sie trzymac w swiecie bylejakosci i zachowań iscie z projekt Lady czy ekipa z warszawy i to jest dopiero brak szacunku do samej siebie i innych.

Stylizacja studniówkowa.

27 maj 2017 - 12:11:47

Cytat
Wixia1234
Ale pytam się serio.

Tak poważnie to moim zdaniem nie ma w tym problemu. Wszystko jest kwestią gustu tak naprawdę. Nawet teraz moda na podwinięte spodnie i odkryte kostki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moda w plastyku.