Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 14:36:18

Cześć dziewczyny, jak zapewne cześć z Was wie dopytuję na tym forum jak i na innych odnosnie sposobu ubierania się, trendów itp. Wiem ze osoby takie jak ja bardzo często temat traktują nazbyt poważnie tworząc bardzo karykaturalne stylizacje. Z Wasza pomocą udaje mi sie osiągnąć pewien pułap, efekt który nawet mnie zadowala, staram sie nie być wulgarnym wizerunkiem kobiety ... Zapewne macie wyobrażenie osoby typu transwestyta, chcę dopytać czy ten który ja tworzę odbiega wlasnie od takiego stereotypu ??? Czy Wasze lekcje nie poszły w las ? Co sądzicie ?



Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 14:43:09

nie rozumiem Twoich watów skoro nie chesz byc kobieta a facetem to po co to wszystko ?

Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 15:22:59

Kto mówi ze chce być facetem ???? Chciałbym być kobietą, wydaje mi sie jednak ze czas na podjęcie tak ważnej decyzji powoli przemija,pewniectrochę brakuje odwagi, rodzi sie sporo obaw ... Nie jest to łatwa decyzja ...

Na to składa sie wiele wątków, życiowych, społecznościowych itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-15 15:24 przez Moniktr.

Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 15:29:45

Takie wysokie buty za kolano ciężko dobrać, żeby to jakoś dobrze wyglądało. Ale tak ogólnie, to nie jest źle. Wyglądasz w miarę... atrakcyjnie. ;)

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 15:51:22

jak na faceta to masz niezłe nogi! :D

Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 15:53:26

Idziesz,niestety, w stronę takiej "karykaturalnej" kobiecości, taniej i tandetnej. Tiulowa mini spódniczka, buty za kolano, spodnie z dziurami. Takie to wszystko przerysowane jak z taniej tańcbudy.

Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 15:56:03

Cytat
alicja70
Idziesz,niestety, w stronę takiej "karykaturalnej" kobiecości, taniej i tandetnej. Tiulowa mini spódniczka, buty za kolano, spodnie z dziurami. Takie to wszystko przerysowane jak z taniej tańcbudy.

Tak serio ? Napisz mi prosze w takim razie co zakładać ???

Tiul i spodnie z dziurami nie są modne ? Nawet na imprezę ? ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-15 15:57 przez Moniktr.

Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 16:07:15

świetnie, nie wyglądasz wulgarnie a apetycznie i z klasą, nóg pewnie nie jedna kobieta ci pozazdrosci trzymaj tak dalej:)

Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 16:07:44

Są modne, co nie znaczy że mają klasę. Poza tym, co innego mieć jeden taki ciuszek w szafie, a co innego mieć tylko ciuchy w tym stylu.
Jak wysokie muszkieterki to góra bez wyskoków. Prosta sukienka dzianinowa (swetrowa np z golfem) mini, że by było widać tylko kawałek nogi pomiędzy butami a sukienką a nie tyłek na wierzchu. Może być też rozkloszowana spódniczka ale nie tiulowa!!! Ale to moje zdanie.
A te białe spodnie oddaj komuś kogo nie lubisz.
Poszarpane to dżinsy :)). I ramoneska i fajne botki.

Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 16:09:07

Cytat
Moniktr
Kto mówi ze chce być facetem ???? Chciałbym być kobietą, wydaje mi sie jednak ze czas na podjęcie tak ważnej decyzji powoli przemija,pewniectrochę brakuje odwagi, rodzi sie sporo obaw ... Nie jest to łatwa decyzja ...

Na to składa sie wiele wątków, życiowych, społecznościowych itp.
chyba masz bardzo krótką pamięć bo tu cytuję twoja wypowiedz z tego wątku http://forum.szafa.pl/45/8119081/facet-troche-nijaki-pomocy.html#msg-8119097
"Nie mam zamiaru zmieniać płci, ponadto nie chce w swoim związku swoich upodobań stawiać ponad wszystkim ... Chce być zaakceptowany, oczywiscie ja także mogę pójść na kompromisy akceptując jakieś zachowania swojej wybranki, ludzie są różni ... Wiem ze mógłbym z łatwością stworzyć trwaly związek, nie chce jednak oszukiwać siebie i kogoś .."
To w końcu okreslisz sie czy nadal chcesz byc niewiadomo kim ?

Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 16:09:20

Wiesz co POKAŻ NAM CIEBIE TWOJĄ TWARZ - wtedy będziemy oceniaćhmm

Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 16:25:31

Cytat
agata74
Cytat
Moniktr
Kto mówi ze chce być facetem ???? Chciałbym być kobietą, wydaje mi sie jednak ze czas na podjęcie tak ważnej decyzji powoli przemija,pewniectrochę brakuje odwagi, rodzi sie sporo obaw ... Nie jest to łatwa decyzja ...

Na to składa sie wiele wątków, życiowych, społecznościowych itp.
chyba masz bardzo krótką pamięć bo tu cytuję twoja wypowiedz z tego wątku http://forum.szafa.pl/45/8119081/facet-troche-nijaki-pomocy.html#msg-8119097
"Nie mam zamiaru zmieniać płci, ponadto nie chce w swoim związku swoich upodobań stawiać ponad wszystkim ... Chce być zaakceptowany, oczywiscie ja także mogę pójść na kompromisy akceptując jakieś zachowania swojej wybranki, ludzie są różni ... Wiem ze mógłbym z łatwością stworzyć trwaly związek, nie chce jednak oszukiwać siebie i kogoś .."
To w końcu okreslisz sie czy nadal chcesz byc niewiadomo kim ?

Czyctresc zamieszczona w nowym wątku w jakiś sposób zaprzecza temu co napisałem wcześniej ? Tak to odebrałas ?

Cytat
agata74
Cytat
Moniktr
Kto mówi ze chce być facetem ???? Chciałbym być kobietą, wydaje mi sie jednak ze czas na podjęcie tak ważnej decyzji powoli przemija,pewniectrochę brakuje odwagi, rodzi sie sporo obaw ... Nie jest to łatwa decyzja ...

Na to składa sie wiele wątków, życiowych, społecznościowych itp.
chyba masz bardzo krótką pamięć bo tu cytuję twoja wypowiedz z tego wątku http://forum.szafa.pl/45/8119081/facet-troche-nijaki-pomocy.html#msg-8119097
"Nie mam zamiaru zmieniać płci, ponadto nie chce w swoim związku swoich upodobań stawiać ponad wszystkim ... Chce być zaakceptowany, oczywiscie ja także mogę pójść na kompromisy akceptując jakieś zachowania swojej wybranki, ludzie są różni ... Wiem ze mógłbym z łatwością stworzyć trwaly związek, nie chce jednak oszukiwać siebie i kogoś .."
To w końcu okreslisz sie czy nadal chcesz byc niewiadomo kim ?

Czyctresc zamieszczona w nowym wątku w jakiś sposób zaprzecza temu co napisałem wcześniej ? Tak to odebrałas ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-15 16:25 przez Moniktr.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 16:37:16

Moniu, kurta fajna i nogi, ale to już pisałam. Spódnica tiul też niezła, ale wolę dłuższe ;)

Aaaa i nie patrz na mody, ale krytycznie oceniaj to co widzisz w lusterku. Oczywiście bez przesady z krytyką, ale trzeba trochę jej mieć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-15 16:39 przez malmie.

Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 16:40:25

Twarz twarz pokazujzły

Myślę że zrobiłem ... postęp ?

15 lis 2016 - 16:41:59

Cytat
banach
Twarz twarz pokazujzły

Dziewczyny z innego forum uczą mnie malować , bedzie i twarz

Cytat
banach
Twarz twarz pokazujzły

Dziewczyny z innego forum uczą mnie malować , bedzie i twarz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-15 16:42 przez Moniktr.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

na ile lat wyglądam ?