Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Przedszkole

8 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

48 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zmiana koloru bez dekoloryzacji

15 wrz 2016 - 19:23:41

Da się zejść ze średniego brązu do blondu bez dekoloryzacji? stopniowo co jakiś czas farbować co raz jaśniejszą farbą?

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

zmiana koloru bez dekoloryzacji

20 lut 2017 - 13:37:36

myślę, że bez dekoloryacji efekt będzie niezadowoalający

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

zmiana koloru bez dekoloryzacji

27 mar 2017 - 09:26:29

Zależy jaki masz naturalny kolor włosów. Jak jasny to po prostu przestań farbować, poczekaj aż włosy odrosną do jakiejś fajnej długości, a potem obetnij ciemne końce. W innym wypadku się bez dekoloryzacji nie obędzie.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

zmiana koloru bez dekoloryzacji

12 gru 2017 - 12:23:56

Moja siostra bardzo chciała zmienić swój kolor włosów, ponieważ były one rude i zupełnie jej się nie podobały, choć każdy się nimi zachwycał. Razem szukałyśmy innych rozwiązań niż koloryzacja, bo nie chciała niszczyć ich farbami. Może w twoim przypadku te metody też mogłyby podziałać. Możesz sobie spróbować, bo mojej siostrze się udało dzięki maseczkom,które tam opisano i teraz ma prawie blond na głowie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 12:29 przez moderator.

zmiana koloru bez dekoloryzacji

12 gru 2017 - 12:37:24

a ja myślę że chcąc zaoszczędzić na profesjonaliście zniszczysz sobie włosy, pamiętaj chytry traci 2 razy

zmiana koloru bez dekoloryzacji

12 gru 2017 - 14:16:49

pewnie że da rade kwiestia tylko tego jak wlosy chlona farbe ja nigdy nie miałam problemu byz z czekoladowych zejść na rude i zykle to zajmowało mi 2 razy farbowanie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy one są podobne? zdj