Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 22:55:40

Drogie Panie, moja prośba do Was, dotyczy to oczywiscie zamieszczonej metamorfozy ;) Oceńcie moje zakupy oraz umiejetność doboru stylizacji ... Metamorfoza ponieważ jestem meżczyzną jak wiele osob wie eksperymentuje z modą, staram się aby moj wizerunek przypominał kobietę a nie tak jak w wielu przypadkach podobnych do mojego ... No wiecie ... Jak to oceniacie, co zmieniamy ?



Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:00:04

Jest ok tylko wsadź cos w stanik bo płasko troche :) jaka masz fryzurę? Nosisz makijaż? :)

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:03:01

Cytat
czokoszok1992
Jest ok tylko wsadź cos w stanik bo płasko troche :) jaka masz fryzurę? Nosisz makijaż? :)

Hej... Tak nosze perukę i robię makijaż ... Co do piersi to są jakie są ... Nie chcę wypychać ... ;)

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:06:29

No to babinka 10/10 tylko wiesz biust zdradza ze jestes facetem ale oczywiscie robisz jak Ci wygodnie wiec nie naciskam :)

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:08:34

Cytat
czokoszok1992
No to babinka 10/10 tylko wiesz biust zdradza ze jestes facetem ale oczywiscie robisz jak Ci wygodnie wiec nie naciskam :)

Może wkładki sylikonowe zastosuje

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:10:15

Wystarczy sam stanik nawet, zeby było widac wypukłość nieduża ale zawsze jakas :)

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:10:51

Cytat
czokoszok1992
Wystarczy sam stanik nawet, zeby było widac wypukłość nieduża ale zawsze jakas :)

Jest stanik

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:12:23

tragedii nie ma, niejedna prawdziwa kobieta "figury" pozazdrościć by Ci mogla, moja sugestia jest taka żeby pupe trochę umięśnić, bo coś plaska jest, może przysiady zacznij robić?:)

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:15:42

Faktycznie jest jest. Wybacz moje niedopatrzenie :)

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:20:37

Cytat
szafiarka_
tragedii nie ma, niejedna prawdziwa kobieta "figury" pozazdrościć by Ci mogla, moja sugestia jest taka żeby pupe trochę umięśnić, bo coś plaska jest, może przysiady zacznij robić?:)

Robię te przysiady robię i co ? I nic

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:39:06

Nie jestem wielbicielką tego typu spodni, ale ogólnie wszystko na plus. Stonowane i nie przesadzone. Chyba trochę się "boisz" kolorów. Może zacznij od jakiejś odważniejszej torebki. Powodzenia.
A co do pośladków: siad płaski na dywanie z wyciągnietymi do przodu nogami i maszerujesz na pośladkach do przodu i z powrotem :).

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:41:43

Cytat
alicja70
Nie jestem wielbicielką tego typu spodni, ale ogólnie wszystko na plus. Stonowane i nie przesadzone. Chyba trochę się "boisz" kolorów. Może zacznij od jakiejś odważniejszej torebki. Powodzenia.
A co do pośladków: siad płaski na dywanie z wyciągnietymi do przodu nogami i maszerujesz na pośladkach do przodu i z powrotem :).

Działa ??? Mam kilka ćwiczeń na pupę ale nic ... Może dlatego ze sporo czasu spędzam na rowerze ???

Jestem jaki jestem ;)

28 lip 2016 - 23:45:56

Świetne nogi :)

Jestem jaki jestem ;)

29 lip 2016 - 06:35:39

W jakich fasonach, stylizacjach mnie widzicie ? Z czym mogę sie zmierzyć ???

Jestem jaki jestem ;)

29 lip 2016 - 10:20:09

no w końcu pierwszy facet co potrafi sie ubrać, bo większość wygląda jak <moderacja>wulgaryzmy poprzebierane, tak trzymaj



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-29 11:50 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Frashe na ujędrnienie biustu