Obecnie rozmawiamy o:

przyczepa campingowa

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Korekta powiek

24 lip 2016 - 11:25:17

Czy któraś z was była może na zabiegu korekty powiek? Jaki może być koszt takiej usługi? Czy ten zabieg mocno boli?

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Korekta powiek

26 lip 2016 - 07:03:33

Czy boli? Wiesz, trudno stwierdzić. Jak każdy inwazyjny zabieg. Zależy jeszcze gdzie jest wykonywany? Pewnie dostaniesz znieczulenie.
Ewentualnie możesz skorzystać z zabiegu <moderacja, spam>. Jest to alternatywa dla zabiegów chirurgicznych. Efekt jest bardzo dobry.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-15 18:50 przez moderator.

Korekta powiek

28 lip 2016 - 08:37:03

Ja miałam robiony skuteczny botoks kurze łapki kraków i nie bolało. Oczywiście było to pod znieczuleniem.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Korekta powiek

28 gru 2016 - 23:48:01

Myślę, że każda taka operacja wiąże się z pewnym okresem rekonwalescencji i można wtedy odczuwać dyskomfort, ból. O cenę i ogólnie szczegóły samego zabiegu dobrze jest zapytać podczas konsultacji. Każdy przypadek jest inny i róże mogą też być ceny. Ze swej strony mogę polecić Ci szpital medicover- moja siostra miała tam robioną korektę powiek i jest zadowolona z efektu :)

Korekta powiek

11 sty 2017 - 17:52:52

zrobiłam bym korektę pod oczy - since?
Zastanawiam się czy warto zaryzykować i nie aby to było na 3 lata ani 5 tylko na stałe.
Makijaż permanentny tez jest do czasu wiem do sama go mam , więc nie wiem czy któraś mi cos doradzi jestem z łodzi

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

Korekta powiek

20 lut 2017 - 13:32:56

poszukaj informacji w klinikach medycyny estetycznej

Korekta powiek

27 lut 2017 - 18:24:30

Każdy przypadek jest inny, idź lepiej do lekarza bo jednej osobie jest potrzebny jakiś delikatny zabieg albo jakieś kremy a innej mocniejszy kiedy problem jest bardziej złożony.
Tą okolice przy oczach więc nie stawiaj tylko na cenę bo jeżeli coś pójdzie nie tak to przy powiekach będzie problem pójść do pracy czy po prostu cokolwiek widzieć i puder nie pomoże. Nie wiem z jakiego jesteś miasta ale w kwestii dermatologa z dużym doświadczeniem mogę polecić z Warszawy doktor Barbarę Walkiewicz Cyrańską. Kwestie przy oczach według mnie są bardzo delikatne i dlatego najpierw skonsultuj się nawet kilka razy zanim się zdecydujesz gdziekolwiek na jakiś zabieg na powieki, powieki to bardzo delikatna sprawa.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Korekta powiek

27 mar 2017 - 09:10:31

Moim zdaniem to bardzo bolesny i inwazyjny zabieg, ja bym się na to nigdy nie zdecydowała.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem jaki jestem ;)