Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kompletna metamorfoza

27 gru 2015 - 00:35:44

Witam, może najpierw powiem coś o sobie, mam na imię Ania mam 24 lata, nigdy nie zmieniałam nic we swoim wyglądzie, wiele osób mi doradzało różne rzeczy ale...jakoś nie brałam tego do siebie poza tym były to propozycje dla mnie z kosmosu. Nigdy nie miałam na twarzy makijażu żadnego, włosów nigdy nie farbowałam mam naturalne i nie chce ich farbować, tak jak teraz wyglądam czuje się dobrze ale mam wrażenie że czegoś mi brak że coś jest nie tak, wcześniej nosiłam długie włosy ale mam taką tendencje niestety że je związywałam nie potrafiłam długo unosić rozpuszczonych, więc je ścięłam żeby nie kusiło jednak w takich włosach strasznie staro wyglądam, moja twarz nie należny też do najpiękniejszych. Chce się zmienić , chce wszystko zmienić fryzurę,może doradzicie mi jaki makijaż nosić, no i styl mój czyli ubrania, jaki styl ubierania do siebie dobrać, czyli krótko mówiąc pomóżcie mi dokonać mojej kompletnej metamorfozy, doradźcie co zmienić, co dodać. zamieszczę kilka zdjęć abyście mieli pełny obraz :) Na zakończenie dodam że niestety należę do tych trudno reformowalnych, i raczej proszę o takie przyziemne propozycje bez żadnych cudaków itd. jestem dość "staroświecka" i wole skromność jeśli tak to można nazwać.


(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-27 00:52 przez Mirea.

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

Kompletna metamorfoza

27 gru 2015 - 08:17:10

Witaj. Wygladasz na duzo starsza osobe,mysle ze przez ta fryzure.
W prostszych wlosach(zdj1) jakos tak lepiej wygladasz. Ale i tak proponowalabym udac sie do fryzjera,scieniowac wlosy,moze jakas grzyweczka.
Co do makijazu to moze zacznij od neutralnych kolorow-jasne szminki i tusz do rzes na poczatek (plus delikatne cienie).
Nie wiem co jeszcze dodac skoro sama piszesz ze jestes ciezko reformowalna....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-27 08:18 przez klaudysia21.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Kompletna metamorfoza

27 gru 2015 - 09:21:00

Moja propozycja na zmianę; wyreguluj brwi, fryzura "na boba",podkreśl usta
pozbądź się tego żakiecika.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-27 09:21 przez PaniGami.

Kompletna metamorfoza

27 gru 2015 - 10:21:29

Skoro ciężko Cię zreformować, to zacznij od błyszczyku na usta (może być nawet bezbarwny) i tuszu do rzęs - twarz stanie się wyraźniejsza. Później możesz zacząć kombinować np. z kredką do oczu czy jasnymi cieniami do powiek (jesteś młoda i spokojnie możesz pomalować powieki np. beżowym perłowym cieniem - koloru prawie nie widać, ale oko fajnie błyszczy).
Fryzura zdecydowanie do zmiany, wyglądasz w niej przynajmniej na 10 lat starszą - pocieniuj włosy, pomyśl nad grzywką na bok.
Żakiet ze zdjęcia jest brzydki i sprawia wrażenie, jakby był nie z tej epoki. Jeżeli chcesz poeksperymentować, ale nie chcesz od razu pakować dużo pieniędzy w ubrania, w których może nie będziesz się komfortowo czuła, wybierz się do second handu - znajdź sobie może jakieś bluzki/koszulki w innych kolorach niż szaro-buro-czarne, mogą być jednokolorowe lub z jakimiś nadrukami, typu widok miasta czy twarz kobiety itp. Zainwestuj również w jednokolorowe jeansy, krój zależy od tego, jaki preferujesz, jeżeli nie lubisz rurek, kup takie z prostymi nogawkami. Tu też nie chodzi o to, żebyś kupowała na siłę takie ciuchy, jakie są na czasie, czyli rurki i oversizy, nie każdemu to pasuje i nie każdy się w tym dobrze czuje. Dobrym wyborem byłby jednokolorowy żakiecik i prosta sukienka, również jednokolorowa, którą można ożywić dodatkami, np. długim wisiorem.
Podsumowując - zacznij się zapoznawać z kosmetykami (maluj też paznokcie, to dodaje kobiecości), idź do fryzjera, wybierz się na ubraniowe łowy :)

Kompletna metamorfoza

27 gru 2015 - 10:39:40

zmień okulary , popraw włosy

Kompletna metamorfoza

27 gru 2015 - 16:55:20

Na początek zrob porzadek z brwiami, jesli mozesz sobie na to pozwolic to zmien oprawki :) pomysl kolezanki powyzej na zmiane fryzury na boba tez jest super. No i zmiana koloru na jakis wyrazisty :) czekamy na efekty, :)

Kompletna metamorfoza

27 gru 2015 - 18:04:21

Albo kompletna metamorfoza (jak w tytule) albo delikatne zmiany, tak jak piszesz w poście... Konerwatywny ubiór i niechęć do totalnych zmian wyklucza kompletną metamorfozę ;)

Do poprawki :
-brwi,
-zmiana oprawek lub przejście na soczewki
- konturowanie twarzy
- kosmetyki kolorowe w ruch
- zmiana fryzury


Pozdrówka ;)

Kompletna metamorfoza

27 gru 2015 - 20:49:28

Dzięki za wszelkie rady, zapewniam że dodam zdjęcie po przemianie, ap ropo tego żakieciku na 2 zdjęciu na co dzień się tak nie noszę to było po prostu "poważne" spotkanie u mojej koleżanki więc nie wypadało przyjść w " ulicznych" ubraniach trza było założyć coś wizytowego, preferuję luźny styl czyli właśnie zazwyczaj lubię nosić jakąś bluzkę na krótki rękawek na to "tzw po mojemu katana xD " czyli coś o długim rękawie z zamkiem czy guzikami , co coś co można po prostu zdjąć, a na nogach jeansy często nosze rurki, z szerokimi nogawkami też założę ale to już mniej. Moje włosy są takie że naturalnie się kręcą, myślałam nad powrotem po prostu do długich włosów i nauczyć się ich nie związywać he he,ta fryzura "na boba" próbuję siebie w tym wyobrazić może być ciekawie. Co do oprawek, próbowałam różnych niestety tylko w tych wyglądam znośnie, w tej chwili nie dysponuje aż taka gotówka żeby zmienić oprawki ale jak będę zmieniać szkiełka do tego czasu możne i uzbieram na oprawki a właśnie wiem że nie jesteście od tego ekspertkami ale może macie jakieś propozycje. Myślę ze jakoś pod koniec stycznia uda mi się dokonać wszystkiego więc będzie i zdjęcie
Serdecznie dzięki za odpowiedzi wszystkie, oczywiście nie twierdzę że chce już zamykać temat jeśli ma ktoś jeszcze jakieś pomysły chętnie poczytam.

Kompletna metamorfoza

27 gru 2015 - 22:02:06

Kup prostownicę bo widzę, że kręcą Ci się włosy

Kompletna metamorfoza

09 sty 2016 - 20:03:08

Idź do fryzjera, na pewno ci doradzi. Może zacznij ćwiczyć to doda ci pewności siebie :)

Kompletna metamorfoza

13 sty 2016 - 16:22:34

Witaj. Ja rowniez lubie cos zmienic w sobie.Mysle ze najlepszym pomyslem na metamorfoze jest nowy kolor wlosow, wiem cos o tym bo sama nie raz lubie cos w sobie zmienic i poczuc sie milo
Doradzila bym ci zebys i Ty sprobowala, nie musi byc to od razu jasny kolor bo moze nie widzisz sie w takim, ale jakis jasny brazik z refleksami, wyprostowac wlosy bo faktycznie lepiej ci w prostych. A i co najwazniejsze makijaz jesli nie lubisz mocnych to jakis delikatny ale widoczny kreska, tusz do rzes, fluid. Wyreguluj napewno brwi zeby byly nie tak grube zmieni to twarz. Pozdrawiam

Kompletna metamorfoza

13 sty 2016 - 17:42:33

A ja proponuje zapuscic wlosy, zrobic grzywke i zakupic prostownice na chwile obecna jak wlosy podrosna pozwolic by sie kreciły wlosy pofalowane zawsze pieknie wygladaja i moze jakies refleksy. Zawsze twarz juz bedzie inaczej wygladala. Nastepna sprawa to brwi regulacja obowiazkowo. Wystarczy tusz do rzes jak masz dlugie to zakup tusz pogrubiajacy rzesy i podkrecajacy a jak krotkie to tusz wydluzajacy i podkrecajacy i od razu bedziesz inaczej wygladala. Usta wystarczy jakis blyszczyk jak nie preferujesz kolorow. A co do ubran to cos kolorowego zywszego zakladaj. I wyrzuc ta narzutke co masz na zdjeciu albo sprzedaj Pani po 40 ;) czekamy na zmiany :)

Kompletna metamorfoza

13 sty 2016 - 17:59:19

Przede wszystkim wyreguluj brwi. Co do fryzury, to zrezygnuj proszę z tego przedziałka po środku i pomyśl o takiej, która uniesie włosy u nasady. Warto też zrobić sobie zdjęcie na wprost, w neutralnym świetle - wtedy będzie nam łatwiej wszystko ocenić.

Kompletna metamorfoza

13 sty 2016 - 19:35:14

Ja bym na Twoim miejscu nie ścinała włosów tylko je zapuszczała.do fryzjera bym tylko poszła żeby zrobić jakieś refleksy skoro nie chcesz malować całych włosów.
Zakup prostownicę. Zacznij malować sobie kreski na początku możesz jakąś kredką miękką ja tak zaczynałam do malowania rzęs polecaam tusz pump up kosztuję coś koło 10 zł a jest naprawdę dobry :) a za ciuchami wybierz się do dobrego ciuchlandu czasami można naprawdę znaleźć tam perełki :) !

Ja bym na Twoim miejscu nie ścinała włosów tylko je zapuszczała.do fryzjera bym tylko poszła żeby zrobić jakieś refleksy skoro nie chcesz malować całych włosów.
Zakup prostownicę. Zacznij malować sobie kreski na początku możesz jakąś kredką miękką ja tak zaczynałam do malowania rzęs polecaam tusz pump up kosztuję coś koło 10 zł a jest naprawdę dobry :) a za ciuchami wybierz się do dobrego ciuchlandu czasami można naprawdę znaleźć tam perełki :) !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-13 19:35 przez Monika214.

Kompletna metamorfoza

19 sty 2016 - 13:54:56

mysle, że dobrym pomysłem byłoby odwiedzić jakąś stylistkę albo przynajmniej dobrą makijażystke która doradziłaby to i owo, na żywo najlepiej ocenić co ci pasuje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Vouchery