Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

powiększanie ust warto ?

22 lis 2015 - 20:20:19

Nie warto ludzie strasznie sila sie na oryginalnosc ja natomiast najbardziej cenie w ludziach autentycznosc, po co sobie to robic? Jak to nie jestes Ty, to botoks ladnie wyglada nie Ty!

powiększanie ust warto ?

23 lis 2015 - 08:39:59

z tego typu zabiegami trzeba uważać by nie wygladac jak w tym kabarecie

powiększanie ust warto ?

23 lis 2015 - 09:20:47

to nie jest naturalne, brzykie te usta

to prawda:brawo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-23 09:22 przez banach.

powiększanie ust warto ?

23 lis 2015 - 10:19:15

Cytat
Consual86
Punkt widzenie zależy od punktu siedzenia i wyboru :)
Mi na takich właśnie zależało :) Można wpuścic 0.5 ml i mieć minimalny naturalny efekt .
U mnie jest to wiele więcej- 2 ml.
Punktem wyjściowym jest też rozmiar naturalnych ust - jeśli są spore -naturalnie będą duże po takim zabiegu.

Dołaczam autorko Ci zdjecie po powiekszeniu 2 dni .Nie bój się :)



Nie wygląda to naturalnie. Od razu widać, że te usta są sztuczne. Rozumiem, że nie każdy lubi być naturalny i prawdziwy jak geny dały. Są amatorzy i naturalności i sztuczności. Tylko nie rozumiem wmawiania sobie i innym, że takie usta, czy sterczący zrobiony biust czy platyna na głowie jest naturalna.
Jeśli jesteście dumne z wprowadzanych zmian to ok. O to chodzi żeby w życiu być takim jakim się człowiek akceptuje. Jednak powinniście brać pod uwagę, że jeśli mówicie komuś że to NATURALNE, gdzie większość ludzi widzi że nie jest, to od razu macie opinię wyrobioną na swój temat, bo nikt nie lubi jak robi się z niego głupka.

powiększanie ust warto ?

23 lis 2015 - 10:58:42

usta powiększone są fajne, ale ja bym nie ryzykowała, nie wiem....

powiększanie ust warto ?

07 kwi 2016 - 16:15:42

a co powiecie na lip lift? z tego co wiem można się temu zabiegowi poddać w klinice dra Osucha. Polega na wycinaniu kawałka skóry, ma kilka rodzajów w zależności, co chcemy osiągnąć, może i trochę strasznie brzmi to wycinanie skóry, ale trwa dość krótko, bo około godziny i się robi w znieczuleniu miejscowym. Moim zdaniem to znacznie lepsza alternatywa niż chemiczne wypełniacze.

powiększanie ust warto ?

08 kwi 2016 - 08:14:12

Jeśli ktoś ma bardzo wąskie to czemu nie? Nie rozumiem takich uprzedzeń. Ludzie mamy 21 wiek !

powiększanie ust warto ?

08 kwi 2016 - 09:16:00

po co ja leczyłam tą alergię...a też miałam taki dziób...

powiększanie ust warto ?

26 kwi 2016 - 22:51:49

Moim zdaniem średnio warto. Ciężko to zrobić, żeby efekt był naturalny. A jak się tylko troszkę powiększy, to i tak nie widać. Oglądałam filmik jakiejś vlogerki, efekt żaden, a dała się pokłuć i pewnie zapłaciła krocie za to.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

powiększanie ust warto ?

23 lip 2016 - 13:52:47

Delikatne powiększenie wygląda fajnie, szczególnie jeżeli ma się bardzo wąskie usta. gorzej gdy ktoś przesadzi i wyjdzie kaczy dzióbek:((

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

powiększanie ust warto ?

21 paź 2016 - 12:10:55

Dla mnie zawsze to słabo wygląda. Zostań przy swoich

powiększanie ust warto ?

16 gru 2016 - 22:06:21

Na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad operacją powiększenia ust - kilka razy już słyszałam, że tego typu operacje wychodziły fatalnie - i dziewczyny wyglądały naprawdę źle. Więc czasem zostać ze swoimi naturalnymi.

powiększanie ust warto ?

16 gru 2016 - 23:18:40

Cytat
banach
nie wiem jak ty ale mnie to nie bawi.

od razu widać powiększenie ust.
nie wygląda to naturalnie a po za tym jest i też ryzyko .

Kochana, przy kilku pierwszych inicjacjach kwasem, nie widać że usta są powiększone i bylabys w szoku ile kobiet to robi, tylko malo która się przyznaje, no chyba, że są to osoby takie jak ja u których powiększenie JUŻ widać.

autorko wątku:
Ja osobiście powiększałam usta około 12 razy, w ustach miałam już około 14 ml gdyż moje miałam dosłownie jak nitki, niestety po 6-7 razie zaczęło być widać, że je powiększam, poniewaz usta były przesadzone.

Obecnie nie powiekszam ust od roku, z tego względu, że po operacji nosa (który zrobił się maluteńki) moje usta zrobiły się karykaturalnie duże i mam tego pełną świadomość, czekam aż kwas zejdzie i pożegnam się z nim PRAWIE na dobre. Piszę prawie, bo pewnie kiedy całkowicie zejdą skuszę się na połówkę raz na 2 lata, ale wiem, że napewno nie częściej, gdyż w tym przypadku MNIEJ znaczy lepiej :)

Dlatego jeżeli naprawde bardzo tego chcesz, zachęcam Cię do sprobowania, ale na początek 0,5 ml.
Twoja pierwsza reakcja 3-4 dni po zabiegu, kiedy opuchlizna zejdzie, będzie taka jak u każdej kobiety, O NIE WZIĘŁAM ZA MAŁO KWASU :D
Zapewniam Cię, że będziesz chciała więcej ml, ja tez zaprzeczałam kiedy mi dziewczyny to mówiły... nie nie ja tylko raz, yhymmm... 14 ml później... i kaczy dziób :D ;)
odczekaj miesiąc dwa i wtedy zobaczysz sama... kwas musi się ułożyć i potrzebuje na to 2-3 tygodni,

Usta odstawiłam i nie moge się doczekać aż zejdą, naprawdę :)
Oczywiscie korzystam z kwasu w innych częściach twarzy bo bardzo to lubię.
Zaraz pewnie posypią się opinię jaka to sztuczna jestem-TAK JESTEM I BARDZO TO LUBIĘ :)
Pozdrawiam :*

Cytat
fanfatorka
Nie warto ludzie strasznie sila sie na oryginalnosc ja natomiast najbardziej cenie w ludziach autentycznosc, po co sobie to robic? Jak to nie jestes Ty, to botoks ladnie wyglada nie Ty!

Kwas! Jeżeli już to kwas!

Botoksu nie widać, botoks zapobiega zmarszczkom-to wszystko i wyglada się z botoksem lepiej, niż z milionem zmarszczek :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-16 23:33 przez XxAtmospherexX.

powiększanie ust warto ?

17 gru 2016 - 18:15:14

Cytat
Consual86
Punkt widzenie zależy od punktu siedzenia i wyboru :)
Mi na takich właśnie zależało :) Można wpuścic 0.5 ml i mieć minimalny naturalny efekt .
U mnie jest to wiele więcej- 2 ml.
Punktem wyjściowym jest też rozmiar naturalnych ust - jeśli są spore -naturalnie będą duże po takim zabiegu.

Dołaczam autorko Ci zdjecie po powiekszeniu 2 dni .Nie bój się :)
Całuśne! Super efekt :)

powiększanie ust warto ?

17 gru 2016 - 21:44:07

Cytat
anianowak91
Na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad operacją powiększenia ust - kilka razy już słyszałam, że tego typu operacje wychodziły fatalnie - i dziewczyny wyglądały naprawdę źle. Więc czasem zostać ze swoimi naturalnymi.

Operacją ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak dbasz o urodę?