Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

powiększanie ust warto ?

21 lis 2015 - 17:48:15

jak w temacie :) Moze któraś z was ma ten zabieg za sobą i chce się podzielić wrażeniami. Ja mam w planach ale mój partner się nie zgadza ;) oczywiscie nie chce mieć ust jak Lana del rey, chce żeby efekt był bardziej subtelny. ktoś się wypowie ? :)

powiększanie ust warto ?

21 lis 2015 - 18:01:38

nie wiem jak ty ale mnie to nie bawi.

od razu widać powiększenie ust.
nie wygląda to naturalnie a po za tym jest i też ryzyko .

powiększanie ust warto ?

21 lis 2015 - 19:13:40

proponuje powiększenie mózgu:))

powiększanie ust warto ?

21 lis 2015 - 20:07:46

Agstaliss zacznij od siebie :)

Autorko oczywiście ze naturalny efekt jest możliwy, jednak trzeba przede wszystkim znaleźć salon godny zaufania i nie wstrzykiwac calrgo ml. Nie dziwię się ze Twój partner się nie zgadza, mój mąż też nie chce o tym słyszeć, wszystko zapewne przez laski pokroju Siwiec, którym już zębów spoza warg nie widać i boją się ze bedziemy wygladac tsk samo sztucznie.

Ja chciałam sobie powiększyć górną warge ale boje się tej igły, jak oglądam jak ona bobruje w ustach to mnie ciarki przechodzą... ;)

powiększanie ust warto ?

22 lis 2015 - 13:33:18


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-22 13:34 przez perrrverse.

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

powiększanie ust warto ?

22 lis 2015 - 13:55:45

Jakie niby jest ryzyko??? Bawi mnie jak ktoś nie miał z tym do czynienia a najwięcej się udziela..... Jeśli robisz w dobrym i renomowanym do do tego miejscu ryzyka nie ma żadnego a i usta wyglądają cudnie . Ja robiłam kilka razy i gdybym komuś nie powiedziała to by się nie zorientował że zrobiłam . Miałam naturalnie wydatne usta i tyle . Wyglądało to pięknie . I zbieram się na kolejną wizytę tylko w dobrym miejscu niestety ceny są niższe . A nie zaryzykuje pójścia w inne bo taniej (bo wtedy może spotkać mnie coś przykrego)

powiększanie ust warto ?

22 lis 2015 - 14:01:05

Ja osobiście też mam małe usta, i uważam, że drobne powiększenie ust naprawdę może dać fajny efekt. Podejrzewam, że autorka nie ma zamiaru wyglądać jak Natalia Siwiec, więc śmiało uważam że warto. :)

powiększanie ust warto ?

22 lis 2015 - 14:12:22

Ja też powiększałam. Myślałam nad tym 4 lata - zdecydowałam się przed wakacjami i nie żałuję . Głowna zasada by nie przesadzić :) Drobna korekta jest OK :)Tylko trzeba zrobić w renomowanej klinice i tylko u lekarza medycyny estetycznej , nie dajcie nabrać się na żadne kosmetyczki za 400zł.
ja od siebie polecam - mnie nic nie bolało.
Są 2 sposoby znieczulenia : dentystyczne i w maści EMLA (ja miałam z maścią- bezpieczniej i jak dla mnie ból min jak przy pobieraniu krwi- minimalne ukłucie).
Ja od siebie polecam ,wreszcie mogę się cieszyć pełniejszymi ustami.

powiększanie ust warto ?

22 lis 2015 - 14:39:40

Cytat
Consual86
Ja też powiększałam. Myślałam nad tym 4 lata - zdecydowałam się przed wakacjami i nie żałuję . Głowna zasada by nie przesadzić :) Drobna korekta jest OK :)Tylko trzeba zrobić w renomowanej klinice i tylko u lekarza medycyny estetycznej , nie dajcie nabrać się na żadne kosmetyczki za 400zł.
ja od siebie polecam - mnie nic nie bolało.
Są 2 sposoby znieczulenia : dentystyczne i w maści EMLA (ja miałam z maścią- bezpieczniej i jak dla mnie ból min jak przy pobieraniu krwi- minimalne ukłucie).
Ja od siebie polecam ,wreszcie mogę się cieszyć pełniejszymi ustami.
jestem jak najbardziej na tak ALE akurat Ty powinnaś być antyreklamą powiększania ust, bo jeśli zdjęcie w avatarze jest Twoje to gratuluję wyglądu kaczych ust, bo to nawet do Siwiec nie jest podobne która notabene jest podobno źle zrobiona :D

powiększanie ust warto ?

22 lis 2015 - 14:43:46

Punkt widzenie zależy od punktu siedzenia i wyboru :)
Mi na takich właśnie zależało :) Można wpuścic 0.5 ml i mieć minimalny naturalny efekt .
U mnie jest to wiele więcej- 2 ml.
Punktem wyjściowym jest też rozmiar naturalnych ust - jeśli są spore -naturalnie będą duże po takim zabiegu.

Dołaczam autorko Ci zdjecie po powiekszeniu 2 dni .Nie bój się :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-22 14:47 przez Consual86.

powiększanie ust warto ?

22 lis 2015 - 14:50:40

Cytat
Consual86
Punkt widzenie zależy od punktu siedzenia i wyboru :)
Mi na takich właśnie zależało :) Można wpuścic 0.5 ml i mieć minimalny naturalny efekt .
U mnie jest to wiele więcej- 2 ml.
Punktem wyjściowym jest też rozmiar naturalnych ust - jeśli są spore -naturalnie będą duże po takim zabiegu.

Dołaczam autorko Ci zdjecie po powiekszeniu 2 dni .Nie bój się :)

Wow !! Oszałamiajacy efekt . Usta pełne i naturalne powiedz mi jakim kwasem robiłaś i gdzie ? O taki efekt mi własnie chodzi . Będę wdzięczna . Pozdrawiam!

powiększanie ust warto ?

22 lis 2015 - 14:54:14

ewaj na priv *zapraszam*

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

powiększanie ust warto ?

22 lis 2015 - 15:27:36

Ja proponuję trochę kultury , jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to lepiej zamilcz!!!

powiększanie ust warto ?

22 lis 2015 - 15:37:13

To zawsze wygląda sztucznie ale jak ktoś ma zbyt wąskie to dlaczego nie spróbować.

powiększanie ust warto ?

22 lis 2015 - 16:29:37

Naturalne,pełne usta? Okropnie to wygląda jak murzyńskie wargi,już lepsze są wąskie kreski od tych "odbytów".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-22 16:32 przez palikot.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak dbasz o urodę?