Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka fryzura? Doradźcie proszę :)

05 paź 2015 - 12:37:47

Hej kobietki,
ja do Was z takim pytankiem. Jaką fryzurkę byście mi radziły? Mam bardzo proste włosy, absolutnie nie podatne na wywijanie, kręcenie, loki itp. Aktualnie mam lekką asymetrię, choć na zdjęciach tego nie widać. Z jednej strony są nieco krótsze.
A potrzebuję fryzury wygodnej (za 2 miesiące rodzę druga córeczkę), nie podkreślającej mojej i tak okrągłej twarzy (jestem osoba przy kości) Poradzicie coś? Niedługo idę do znajomej fryzjerki i chciałabym mieć jakieś swoje propozycje



zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka fryzura? Doradźcie proszę :)

05 paź 2015 - 13:03:49

Przede wszystkim zmieniłabym na Twoim miejscu kolor na żywszy, rozświetlający twarz bo wydaje się na fotce że masz szarą zmęczoną cerę. Co do fryzury to moim zdaniem będzie ciężko, a to dlatego, że sama mam okrągłą buzię i moja fryzjerka zawsze powtarza, że najkrócej włosy powinnam mieć od razu poniżej linii żuchwy. ale myślę że powinna po prostu unosić włosy u nasady i uwierz że to już dużo zmieni w wyglądzie twoich włosów :) wystarczy trochę lakieru ;)

Jaka fryzura? Doradźcie proszę :)

27 paź 2015 - 23:14:43

Hej.
Patrząc na twoje włosy, widzę że brakuje im objętości. Są płaskie i aktualnie nie mają żadnego kształtu.Moim zdaniem idealnie do Twojego kształtu twarzy pasowała by fryzura w stylu LOB lub LONG BOB Po za tym skoro spodziewasz się dziecka potrzebujesz praktycznej fryzury które nie zabiorą Ci dużo czasu podczas codziennej stylizacji.

Pozdrawiam ALEBABKA♥

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka fryzura? Doradźcie proszę :)

27 paź 2015 - 23:43:39

Może coś takiego:) i Może rozjaśnij sobie włosy trochę :)



Jaka fryzura? Doradźcie proszę :)

09 lis 2015 - 09:14:23

Rozjaśnienie to dobry pomysł, ja swoje proste, niesforne włosy układam lokówką Curl Secret z babylissa, to jedyna lokówka która daje radę z moimi włosami, sama je wciąga i taka stylizacja nie zajmuje dużo czasu, a efekt naprawdę jest super...

Jaka fryzura? Doradźcie proszę :)

16 gru 2015 - 10:01:08

Niestety ja mam proste kluski nie włosy, a niektóre dziewczyny to mają szczęście i piękne kręcone włosy


Jaka fryzura? Doradźcie proszę :)

16 gru 2015 - 10:20:55

Zadne barany Wlosy nalezy uniesc u nasady dlugosc nizej brody pazurki Tyl wycieniowany

Jaka fryzura? Doradźcie proszę :)

12 sty 2016 - 12:54:21

Chciałabym wyprostować swoje włosy, nic nie pomaga, naturalnie się zakręcają, ale niezbyt ładnie..

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka fryzura? Doradźcie proszę :)

25 sty 2016 - 12:11:08

I co, już ostatecznie wybrałaś fryzurę? Ja myślę, że w Twoim wypadku podstawa to zmiana koloru, myślę, że pasowałby Ci jakiś jaśniejszy kolor, jakiś fajny blond i dużo krótsza, może trochę asymetryczna fryzura, może przejrzyj sobie katalogi fryzur profesjonalnych fryzjerów [[i]<moderacja>[/i]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:57 przez moderator.

Jaka fryzura? Doradźcie proszę :)

26 sty 2016 - 15:44:22

Zrób refleksy albo całe rozjaśnij! i ja bym je wycieniowała, wtedy powinny się unieść :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ortodonta w Czechach?