Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

14 lip 2016 - 12:23:32

ja tez sobie cenie naturalnosc, dlatego postawilam na bardzo dobry zestaw = klinika + zaufany zespol lekarzy, doktorow, specjalistow = sukces gwarantowany. inaczej nie ma sensu sie brac za powiekszanie ust. wiem co PISZĘ, gdyz, poniewaz robilam juz kilka zabiegow w kilku warszawskich gabinetch. efekt? naturalnie piekne. a bylam u doktor Dethloff - z pelna swiadomoscia polecam.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

27 paź 2016 - 09:28:00

Ja poddałam się zabiegowi powiększania ust w Katowicach, w salonie SlimGroup: <moderacja-spam>
Powyżej możecie również co nieco o owym zabiegu poczytać, świadomość i wiedza przy takich zabiegach jest najważniejsza. Polecam również konsultacje z lekarzem przed zabiegiem :) Ten wyżej wymieniony salon z czystym sumieniem polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-07 13:07 przez moderator.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

27 paź 2016 - 10:00:56

Ja tez byłam przeciwna wszelkim zabiegom wstrzykiwania kwasu. Chciałam sprobowac wiec sie zdecydowalam na kwas i szczerze moge polecic. Moje usta sa troszke pelniejsze , jedrniejsze, bardziej nawilzone. Super na nich trzyma sie pomadka czy blyszczyk. Efekt naprawde dyskretny. Dawalam 1tys w klinice Bienkowskich w Bydg. Kwasy sa rozne, mi wstrzyknieto taki najbardziej ''miekki ''aby usta byly naturalnie miekkie. Bol , troszke bylo przy gornej wardze taki jak przy zastrzyku w pupe tzn taki rozpierajacy ale dalo sie wytrzymac. Zastanawiam sie nad 2 zabiegiem ale troszke mi szkoda pieniedzy na to ;)

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

05 lis 2016 - 13:34:07

Różnie bywa z tymi wszystkimi wypełniaczami, nie zawsze efekty są takie, jakich oczekujemy. Ale nie wiem, czy wiecie, że są też inne sposoby na to, żeby powiększyć usta. Mam na myśli zabieg lip lift, zależnie od potrzeby nacina się kąciki ust albo zmniejsza odległość między ustami a nosem. Efekt naprawdę super. A jak chcecie więcej wiedzieć na temat tego zbiegu zajrzyjcie na stronę dra Piotra Osucha, tam wszystko znajdziecie, co jest potrzebne.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

11 sty 2017 - 11:56:41

Kiedyś zrobiłam sobie usta w jakimś podrzędnym salonie i zaczęły schodzić po dwóch tygodniach. Jakie było moje zdziwienie! Same wiecie, ze taki zabieg nie kosztuje groszy, więc poszłam tam po zwrot pieniędzy i mi oddali. Teraz chodzę już tylko do dobrych salonów, a ostatnio do pani Agnieszki w Klinice Urody. Ma kobieta rękę do takich zabiegów :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-11 11:58 przez kamilakimadlo.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

11 sty 2017 - 16:38:37

mnie nic nie bolało :)

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

11 sty 2017 - 17:49:29

to na jak długo to wystarczy ?
Czy to wogóle ma sens?
Z czasem skora w tym miejscu zatraci swoją sprawnośc i co wtedy?

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

02 kwi 2017 - 11:14:15

Polecam zabieg powiększania ust w klinice Bonadea. Moje usta maja naturalny efekt. Kolezanki mi zazdroszcza ze wygladam mlodziej :) Ale nie wiedza ze po zabiegu. Kosztowalo to mi tylko 1000 zl.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

07 cze 2017 - 12:28:53

Ja sie nad tym zastanawiam, znalazlam niezla cene w przychodni prywatnej na osiedlu w lux medzie , znajoma robila i fajnie to wyglada bo tak naturalnie, delikatnie, nie chce jakiegos nadmuchanego efektu tylko lekka korekte



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-07 12:39 przez kisiyah.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

07 cze 2017 - 14:43:21

nigdy nie próbowałam i chyba się nie odważę. A na ile wystarcza taki zabieg? co ile czasu trzeba go powtarzać?

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

07 cze 2017 - 19:59:28

Cytat
banach
to na jak długo to wystarczy ?
Czy to wogóle ma sens?
Z czasem skora w tym miejscu zatraci swoją sprawnośc i co wtedy?
i wtedy masz dwa wiszace płaty łopoczące na wietrze ;)ściana

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

21 cze 2017 - 15:08:52

U mnie efekt trzyma się około pół roku, naprawdę nie ma nic strasznego. Mam małą tolerancję bólu, więc pani która mi te usta wypełnia chłodzi je wcześniej, więc bólu praktycznie nie odczuwam. Dużo zależy od ręki fachowca ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-21 15:09 przez kamilakimadlo.

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

21 cze 2017 - 15:14:56

nie próbowałam i nie planuję bo nie podoba mi się efekt napompowanych ust. Wierzę że jesli zabieg wykonany jest profesjonalnie i osoba chce mieć ładne ale naturalne usta to może być ok jednak widzę że wiekszość korzystających robi z siebie glonojadki ;)

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

21 cze 2017 - 18:50:51

hi,,,,
właśnie wczoraj na ulicy widziałam dziewczynę z napompowanymi warami.
Tragedia czy wy naprawdę ciebie nie widzicie jaki to jest stan.
widać bardzo dobrze
co to za specyfiki które są tylko na pół roku? znów po pół roku poprawka a usta sie rozłażą wyglądają jak klony skalarów ohyda feeeee

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

powiekszanie ust kwasem hialuronowym

05 lip 2017 - 13:00:24

http://drstawowska.pl/medycyna-estetyczna-latem

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat zabiegów powiększania ust :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Korekta powiek