Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

7 minut temu

Monitoring domu

16 minut temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

w okularach czy bez?

09 lut 2017 - 22:33:33

Cytat
Sukienkawpaski
pamiętam jak pierwszy raz założyłam soczewki, poszłam do optyka i poprosiłam 4 pary. Czułam się fatalnie, okazało się, że wcześniej musiałam iść do okulisty, by zmierzył krzywiznę oka. Oczu nie popsuła, ale czułam się jakbym miała na gałce coś nienaturalnego.

Haha, znam to uczucie doskonale! Pamiętam jak za pierwszym razem przez godzinę w szatni przed pracą płakałam, bo nie mogłam założyć tego cholerstwa, a nie wzięłam okularów i absolutnie nic nie widziałam (mam duuuuużą wadę i astygmatyzm). Na szczęście wszystko wyszło fajnie po wizycie u okulisty. Zawsze lepiej być świadomym tego, co się robi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-10 13:39 przez moderator.

w okularach czy bez?

27 lut 2017 - 18:29:29

Według mnie zależy od Twojego samopoczucia, ja chodzę już tak długo w okularach że bez okularów czuję się dziwnie, a uwierz mi że dla wszystkich Twoich znajomych jest wszystko jedno czy będziesz bez okularów czy z okularami. Mogą nawet bardzo się zdziwić jak będziesz wyglądać odwrotnie. Czyli jeżeli zawsze chodziłaś w okularach a teraz wystąpisz bez okularów mogą się czuć dziwnie i ciągle zwracać Tobie na to uwagę.
Tu chodzi o Twoje samopoczucie rób jak uważasz że będzie dla Ciebie lepiej i pamiętaj że tak naprawdę to się liczy tylko dla Ciebie !

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

w okularach czy bez?

06 mar 2017 - 21:30:22

Jeśli bez okularów będzie Ci bardziej komfortowo, wtedy jak najbardziej idź do ołtarza bez nich. Mogę ci też zaproponować soczewki kontaktowe - osobiście używam tych z firmy https://www.acuvue.pl/, które są naprawdę wygodne, bo ich w ogóle nie czuję. Jednakże najpierw musisz iść do okulisty, żeby sprawdził, czy możesz nosić soczewki, ponieważ niektórzy mają zbyt suche oczy i nie są w stanie ich założyć.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

w okularach czy bez?

22 kwi 2017 - 11:16:52

Do ślubu zdecydowanie bez okularów. Jeżeli masz wybór, to nie ma się co zastanawiać :)

w okularach czy bez?

22 kwi 2017 - 11:31:08

Jeżeli non stop chodzisz w okularach to nie widzę problemu w założeniu ich do ślubu :)

w okularach czy bez?

23 kwi 2017 - 08:43:49

twój wybór

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W której długości wyglądam korzystnie?