Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wybielanie zębów

03 lip 2015 - 22:28:07

Cześć. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad wybieleniem sobie zębów. Słyszałam o wybielających paskach Crest Supreme lub systemie wybielającym 10 dni Biała Perła. Nie wiem które zastosować? Zarówno o jednym jak i o drugim słyszałam dużo dobrych opinii. Może ktoraś z was stosowała i mi doradzi?



Wybielanie zębów

03 lip 2015 - 22:51:39

jesli bym miala wybierac to crest

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Wybielanie zębów

02 gru 2015 - 19:01:00

Ani paski ani żel nie wybieli tak dobrze twoich zębów jak zastosowanie Metody Martuni ;) stosowałam już dużo rzeczy ale wszędzie efekt był słaby, teraz dopiero widzę, że moje zęby są naprawdę białe :)

Wybielanie zębów

02 gru 2015 - 19:25:23

ja właśnie zakupiłam na all białą perłę, używałam jej kiedyś i efekt był świetny ;)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Wybielanie zębów

28 lip 2019 - 21:29:08

Pewnie przy niewielkich przebarwieniach pasty lub paski działają. Jednak u mnie był dosyć skomplikowany problem, głównie przebarwienia po leczeniu kanałowym (na górnej czworce m.in.) których juz sie nie dało za bardzo wybielić , więc postawiłam na licówki <moderacja> Impreza dosyć droga, ale myślę że warto, ponieważ zęby wyglądają naturalnie (licówki są cieniutkie) i mam dobrze dobrany odcień, nie jest to taka biel stuprocentowa, tylko naturalny bardzo jasny odcień.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-29 09:24 przez moderator.

Wybielanie zębów

12 sie 2019 - 14:38:28

Dziewczynki kochane!Kusi mmie bardzo żeby wybielić sobie ząbki.Tylko czy ja nie bębe tego żałowała?????Moze któraś z Was ma to już za sobą?Jak długo utrzymuje sie efekt?Czy warto?Bardzo prosze o wszelkie informacje.

Wybielanie zębów

11 wrz 2019 - 10:22:42

Tyle fluoru w tym wszystkim, że strach się bać.. ja niestety mam złe doświadczenia z takimi wybielaczami

Wybielanie zębów

30 sty 2020 - 08:31:13

Ja stosuję pasty wybielające, ale te zdrowsze, nie te jakieś mega chemiczne. Mnie to nie pomaga. Zastanawiam się nad paskami wybielającymi, ale mam obawy czy to aby bezpieczne dla szkliwa. Czy może macie jakieś już sprawdzone metody, które możecie mi polecić?

Wybielanie zębów

27 lut 2021 - 18:16:32

Ja mam swoje zdanie na ten temat, ale z ciekawości zapytam: Które metody wybielania są wg Was najlepsze i dlaczego? Tutaj można znaleźć zestawienie: https://www.fabdent.pl/uslugi/wybielanie/podstawy-o-wybielaniu-zebow.

Wybielanie zębów

22 sie 2022 - 20:05:45

A mi sie pasta wybielajaca fajnie sprawdzila :) nie chcialam jakiegos mega wybielenia o nie wiadomo ile tonów, bardziej zalezalo mi na pozbyciu sie przebarwien

Wybielanie zębów

23 sie 2022 - 21:32:28

a mi sie zawsze wydawalo, ze pasta to raczej nie da rady z przebarwieniami... jakiej uzywalas?

Wybielanie zębów

25 sie 2022 - 20:41:10

da rade, ja mialam z mediblanc, na Notino czesto są promocje, to warto sobie zagladac

Wybielanie zębów

29 lis 2022 - 11:47:22

Dużo dzisiaj jest tych past wybielających, które zazwyczaj dają dobre efekty. Należy tylko pamiętać by ich non stop nie używać. Co do samego wybielania zębów to taką popularną metodą od kilku dobrych lat jest metoda Beyond https://www.stomatologiajarzebiny.pl/leczenie-stomatologiczne/wybielanie-zebow/ Z tego co czytałam, to do wybielania trzeba chyba mieć wszystkie zęby wyleczone. Tak samo nie ma od razu zabiegu wybielania tylko najpierw chyba jest oczyszczanie zębów, piaskowanie, a potem dopiero sam zabieg wybielania.

Wybielanie zębów

17 kwi 2023 - 11:36:44

Podczas poszukiwań specjalistów z zakresu szeroko pojętej stomatologi trafiłam do https://www.poladent.pl/endodoncja-poznan. Zazwyczaj wizyta w gabinecie stomatologicznym jest trochę stresująca ale nie w tym miejscu. Zostałam potraktowana z niesamowitym przyjaznym nastawieniem a moje leczenie nie ograniczało się tylko do wykonania zabiegu a trwało aż do ustąpienia dolegliwości. Jeśli potrzebujecie pomocy z zakresu endodoncji, usuwania zębów, korzeni jak również zabiegów takich jak, ekstrakcja ósemek, resekcja wierzchołków korzeni zębów, wycięcia wędzidełek, usunięcia zębów zatrzymanych to jest to idealne miejsce dla Was. Polecam szczerze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kolor włosów by mi pasował?