Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kochane. Doradźcie mi!!! Całe życie farbowałam włosy na czarno.
Podobało mi się. Zawsze chciałam mieć z czasem rudy. Nie mogłam znaleźć fryzjera który podejmie się dekoloryzacji. Aż znalazłam. Zrobił mi ładny rudy.. ALE! Że muszę myć włosy codziennie to kolor strasznie mi płowieje.. Myślę żeby między farbowaniami używać jakichś pianek czy szamponetek.. nie wiem.. Chciałabym żeby ten rudy był intensywny - mocny, ale chyba się tak nie da. Zastanawiam się co robić. Czy wrócić do czarnego.. ? Boje się że znów będę chciała rudy i będę żałować. A może czerwony..? W jakich mi lepiej ?? Doradźcie !!!!!
Zdjęcie w tych kręconych rudych jest jakby świeżo po farbowaniu. Teraz kolor jest mniej intensywny jak na zdjęciu w czerwonej sukience.



(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-01 11:26 przez moderator.

hm ani czarny ani rudy, taki najlepiej pod czarny ale z cieplym akcentem, jakas mocna czekolada ;)

Też właśnie wchodzi w grę jakichś brąz... Ale czarny jednak znów kusi.. Nie wiem... AAA!!!

haloo haloo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-30 19:12 przez nienioni.

W rudym wyglądasz swietnie, natomiast czarny postarza cie i wyglądasz jak stara baba.

Martwi mnie jednak to, że ten rudy tak szybko ''spływa''... I brzydko wygląda - taki nijaki jak na zdjęciu w tej czerwonej sukience prawda ?? Może faktycznie spróbować z jakąś czekoladą ??

ja mam kolor czekolada mleczna z syossa, i nie polecam po innych farbach "czekoladowych" kolor jest świezy i ma połysk, a po tej jakoś jakby malowane były miesiąc wcześniej.

Rudy bomba :D pomiędzy malowaniami raz w tygodniu używaj szamponetek i powinno być dobrze;)

ale ostatnio szał na rude włosy - czyżby "wspaniałe stulecie"?:D

Ja ogólnie Syossa nie lubię. Szamponów nawet - choć wiem że niektórzy sobie chwalą. Kupiłam wczoraj szampon do czerwonych włosów w Rossmanie z Isany ale jeszcze nie użyłam go - ciekawa jestem czy coś pogłębi kolor.. Mam dylemat, chyba dlatego że parę lat ciągle miałam czarny więc ciężko mi się przyzwyczaić teraz. W domu też mam 3 szamponetki - rude - zakupiłam po promocji - żeby były na zaś :P A czy one niszczą włosy ? Używanie raz w tygodniu nie wpłynęło by źle na kondycję włosów ? Bo trochę swoje przeszły przez tą dekoloryzację. A np te tonery z directions ??

Z tych dwóch ewentualnie czarny. Chociaż te sztuczne kolory nigdy dobrze nie wyglądają. A nie możesz wrócić do naturalnego, albo przynajmniej zafarbowac na jakiś bardziej naturalny kolor?

też jestem za jakimś brązem

lepszy rudy :))

Ps: oddaj swojego faceta! :D

Myślałas może o kasztanie bardzo ładny kolor

W ciemnych Ci lepiej, ale jeżeli chcesz zostać przy rudościach używaj czerwonej płukanki

wróć do swojego koloru wtedy tobie doradzimy w jakim ci bedzie do twarzy.
Rudy okropny i włosy co widzę jakieś sianowate a co do czarnych kolor ciebie postarzał.

dla mnie ten rudy jest fatalny

jakiś ciepły ciemny brąz - tak ja to widzę

zdecydowanie ciemne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ktory kolor wybrac?