Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

17 minut temu

Budowa domu

21 minut temu

Projekt wnętrza

55 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Jak za bardzo się nie akceptujesz to może jednak warto teraz skorzystać w dodatkowym sposobów. Wydaje mi się że kriolipoliza <moderacja> była by dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem. Słyszałam wiele o skutkach tych zabiegów i wiele kobiet jest zadowolonych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Ja również polecam zabieg w Vici Clinic, jednak ja zdecydowanie preferuję Redustim. To kombinezon wyszczuplający. Takie zabiegi można zrobić w Vici Clinic w Krakowie na św. Sebastiana. Po serii 12 zabiegów będziecie nie do poznania :) Efekty są zniewalające.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

CHUDNĄĆ JUŻ NIE MUSISZ, TERAZ ZABIERZ SIĘ ZA UJĘDRNIANIE CIAŁKA:)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Trzeba dużo ćwiczyć, uzbroić się w cierpliwość i nawilżać skórę. Niestety konieczna może okazać się operacja usunięcia nadmiaru skóry.

o redukcji już zapomnij..... ćwiczenia siłowe w domu na dywanie lub w siłowni.I nie mam na myśli wachlowania się różowymi hantelkami tylko walkę z żelastwem. Tylko, żeby ćwiczyć siłowo trzeba jeść i to dużo. I absolutnie żadne brzuszki. No i sprawdź czy nie masz rozstępu mięśnia prostego brzucha.

A przede wszystkim gratuluję 2 dzieciaczków i już osiągniętego efektu !! i polecam potreningu.pl dział lejdis. Tam to są dopiero metamorfozy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Legiej z grzywką czy bez?