Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

15 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

17 kg zrzuciłam w 7 miesięcy. Przy 158 cm wzrostu w najgorszym stadium ważyłam 68 kg! Aktualnie ważę 51 kg. W sierpniu 2014 r gdzie postanowiłam założyć bloga <moderacja> , który miał mnie dodatkowo motywować, podjęłam ostateczną próbę schudnięcia. Zaczęłam jeść 4-5 posiłków dziennie co 3,5-4h, całkowicie wykluczyłam: pieczywo, mąkę pszenną, makarony, ziemniaki, fast foody, słodycze, cukier. Zaczęłam też ćwiczyć z Mel B i udało się!

Może kogoś zmotywuje do zmian!:)



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 18:02 przez moderator.

Gratuluję i zazdroszczę.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

No świetnie, trza wykluczyć całe żarcie co ja lubię, bosze ... jestem zdemotywowana ;(

Powiedz lepiej co jadłam! :-D

Cytat
agnezja93
Powiedz lepiej co jadłas :-D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-27 21:52 przez agnezja93.

Jesteś super ;)
Tez przydałoby mi się trochę zeszczupleć, ale ja tak kocham jeść.
Niby nie mam nadwagi, ale jestem niska i każdy kg u mnie zamienia mnie w "puckę".
Podpowiedz co jadałaś?

Cytat
malmie
No świetnie, trza wykluczyć całe żarcie co ja lubię, bosze ... jestem zdemotywowana ;(

kochana nie załamuj się stosuj zamienniki i będzie git:D

Może jakieś fajne fit jadłospisu podasz?:-D

Aaa to co jadłam i jak ćwiczyłam jest na moim blogu :) Tam znajdziecie wszystkie informacje nawet w dziale "o mnie" a w dziale "kuchnia" dodaje posiłki, które robiłam :)
Dziękuje za miłe słowa!!! Mega podbudowujące :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Ja nie pójdę na tego bloga, bo jestem załamana. Jak wykluczę chlebuś to muszę jeść sam boczek, a on już tak fajnie nie smakuje !

hahaha malmie :) To nie wykluczaj pieczywa tylko przerzuć się na pieczywo pełnoziarniste, żytnie bądź razowe i będzie dobrze :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Razowy chlebuś z boczkiem, mniam :)

Jestem pełna podziwu, brawo !

Wiec teraz pytanie do was :-D ogólnie cały czas jadłam pieczywo białe i jeśli zmieni to na pieczywo ciemne to jakiś rezultat tego będzie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

metamorfoza