Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POTRZEBUJĘ WASZYCH PORAD

05 mar 2015 - 14:37:25

Witam Was kochani,;)
Mój naturalny kolor włosów jest "mysi ", cera natomiast jasna a oczy zielone. "Mysi kolor"strasznie mi się nie podobał, dlatego kilka lat temu zafarbiłam włosy na jasny blond. Byłam młoda i głupia i pozwoliłam siostrze, żeby zrobiła to w domu.:( Wyszło okropnie, żółty kolor. Po kilku farbowaniach włosy wyglądały już lepiej. Niestety zauważyłam, że farbowanie włosów na jasny kolor bardzo je niszczy dlatego rok temu w sierpniu postanowiłam nałożyć na nie farbę w kolorze miedzianym. Farbiłam nią może z 3 razy. Od grudnia do teraz nie farbuję włosów, odrostów za bardzo nie widać. Jednak w najbliższym czasie chciałam poddać się koloryzacji.. I teraz moja prośba, czy mogłybyście mi poradzić w jakich kolorach waszym zdaniem wyglądałabym korzystnie? Załączam zdjęcie.



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-05 14:42 przez ninidi.

POTRZEBUJĘ WASZYCH PORAD

05 mar 2015 - 15:43:09

Mój naturalny kolor to również mysi blond, taki pomyjowaty. Tak samo jak Ty mam jasną cerę, do tego szare oczy. Miałam różne kolory włosów - miodowy blond, brązy, rude jak marchewa. Jednak najlepiej wyglądałam i czułam się w miedzianym blondzie, lekko trącącym rudą barwą.


POTRZEBUJĘ WASZYCH PORAD

05 mar 2015 - 16:03:07

A ja farbowałam się od 13 roku życia przez 11 lat, miałam na głowie wszystkie kolory i w zeszłym roku po prostu zapomniałam o farbowaniu. Tak rosły, rosły, rosły aż odkryłam, że mam już naturalny kolor i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Farbowanie włosów jest tak głupie, że jakbym miała córkę i wpadłby jej do głowy taki pomysł, to wystawiłabym ją na balkon na tak długo aż by jej ten pomysł wywietrzał z głowy. Naturalne włosy są najpiękniejsze (tak, te mysie również) i nic mnie już nie przekona, że jest inaczej. Uważam, że lepiej kombinować z makijażem, ciuchami, fryzurami niż kolorem włosów. Problem jest w tym, że mam już masę siwych włosów, więc za parę lat pewnie znowu zacznę farbować, żeby nie wyglądać jak własna babcia i załamuje mnie ta myśl.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-05 16:05 przez JolajnaLoja.

POTRZEBUJĘ WASZYCH PORAD

05 mar 2015 - 16:17:54

Ja nigdy nie farbowałam włosów i dobrze mi z tym :) Oczywiście w wieku młodzieńczego buntu chciałam to zrobić, ale mama mi nie pozwalała (dzięki mamo Ci za to:*) Jak już skończyłam 18 lat to gdzieś mi chęć przeszła. Teraz boleje, bo zaczynam mieć siwe włosy i w końcu będę musiała farbować :(

POTRZEBUJĘ WASZYCH PORAD

05 mar 2015 - 16:18:43

Cytat
Onyksowa
Mój naturalny kolor to również mysi blond, taki pomyjowaty. Tak samo jak Ty mam jasną cerę, do tego szare oczy. Miałam różne kolory włosów - miodowy blond, brązy, rude jak marchewa. Jednak najlepiej wyglądałam i czułam się w miedzianym blondzie, lekko trącącym rudą barwą.


Masz świetny kolor! Jaki dokładnie? farbujesz u fryzjera? bardzo mi się spodobał. Myślisz, że by pasował?

POTRZEBUJĘ WASZYCH PORAD

05 mar 2015 - 16:19:42

Onyksowa jaką farbą robiłaś ten kolor na zdjęciu? Jest przepiękny

POTRZEBUJĘ WASZYCH PORAD

05 mar 2015 - 16:21:06

Ale jeśli już musisz farbować to wydaje mi się, że w tym kolorze na zdjęciu jest Ci dobrze. Ewentualnie może jakaś cieplejsza barwa byłaby lepsza.

POTRZEBUJĘ WASZYCH PORAD

05 mar 2015 - 16:25:03

Cytat
JolajnaLoja
A ja farbowałam się od 13 roku życia przez 11 lat, miałam na głowie wszystkie kolory i w zeszłym roku po prostu zapomniałam o farbowaniu. Tak rosły, rosły, rosły aż odkryłam, że mam już naturalny kolor i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Farbowanie włosów jest tak głupie, że jakbym miała córkę i wpadłby jej do głowy taki pomysł, to wystawiłabym ją na balkon na tak długo aż by jej ten pomysł wywietrzał z głowy. Naturalne włosy są najpiękniejsze (tak, te mysie również) i nic mnie już nie przekona, że jest inaczej. Uważam, że lepiej kombinować z makijażem, ciuchami, fryzurami niż kolorem włosów. Problem jest w tym, że mam już masę siwych włosów, więc za parę lat pewnie znowu zacznę farbować, żeby nie wyglądać jak własna babcia i załamuje mnie ta myśl.

Właśnie w tym problem, że jak się zacznie to ciężko przestać :D Młodość jest od tego żeby się wyszaleć, wypróbować różnych rzeczy ;d Ja niby farbowałam często ale starałam się je odżywać jak najlepiej. Maski, odżywki, ostatnie płukanie zimną wodą, serum do włosów. Najgorzej było z podcinaniem końcówek bo zawsze zapuszczałam , a fryzjerzy mają to do siebie, że podcinają zawsze więcej niż się prosi..jestem na to uczulona bo dla mnie każde kilka milimetrów jest cenne :P

POTRZEBUJĘ WASZYCH PORAD

05 mar 2015 - 16:26:20

Cytat
Onyksowa
Mój naturalny kolor to również mysi blond, taki pomyjowaty. Tak samo jak Ty mam jasną cerę, do tego szare oczy. Miałam różne kolory włosów - miodowy blond, brązy, rude jak marchewa. Jednak najlepiej wyglądałam i czułam się w miedzianym blondzie, lekko trącącym rudą barwą.

Rewelacja, wyglądasz tu jakby to był Twój naturalny kolor, ładna buzka ;)

Do autorki, takie rudości, karmele ładnie podkreslaja kolor oczu zielony, szary. niebieski, uwydatniają "rumieniec" na twarzy próbuj smiało.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-05 16:27 przez MarikaMarikowa.

POTRZEBUJĘ WASZYCH PORAD

05 mar 2015 - 16:31:04

Cytat
Perfectblue
Onyksowa jaką farbą robiłaś ten kolor na zdjęciu? Jest przepiękny

To zdjęcie z neta, ponoć truskawkowy blond.

POTRZEBUJĘ WASZYCH PORAD

05 mar 2015 - 16:43:13

Cytat
JolajnaLoja
A ja farbowałam się od 13 roku życia przez 11 lat, miałam na głowie wszystkie kolory i w zeszłym roku po prostu zapomniałam o farbowaniu. Tak rosły, rosły, rosły aż odkryłam, że mam już naturalny kolor i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Farbowanie włosów jest tak głupie, że jakbym miała córkę i wpadłby jej do głowy taki pomysł, to wystawiłabym ją na balkon na tak długo aż by jej ten pomysł wywietrzał z głowy. Naturalne włosy są najpiękniejsze (tak, te mysie również) i nic mnie już nie przekona, że jest inaczej. Uważam, że lepiej kombinować z makijażem, ciuchami, fryzurami niż kolorem włosów. Problem jest w tym, że mam już masę siwych włosów, więc za parę lat pewnie znowu zacznę farbować, żeby nie wyglądać jak własna babcia i załamuje mnie ta myśl.

Niestety nie wszyscy w naturalnym kolorze wyglądają dobrze, znam dziewczynę, która całe życie nosiła naturalne włosy, aż tuz przed 30 zaszalala z farbą, wygląda o niebo lepiej, co nie zmienia faktu, że jednak naturalny to naturalny, sama swojego nie widziałam od jakiś 18 lat.

POTRZEBUJĘ WASZYCH PORAD

05 mar 2015 - 18:12:06

To nie jest moje zdjęcie, niestety nie jestem tak urodziwa. ;) Zdjęcie znalazłam na necie i wrzuciłam dla zobrazowania o jaki odcień mi chodzi. :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

POTRZEBUJĘ WASZYCH PORAD

26 kwi 2015 - 08:08:52

ładny naturalny brąz podkreśli kolor oczu

POTRZEBUJĘ WASZYCH PORAD

28 kwi 2015 - 14:29:53

Z takimi pytaniami najlepiej zwracać się do specjalisty. Profesjonalny fryzjer, doświadczony w kwestii farbowania i połączeń kolorystycznych, najlepiej doradzi. Przede wszystkim zobaczy Panią na żywo, a wiadomo że zdjęcie – w zależności od oświetlenie, a następnie ustawień monitora – potrafi przekłamać kolor. Po drugie – Pani włosy są już mocno podniszczone koloryzacją, dlatego włosy mogą przybierać inny kolor niż zapewnia producent farby. Tych wszystkich czynników nie mogą uwzględnić użytkowniczki forum, do tego trzeba mieć wiedzę i spotkać Panią na żywo. Zapraszamy do CosmoCenter – chętnie zaopiekujemy się Paniami i odpowiednio doradzimy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewczyny ratujcie