Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sciac czy nie?fotki

01 lut 2015 - 16:19:14

chcialabym jakos sciac wlosy ale nie mam pomyslu za bardzo...teraz wlosy mam siegajace ramion,zdjecie pierwsze wlosy wyprostowane,zdjecie drugie-szopa po umyciu;-)
1.

2.
na zdjeciach ponizej poupinalam sobie wlosy tak jak bym chciala sciac, bok chcialabym wygolic,tak jak na zalaczonych zdjeciach ponizej i wlosy rozjasnic. co myslicie? jak widac nie mam zbyt drobnej twarzy i nie wiem czy bedzie pasowac...prosze o porady;)

sciac czy nie?fotki

01 lut 2015 - 16:40:44

Czesc. Ja widze Cie w tej ostatniej fryzurze,lecz postawilabym na cieplejszy kolor,podaje Ci palete kolorow farb syoss,mi osobiście podobałabyś się w odcieniu 7/34. Serdecznie pozdrawiam



sciac czy nie?fotki

01 lut 2015 - 16:42:39

zle sie w ciemnych czuje wolalabym zostac przy jasnych ale dzieki;)

sciac czy nie?fotki

01 lut 2015 - 17:06:30

faktycznie cięcie z ostatniego zdjęcia jest fajne, ale zdecydowanie odradzam Ci rozjaśnianie włosów. zostań przy obecnym kolorze :)

sciac czy nie?fotki

01 lut 2015 - 17:32:03

wydaje mi się ze masz za "liche" włosy na takie ściecie, a ciemny kolor jak tam ktoś proponował nie jest najlepszym pomysłem bo przy takim ścięciu sprawi ze twoje włosy będą się wydawały jeszcze słabsze. Osobiście mam dość delikatne włosy, raczej cienkie i średniej gęstości ale zdecydowanie lepiej wyglądają jak są proste i do pasa niż jak są krótkie i mocno ścieniowane

sciac czy nie?fotki

01 lut 2015 - 18:14:27

zrobiłabym ciemniejsze włosy faktycznie coś w brąz...i widziałabym Cię chyba w takiej fryzurze...ona wysmukla twarz i szyję ewentualnie jeżeli chcesz mieć koniecznie ten bok wygolony to te pozostałe fryzury ;) wszystkie które znalazłam w sumie sa spoko ;) ta krótka zaraz po Victorii mi sie strasznie podoba serce





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-01 18:15 przez CinderellaCoCo.

sciac czy nie?fotki

25 lut 2015 - 18:08:42

zdecydowanie ostatnie zdjęcie :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

sciac czy nie?fotki

04 mar 2015 - 09:22:33

ja bym ścięła - na Twoim miejscu. Ale dla mnie pozostało by pytanie gdzie? Polecam przy takiej zmienie i farbowaniu wybrać się do na prawdę dobrego salonu. Wiem, że to może kosztować 200-300 zł, ale wiem, że warto.

sciac czy nie?fotki

04 mar 2015 - 09:57:07

na 1wszym zdjeciu wygladasz fajnie i normalnie. Nie ścianałabym tylko zadbala o to by je uzdrowic

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

widać różnicę