Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

LittleCupcake nie odbieram tego tak że zrobiłam to dla niego nie napisałam też że zmieniłam na blond bo on się ogląda.. włoski przefarbowałam po drugiej ciąży nie wiem moze by podnieść swoją samoocenę potrzebowałam zmiany i dokonałam wyboru.. co do męza nie ma czego współczuć jest wspaniałym człowiekiem i co najważniejsze ma takie podejście do małżeństwa zdrady że można mi zazdrościć ;) a faceci tacy sa.. wzrokowcy :P

Cytat
LittleCupcake

To ja powiem tylko, że troszkę współczuję Ci męża.Mój nie ogląda się za innymi i nie mam potrzeby udawania kogoś, kim nie jestem - chcę brąz - mam brąz, chcę blond - robię blond.Ty z kolei zrobiłaś z siebie (wizualnie) barbie, bo twój facet się za takimi ogląda...a gdzie w tym wszystkim ty - twoja osobowość? Po co się z Tobą związał, skoro podobał mu się inny typ kobiet? Nie nurtuje Cię to czasem?

Ale on nie ogląda się za innymi, bo mu się podoba taki typ. Ja też oglądam się za takimi dziewczynami, bo po prostu wyróżniają się na ulicy - nie sposób ominąć takich kłaków w tłumie. Mąż sam zwrócił jej uwagę, że wolał ją w ciemniejszej odsłonie. Ale to nie nasza sprawa. Niech każdy żyje po swojemu. EOT.

Cytat
INES2024
LittleCupcake nie odbieram tego tak że zrobiłam to dla niego nie napisałam też że zmieniłam na blond bo on się ogląda.. włoski przefarbowałam po drugiej ciąży nie wiem moze by podnieść swoją samoocenę potrzebowałam zmiany i dokonałam wyboru.. co do męza nie ma czego współczuć jest wspaniałym człowiekiem i co najważniejsze ma takie podejście do małżeństwa zdrady że można mi zazdrościć ;) a faceci tacy sa.. wzrokowcy :P




Jeśli to twój wybór i fajnie się czujesz to spoko ;) najważniejsze to być sobą i dobrze się czuć. a z tym, że faceci to wzrokowcy to prawda - kiedy ja miałam blond i przykładowo stanęłam na przejściu przez jezdnię - samochody zatrzymywały się (faceci) momentalnie i przechodziłam, a teraz od niedawna mam brąz (by zregenerować włoski) i kiedy stanę na przejściu dla pieszych to stoję...i stoję...a samochody jadą....i jadą....:D na ulicy tez się tak nie oglądają, a przecież twarz i figura ta sama więc coś w tym jest, że ta blond "oprawa" przyciąga męskie spojrzenia :)

Cytat
INES2024
Elka240 na tym zdj z warkoczem mam włosy podsypane pudrem na objętość tecni art ;) nie jest to naturalny efekt nie mam ich aż tyle ;)

w takim razie efekt super! Chyba aż wyprobuje! Dzieki ;-)

Będzie Ci dobrze w blondzie, ale stracisz coś z subtelności, tajemniczości, jeśli będzie to typowy jasny blond będziesz wyglądać jak lalka barbie, ponieważ masz podobne rysy, swoją drogą bardzo ładne ;)
A co dokładnie masz na myśli?

Cytat
INES2024
myślę że tak ;) tylko czy chcesz niszczyć wloski ja rozjaśniam od 3 lat rozjaśniaczem 6-9% wodzie i wydaje dużo kasy na maski keratynę szamponu itd dołączę moje zdj przed blondem i po ;)

Strasznie straciłaś na wyglądzie przez ten blond, potargane byle jakie włosy, szkoda, bo twarz masz ładną, popracuj nad kolorem i chyba powinnaś skrócić te włosy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-14 19:28 przez monicca1313.

Nie wiem jak w blondzie, ale w tych co masz jest naprawdę ładnie:)

jednak sie farbłam i jak wam sie podoba?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Burgund czy brąz?