Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziękuję za opinie doceniam nawet jeśli negatywna nie jest to mój wątek więc daruję sb już zapytania o mnie :)

Cytat
INES2024
dziękuję za opinie doceniam nawet jeśli negatywna nie jest to mój wątek więc daruję sb już zapytania o mnie :)

Nie rozumiem jednego na zdj w brazowych wlosach masz delikatny makijaz a jak pokazalas sie w platynowym blondzie to zmiana makijazu totalna......mocne czarne oczy, mocne usta. Naprawde blondynki tylko tak musza wygladac?

czy wszystkie blondynki to nie wiem.. kiedys chyba nie potrzebowałam mocniejszego makijażu zresztą tu na tych zdj z brązem byłam w 8 msc ciązy więc wtedy to już w ogóle makijaż tylko taki co.. brak chęci :]

Cytat
INES2024
Nie pogniewaj się ale sliczna z cioebie dziewczyna włosy przed blondem miałas prześliczne ,idealne ,Teraz w tych białych to tragedia POPROSTU .jeszcze ten makijaż niezbyt pasująy .Na pierwszych zdjęciach idealna sliczna dziewczyna.białe włosy cie postarzają i wyglądasz dziwnie .Jestem normalnie w szoku jak ze slicznej dziewczyny ktoś na własne zyczenia zmienia się w clowna.[/quote]


nie mam za co się obrazić.. jakbym słyszała mojego męża.. tzn bez tego clowna bo chyba nie ma tyle odwago :P też mu się bardziej brąz podobał jednak na ulicy patrzy za tlenionymi.. faceci :P no na tych zdj faktycznie biało i blado.. każdemu podoba się coś innego lecz przyznam iz długo myślałam o powrocie do brązu lecz czuję się pewniej w tym blondzie :/ :P aż tak zle wyglądam w tym blondzie? nie potrafię obiektywnie na sb spojrzeć..[/quote]

na tych zdjeciach lepiej wygladasz. Kolor ma pasować do Ciebie a nie do upodobać męża, który oglada się za platynami...

w ciemnym blondzie lub w takim toffi myślę że tak ale nie w jasnych mega platynowych:)

Nie zgadzam się! Nie wygląda tak źle. Dziewczyna dobrze się czuje w tym blondzie to według mnie nie powinna nic zmieniać. Owszem na tych zdjęciach które dodała wcześniej n=wyglądała źle, ale te które dodała ostatnio wygląda dobrze. Ale to tylko moje skromne zdanie.

dziewczyno co ty masz z ustami? jak sie tonazywa

bedzie dobrze .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-13 22:17 przez xxczarna9023xx.

Do autorki, myślę że ciepły blond będzie pasował, byle nie jasny, bo masz zbyt ciemną karnację.

Do INES, prześlicznie wyglądałaś w ciemniejszych włosach, tak kobieco, aż się uśmiechnęłam widząc je. Natomiast w platynie jest okropnie, nie ma to żadnego wdzięku ani uroku. Piszesz że faceci oglądają się za platynami, może i jest tak, tylko pytanie czy idąc chcesz żeby ktoś patrzylo na Ciebie jak na dmuchaną lalę do wiadomego celu, czy jak na atrakcyjną kobietę z którą chce się zapoznać.

emaergieo dziękuje za miłe słowa (te na poczatku ;) ) nie piszę iż wszyscy faceci tak robią lecz zauważyłam po moim mężu.. a na drugie pytanie odpowiem iż nie chce by patrzyli na mnie jak na dmuchaną lalę ani kogos z kim chcą się poznać nie potrzebuję już tego :P mam męża i dwójkę dzieci ;) chcę jednak czuć się dobrze w własnym ciele lecz zależy mi tez na opinii kobiet jednak nie wiadomo kiedy ktoś mówi Ci szczerze i dobrze zyczy czy wręcz przeciwnie wiem z doświadczenia:(

Cytat
INES2024
emaergieo dziękuje za miłe słowa (te na poczatku ;) ) nie piszę iż wszyscy faceci tak robią lecz zauważyłam po moim mężu.. a na drugie pytanie odpowiem iż nie chce by patrzyli na mnie jak na dmuchaną lalę ani kogos z kim chcą się poznać nie potrzebuję już tego :P mam męża i dwójkę dzieci ;) chcę jednak czuć się dobrze w własnym ciele lecz zależy mi tez na opinii kobiet jednak nie wiadomo kiedy ktoś mówi Ci szczerze i dobrze zyczy czy wręcz przeciwnie wiem z doświadczenia:(

Jesli dobrze sie czujesz w tym kolorze, to zostan w nim:-). Tak jak wspomnialas, czesto opinie kobiet nie sa szczere .. Hmm

Ps - nie tlumacz sie nikomu dlaczego masz taki kolor a nie inny..Bez przesady , to tylko i wylacznie Twoja sprawa..:-)
Masz i juz:-)
3maj sie cieplo i nie daj sie zwariowac czytajac te komentarze :)
Pozdrowionka:-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-13 22:46 przez xxczarna9023xx.

Nie bede nic komentowac za to mam pytanie. Ty masz tak duzo wlosow czy masz jakies doczepki? Bo warkocz masz meeegaa gruby :O

Cytat
xxczarna9023xx
chcę jednak czuć się dobrze w własnym ciele

I to jest najważniejsze - żebyś podobała się sama sobie. Jeżeli dobrze się czujesz tak wyglądając, to nie zmieniaj tego.

Warto jednak w przyszłości pomyśleć też o dzieciach, jak będą już starsze, żeby nie przynosić im wstydu. ;)

xxczarna9023xx dziękuję milo słyszeć chyba mam za dużo czasu :P dzieci śpią męża widzę co 2-3 msc na 2 tyg (delegacja) oszaleć można.. i jeszcze bezsenność masakra.. również pozdrawiam :)

Elka240 na tym zdj z warkoczem mam włosy podsypane pudrem na objętość tecni art ;) nie jest to naturalny efekt nie mam ich aż tyle ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-13 22:57 przez INES2024.

Cytat
INES2024
emaergieo dziękuje za miłe słowa (te na poczatku ;) ) nie piszę iż wszyscy faceci tak robią lecz zauważyłam po moim mężu.. a na drugie pytanie odpowiem iż nie chce by patrzyli na mnie jak na dmuchaną lalę ani kogos z kim chcą się poznać nie potrzebuję już tego :P mam męża i dwójkę dzieci ;) chcę jednak czuć się dobrze w własnym ciele lecz zależy mi tez na opinii kobiet jednak nie wiadomo kiedy ktoś mówi Ci szczerze i dobrze zyczy czy wręcz przeciwnie wiem z doświadczenia:(




To ja powiem tylko, że troszkę współczuję Ci męża.Mój nie ogląda się za innymi i nie mam potrzeby udawania kogoś, kim nie jestem - chcę brąz - mam brąz, chcę blond - robię blond.Ty z kolei zrobiłaś z siebie (wizualnie) barbie, bo twój facet się za takimi ogląda...a gdzie w tym wszystkim ty - twoja osobowość? Po co się z Tobą związał, skoro podobał mu się inny typ kobiet? Nie nurtuje Cię to czasem?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Burgund czy brąz?