Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 16:04:33

Dziewczyny zastanawiam się nad zmianą koloru włosów. Mój naturalny to taki mysi, nijaki. Od gimnazjum farbuje na jasny blond. Włosy są zniszczone poza tym już trochę mi się znudziła moja fryzura. Włosy mam prawie do pasa.
Myślę nad jakimś ciemnym brązem, nad karnacja popracuje na solarium, brwi potraktuje henna.
Macie jakieś podobne doswiadczenia ze zmianą w brunetke ?

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 16:17:05

Nie mam pojęcia, ale opalenizna z solarium, brwi robione henną i włosy o kolorze ciemny brąz nie brzmią zbyt naturalnie ; p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-06 16:53 przez keyy.

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 16:46:37

To fakt, ale właśnie takie dziewczyny mi się podobaja :P
będę pamiętać o umiarze, żeby nie wyglądać jak lalka.

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 16:47:54

A no to chyba, że ; p
Kurcze, czy tylko mi sie cos psuje? Edytuję pierwszą wypowiedź a mi tu edytuje drugą..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-06 16:52 przez keyy.

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 17:03:30

Ja miałam podobnie:mysi farbowany na bond.Zrobiłam czekoladowy brąz,podcięłam i całkiem inna twarz.Wcale nie musiałam isc na solarium,a wyglądałam dobrze.Z resztą ciemne włosy mam do dzis,nie wrócę już do blondu.

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 17:08:26

Cytat
aiden4
Ja miałam podobnie:mysi farbowany na bond.Zrobiłam czekoladowy brąz,podcięłam i całkiem inna twarz.Wcale nie musiałam isc na solarium,a wyglądałam dobrze.Z resztą ciemne włosy mam do dzis,nie wrócę już do blondu.
robiłaś u fryzjera czy sama?

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 17:22:43

ja mam włosy dłuższe niż do pasa, miałam mysi kolor, farbuję na czekoladowy brąz, mam jasne błękitne oczy i nie chodzę na solarium, a bardzo dobrze czuję się w takim kolorze :) próbuj :)

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 17:28:59

Jednego możesz być pewna, że na tlenionych włosach wyjdzie inny kolor niż przewidywany ;)

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 17:37:47

No właśnie boję się, że kolor wyjdzie inny w dodatku szybko się wyplucze:/

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 17:58:53

Jeżeli czujesz, że to jest To , to spróbuj ( w pierwszej kolejności możesz eksperymentować z szamponem koloryzującym aby się upewnić, że tego właśnie chciałaś :) w razie czego zawsze się zmyje). Solarium? nie A co do brwi to absolutnie odradzam! - modne są jasne - możesz je zawsze delikatnie podmalować cieniem. Powodzonka !

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 18:25:57

solarium, henna i ciemny kolor mi się jakoś źle kojarzą. A nie możesz bez solarium? może dodaj zdjecie na chwilę, to łatwiej będzie doradzić. Jak dbasz o prywatność to usuniesz po jakimś czasie

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 18:55:39

Tak wygladam

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 19:06:38

w blondzie wyglądasz bardzo ładnie :) Jeśli bardzo chcesz zmiany, od siebie doradzałabym ciemniejszy blond.. tylko to nie bedzie drastyczna zmiana.. tak wiem :D

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 19:12:04

Cytat
marciaaa777
Cytat
aiden4
Ja miałam podobnie:mysi farbowany na bond.Zrobiłam czekoladowy brąz,podcięłam i całkiem inna twarz.Wcale nie musiałam isc na solarium,a wyglądałam dobrze.Z resztą ciemne włosy mam do dzis,nie wrócę już do blondu.
robiłaś u fryzjera czy sama?
U fryzjera,teraz sama castingiem faRbuje,ale jednak fryzjer robi profesjonalnie.

Drastyczna zmiana, pomocy!

06 sty 2015 - 19:13:08

jak ja zmienialam z takiego blondu na ciemniejsze to pol roku chodzilam z zielonymi przeswitami na wlosach :( takze musisz ostroznie dobrac farbe i pamietaj zeby miala w sobie wiecej czerwonego pigmentu (ja niestety wyralam taka z niebieskim )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wysmuklająca twarz OPASKA