Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

gorący temat

maszyny przemysłowe

godzinę temu

Dom - remont i budowa

godzinę temu

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

korekcja nosa *** chirurdzy

02 paź 2014 - 17:27:34

czesc dziewczyny,

przymierzam sie do korekty nosa, szukajac na internecie relacji i nazwisk lekarzy chcialam zasiegnac rowniez waszej rady. Czy ktoras z Was miala moze robiona korekte nosa? jezeli tak, jakie wrazenia i u jakiego lekarza? szczegolnie interesuje mnie Krakow.

Mimo, ze to nie jest forum specjalisyczne w tzm temacie, dzieki za opinie!

korekcja nosa *** chirurdzy

02 paź 2014 - 18:05:09

Znam w katowicach.chirurg plastyk bozena jaklik.polecam.mialam korekcje uszu.chcialabym tez zrobic nos bo mam krzywa przegrode ktora utrudnia mi oddychanie.ale taka impreza nie kosztuje 2 tys tak jak uszy.

korekcja nosa *** chirurdzy

02 paź 2014 - 18:12:09

Sama się chętnie czegoś dowiem co się zastanawiam nad operacją tego typu.

korekcja nosa *** chirurdzy

02 paź 2014 - 18:24:05

Ja jestem umówiona na operacje noska w klinice dr szczytach, i mimo że jeszcze zabieg przede mną to nie wybrałabym żadnej innej kliniki :)

korekcja nosa *** chirurdzy

02 paź 2014 - 18:51:43

Dr Osuch w Warszawie

korekcja nosa *** chirurdzy

02 paź 2014 - 19:50:00

A słyszałyście może coś o doktorze Zawisz z Krakowa?

korekcja nosa *** chirurdzy

02 paź 2014 - 19:53:22

Cytat
Diana__172
Ja jestem umówiona na operacje noska w klinice dr szczytach, i mimo że jeszcze zabieg przede mną to nie wybrałabym żadnej innej kliniki :)

ile kosztuje

korekcja nosa *** chirurdzy

02 paź 2014 - 20:04:05

Ja jestem trochę ponad miesiąc po operacji. Wybrałam dr Wójcickiego z Polanicy Zdr ze względu na prawie same pozytywne opinie dotyczące nosków - każdy ma swój mocny punkt a u niego to właśnie noski. Pracował razem ze Szczytem, zresztą krąży opinia, że Polanica to stolica chirurgi plastycznej. Nos jest jeszcze trochę opuchnięty, cały czas się zmienia ale jestem bardzo zadowolona, jest mały i zadarty. Po operacji i tak spędza się min tydzień w ośrodku/sanatorium/klinice więc warto poszukać specjalisty w całym kraju a nie udać się do jakiegokolwiek jak najbliżej miejsca zamieszkania :)

korekcja nosa *** chirurdzy

03 paź 2014 - 08:29:51

Ramona840 Około 14 tys

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

korekcja nosa *** chirurdzy

09 maj 2015 - 11:07:23

właśnie miałam pisać, że dobry w operacjach nosa jest dr Osuch. Naprawdę ma talent.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

RUDY CZY CZARNY ?