Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nowa fryzura proszę o porady :)

18 maj 2014 - 20:13:37

Niestety nie będzie zdjęc. Jakiś czas temu była moda na wycięcia koło ucha na która się skusiłam.
Włoski odrosły i zastanawiam się nad wycięciem tych włosów na zero.
U nikogo takiego czegoś nie widziałam dlatego proszę o poradę czy będzie to ciekawe czy tandetne.

Nowa fryzura proszę o porady :)

18 maj 2014 - 20:19:44

nie rozumiem? ja mam bok wygolony na zero:) nie no na milimetr:)

Nowa fryzura proszę o porady :)

18 maj 2014 - 20:22:05

To w ogóle była dramatyczna moda moim zdaniem....

Nowa fryzura proszę o porady :)

18 maj 2014 - 20:29:03

ale masz tylko 1 bok wygolony?ja tez ostatnio sie tak scielam i tez zastanawialam sie nad 1 bokiem ale w rezultacie zdecydowalam sie na 2 i jestem mega zadowolona:-)a dzis dokonalam rewolucji i oba sa wygolone na zero:-)niestety nie mam sprawnego aparatu bo wrzucilabym zdjecia

Nowa fryzura proszę o porady :)

18 maj 2014 - 20:38:18

Właśnie mi chodzi o totalne zero.
agusia03-02 nie miałaś problemu że te miejsce było blade w porównaniu z twarzą?

Nowa fryzura proszę o porady :)

18 maj 2014 - 20:44:22

ogolnie jestem ciemna w sensie karnacji ale raz solar wystarczy i bedzie ok;-)wiesz gdyby mi cos przeszkadzalo zawsze moge rozpuscic wlosy i wogole nie widac ze mam wygolone boki.A pozatym to Ty masz sie z tym dobrze czuc i jesli Ci tak pasuje i sie podoba to rob i nie patrz na to co inni powiedza:-)

Nowa fryzura proszę o porady :)

18 maj 2014 - 20:46:40

opali ci się z czasem ja mam blond włosy ale trzeba często golić na szczęście mam swoją maszynkę

Nowa fryzura proszę o porady :)

18 maj 2014 - 20:50:12

blondynkom maja lepiej bo tak nie rzuca sie to w oczy ja mam czarne wlosy i zaraz po goleniu dziwnie sie czulam ale ogolnie efekt jest swietny

Nowa fryzura proszę o porady :)

18 maj 2014 - 20:55:32

ja Ci odradzam - miałam jakiś czas temu wygolony bok na zero, ale gdy włosy odrastają wygląda to tragicznie (prędzej czy później taka fryzura Ci się znudzi). jak masz wycięte samo ucho to jest o wiele łatwiej z wracaniem z nimi do równej długości. gdy rosną od zera to nie dosyć, że dość dużo czasu zajmie, aż znowu będą długości takiej jak reszta to jeszcze się nie układają, puszą i ogólnie syf. przynajmniej tak u mnie było :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drogie mamusie :) Potrzebuję pomocy.