Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

16 minut temu

Budowa domu

20 minut temu

Projekt wnętrza

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:12:02

Cytat
adrina
Cytat
studentkai
Czy tak trudno odpisać jaka to odzywka ? Wszyscy czekają :)

otóż tak:) bo wyobraź sobie, że studiuje prawo, uczyłam się i nie siedzę 24/h na portalach internetowych:) pozdrawiam.

ps. co do odżywki, to proszę pytać na priv.
aha czyli na odpisywanie kazdemu na priv masz czas a na napisanie jednorazowo tutaj by kazdy mogł sobie przeczytac nie masz :)??

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:16:28

dokladnie;) teraz jest weekend i mam czas, wiec moge

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:17:15

Cytat
adrina
Cytat
studentkai
Czy tak trudno odpisać jaka to odzywka ? Wszyscy czekają :)

otóż tak:) bo wyobraź sobie, że studiuje prawo, uczyłam się i nie siedzę 24/h na portalach internetowych:) pozdrawiam.

ps. co do odżywki, to proszę pytać na priv.
Ale załozyłas watek ,by dowiedzieć się na temat rzęs i na pewno czytasz od samego początku ,lubisz jak cie ktos prosi?Rozumiemy ze studiujesz prawo ,i jesteś taka inteligentna ale kultury by się chyba troszkę przydało i uprzejmości ,skoro wszyscy pytaja ,jaka to odzywka.Nie siedzisz na portalach:) wiec po co zakładasz wątki:)I każdy teraz musi pisać i prosić cie na priw?

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:20:08

Cytat
perelecka
Cytat
adrina
Cytat
studentkai
Czy tak trudno odpisać jaka to odzywka ? Wszyscy czekają :)

otóż tak:) bo wyobraź sobie, że studiuje prawo, uczyłam się i nie siedzę 24/h na portalach internetowych:) pozdrawiam.

ps. co do odżywki, to proszę pytać na priv.
Ale załozyłas watek ,by dowiedzieć się na temat rzęs i na pewno czytasz od samego początku ,lubisz jak cie ktos prosi?Rozumiemy ze studiujesz prawo ,i jesteś taka inteligentna ale kultury by się chyba troszkę przydało i uprzejmości ,skoro wszyscy pytaja ,jaka to odzywka.Nie siedzisz na portalach:) wiec po co zakładasz wątki:)I każdy teraz musi pisać i prosić cie na priw?

nie chodzi o to;) po prostu sporo z szafowiczek na tym portalu nie ma kultury, jest bezczelna i na dodatek nie raz pytalam kto co kupil w jakim sklepie to tez nie łaska była odpisać wiec jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, nie napisze publicznie i tyle.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-11 11:20 przez adrina.

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:23:21

Cytat
adrina
Cytat
perelecka
Cytat
adrina
Cytat
studentkai
Czy tak trudno odpisać jaka to odzywka ? Wszyscy czekają :)

otóż tak:) bo wyobraź sobie, że studiuje prawo, uczyłam się i nie siedzę 24/h na portalach internetowych:) pozdrawiam.

ps. co do odżywki, to proszę pytać na priv.
Ale załozyłas watek ,by dowiedzieć się na temat rzęs i na pewno czytasz od samego początku ,lubisz jak cie ktos prosi?Rozumiemy ze studiujesz prawo ,i jesteś taka inteligentna ale kultury by się chyba troszkę przydało i uprzejmości ,skoro wszyscy pytaja ,jaka to odzywka.Nie siedzisz na portalach:) wiec po co zakładasz wątki:)I każdy teraz musi pisać i prosić cie na priw?

nie chodzi o to;) po prostu sporo z szafowiczek na tym portalu nie ma kultury, jest bezczelna i na dodatek nie raz pytalam kto co kupil w jakim sklepie to tez nie łaska była odpisać wiec jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, nie napisze publicznie i tyle.
czyli mamy rozumiec ze "polujesz" tym wątkiem na osoby ktore Ci kiedys nie odpisały na twoje pytanie by im zrobic teraz na zlosc :D? dziecinna zabawa

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:26:38

nie poluje:)

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:27:49

Nie rozumię czegos takiego ,jak specjalne nie odpisywanie ,nie zrobiłabym żadnej koleżance tutaj i w ogole,mnie nie bawi takie cos ale ciebie pewnie tak .Niestety nie swiadczy to o twoim charakterze dobrze.

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:28:45

"A ciebie jeszcze potrzymam w niecierpliwości "

Dziewczyno, za stara jestem na takie zabawy :D

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:28:55

jak widzę kulturę niektórych szafowiczek a raczej jej brak...to jakoś nie mam wyrzutów.
pozdrawiam:))

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:31:32

Powinnas najpierw ocenic swoją kulturę,bo jak na razie widać ze ty jej nie masz a nie dziewczyny tutaj,jesli chodzi o odzywke to nic specjalnego tu nie widzę po eveline mam dłuższe ,wiec może komus pomoze moja rada i polecam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-11 11:32 przez perelecka.

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:33:31

autorko wydaje mi sie ze gdybys była poważną osobą, nie robiłabyś sobie jaj z dziewczyn ktore Cie pytaja o odzywke:) moze nie dorosłas do swojego wieku ze bawią Cie takie rzeczy :)

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:34:41

Miałam 4m przedłużone metodą 2:1. Jak tylko zaczęły mi sztuczne wypadać zaczęłam używać olejku rycynowego. Byłam baardzo zadowolona. Efekt- Rzęsy bardziej czarne, moce i długie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-11 11:37 przez carens.

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:41:25

Oczekujesz "ochów" i "achów" ? To Ci powiem, że rzęsy do d*py, a kolor ni w p*zde, ni w oko..

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:42:35

Dodam ci tylko tyle ,ze bardzo lekcewazych dziewczyny tutaj ,to jest brak szacunku do drugiego człowieka wręcz a skoro lekceważysz to w jakim celu zakładasz watki ,i czytasz odpowiedzi ,tego nie rozumię.I nie wydaje mi się by osoba taka jak ty studiowała prawo ,takie studia to raczej musi być osoba na jakims poziomie .Można z kimś się posprzeczac czy mieć inne zdanie ale lekcewazyc kogos ,to już jest bardzo niefajne. Dziewczyny ,bardzo dobre rzęski sa po eveline zresztą moze inne koleżanki cos poradzą:)

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:43:21

Wstawiasz zdjęcie rzęs, chwalisz się jak działa jakaś cudowna odżywka, ale nie chcesz napisać jaka :D także fajne masz rzęsy, też może moje wstawię żebyście mogli podziwiać :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

metamorfoza