Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

10 kwi 2014 - 22:52:46

oczy piwne.

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

10 kwi 2014 - 22:57:33

wlasnie jaka odzywka?

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

10 kwi 2014 - 22:57:38

Cytat
corkachaosu
oczy piwne.

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

10 kwi 2014 - 22:57:56

Dołączam się do pytania :)

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

10 kwi 2014 - 23:13:26

to ta odżywka-serum z Eveline? też zaczęłam używać ;)

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

10 kwi 2014 - 23:29:53

Również jestem bardzo ciekawa, co to za odżywka, efekt po niej świetny! :)

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

10 kwi 2014 - 23:33:33

Nie wiem o jakiej odżywce mówi autorka, ale takie efekty na pewno daje odżywka z firmy AA. Jest mega droga bo kosztuje około 80zł ale efekty są genialne.

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

10 kwi 2014 - 23:43:17

jaka to odzywka?

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

10 kwi 2014 - 23:49:37

Ja smarowałam rzęsy olejkiem rycynowym i były mega mocne. Później kilka razy doklejałam sobie kępki na imprezy, przyjaciółka się na mnie darła że sobie zniszczę rzęsy i po co dokładam sztuczne skoro swoje mam dlugie i gęste ale wiadomo baba czasami sie uprze i nie ma tematu. Po 3 razach doklejania, mimo ze delikatnie je usuwałam, rzęsy mi wylatywały same z siebie, nawet jak ich nie zmywałam! Po prostu leciały jak liście na jesień.. Rycyna nic tu nie dała, dermatolog nic nie poradziła, tylko skasowała 80 zł za wizyte i tyle. Szukam dobrej odżywki, zastanawiam się nad Regenerum. Kupowałam z tej linii maskę na włosy i byłam zachwycona, więc mam nadzieję że to też podziała:)

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 10:09:04

Czy tak trudno odpisać jaka to odzywka ? Wszyscy czekają :)

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 10:11:17

oczy to ty masz zielone:)

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 10:21:08

Cytat
emilkazet
Ja smarowałam rzęsy olejkiem rycynowym i były mega mocne. Później kilka razy doklejałam sobie kępki na imprezy, przyjaciółka się na mnie darła że sobie zniszczę rzęsy i po co dokładam sztuczne skoro swoje mam dlugie i gęste ale wiadomo baba czasami sie uprze i nie ma tematu. Po 3 razach doklejania, mimo ze delikatnie je usuwałam, rzęsy mi wylatywały same z siebie, nawet jak ich nie zmywałam! Po prostu leciały jak liście na jesień.. Rycyna nic tu nie dała, dermatolog nic nie poradziła, tylko skasowała 80 zł za wizyte i tyle. Szukam dobrej odżywki, zastanawiam się nad Regenerum. Kupowałam z tej linii maskę na włosy i byłam zachwycona, więc mam nadzieję że to też podziała:)

Dziwna sprawa, że kępki (a raczej zapewne klej) zasiał takie spustoszenie w Twoich rzęsach. Osobiscie przyklejam baaardzo czesto rzęsy (kępki, na pasku) i nic sie nie dzieje, chyba nawet mi sie rzęsy poprawiły od jakiegoś czasu. Może miałaś niefajny klej, który źle wplynąl na kondycje włosków?


Autorko - świetnie Twoja czuprynka nad okiem wygląda, zdradź sekret co to za odżywka ;)

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 10:25:28

Zielono piwne:D jaka ta odzywka??? ja uzywam terez regenerum do rzes... czekam na efekty :)

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 10:47:04

Cytat
studentkai
Czy tak trudno odpisać jaka to odzywka ? Wszyscy czekają :)

otóż tak:) bo wyobraź sobie, że studiuje prawo, uczyłam się i nie siedzę 24/h na portalach internetowych:) pozdrawiam.

ps. co do odżywki, to proszę pytać na priv.

Zaskakujący efekt, rzęsy:)

11 kwi 2014 - 11:08:24

Przecuez możesz napisać tutaj :/ to nie żadna reklama :) ale ok juz pytam prywatnie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

metamorfoza