Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:16:10

Hej dziewczyny od jakiegos czasu chcialabym cos w sobie zmnienic ... na ta chwile wygladam hmmm nijako myslalam o zmianie kolorku na cos z bladem... zrobic grzywke na prosto??? sama nie wiem moze cos doradzicie?? Bede wdzieczna za wszystkie rady i opinie :*



zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:17:53

"Blondem" jak już...

METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:20:53

Cytat
ostra123
"Blondem" jak już...

a jaki blondzik?odcien>??

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:21:07

po zdjeciu widzac ze masz sniada karnacje tak ze mi sie wydaje ze blond nie bedzie tu zbyt trafiony kolorem ...ewenutalnie jakis ciply odcien rudego ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 13:22 przez teklunia.

METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:22:24

Ja również nie jestem za blondem...
Jakiś średni/jasny brąz byłby fajny. Masz takie krótkie włosy, czy to upięcie?

METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:23:36

włosy pomaluj na ciemny brąz/czarny, grzywka prosta jak najbardziej, zrób sobie boba :)
ogólnie ładna z ciebie kobieta, myślę, że wystarczy tylko zmiana fryzury

METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:24:30

Cytat
guess_who_is_back
Ja również nie jestem za blondem...
Jakiś średni/jasny brąz byłby fajny. Masz takie krótkie włosy, czy to upięcie?

karnacja oliwkowa :)
tak mam krotkie staram sie zapuszczac ... kiedys mialam wygolony jeden z bokow dlatego tez jedna strona jest dluzsza od drugiej :)

METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:24:59

karnacja oliwkowa :)
tak mam krotkie staram sie zapuszczac ... kiedys mialam wygolony jeden z bokow dlatego tez jedna strona jest dluzsza od drugiej :)

METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:29:51

Tylko nie czerń + bob i prosta grzywa :p widuje takie coś i nie wygląda to jak żywe...

Ja bym tylko trochę odświeżyła ten kolor i tyle. Dobrze, że zapuszczasz włosy :p

METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:31:12

ja ci proponuje odcienie blądu i ciemnego brazu rozjasni ci twarz ,hymnn w ubiorze moze cos odwazniejszego? kolory ciemnego brazu ciemnej czerwieni jesli chodzi o twarz masz rewelacyjną mozna tylko podkreslic policzka pedzlem moze roz czy puder w odcieniach brazu ale tez nie ciemnego, ja np bym nie zcinala wlosow moze tylko poprostu je bardziej pocieniowac na kacach grzywki bym nie robila to wszytsko zepsuje jak narazie nie sa modne dla ciebie bedzie pasowac np grzywka na bok nie prosta ja np zrobilam sobie kiedys grzywke na prosto i bardzo tego zalowalam na szczescie minelo pare lat i grzywka mi podrosla i mam na bok ewentualnie po koloryzacji u fryzjera wymodelowac wlosy wzduz i podkrecajac wlosy lub na zewnatrz bedzie fajnie:) zycze milego czytania i celu przedewszytskim pozdrawiam :) zdjecia ktore znalazlam :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 13:35 przez karolinaviki.

METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:32:41

hmmm wlosy farbowalam 3 miesiace temu na jasny braz ....
ogolnie to nie chce scinac juz na krotko ;) ale to zapuszczanie jest strasznie meczace :))

Cytat
karolinaviki
ja ci proponuje odcienie blądu i ciemnego brazu rozjasni ci twarz ,hymnn w ubiorze moze cos odwazniejszego? kolory ciemnego brazu ciemnej czerwieni jesli chodzi o twarz masz rewelacyjną mozna tylko podkreslic policzka mezlem moze roz czy puder w odcieniach brazu ale tez nie ciemnego, ja np bym nie zcinala wlosow moze tylko poprostu je bardziej pocieniowac na kacach grzywki bym nie robila to wszytsko zepsuje jak narazie nie sa modne dla ciebie bedzie pasowac np grzywka na bok nie prosta ja np zrobilam sobie kiedys grzywke na prosto i bardzo tego zalowalam na szczescie minelo pare lat i grzywka mi podrosla i mam na bok ewentualnie po koloryzacji u fryzjera wymodelowac wlosy wzduz i podkrecajac wlosy lub na zewnatrz bedzie fajnie:) zycze milego czytania i celu przedewszytskim pozdrawiam :)

a co do bladu ? jakie odcienie tyle tego jest ze zglupiec mozna ;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 13:34 przez joleczka1987.

METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:37:18

dodalam dwa zdjecia moze ci sie jakies spodoba :)

METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:47:14

to 1 nawet nawet ale to chyba bardziej pasemka ??

METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:52:42

Ja bym radziła coś takiego (kolor też):


METAMORFOZA POTRZEBNA OD ZARAZ

31 paź 2013 - 13:54:14

bardzo ladna ;))))) ale ja zapuszczam ;))) bardziej mi zalezy na dobraniu jakiegos kolorku zeby cos w sobie zmienic

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki kolorek