Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 22:35:12

Hej,ostatnio myślałam,żeby coś pokombinować ze swoim wyglądem,ale nie jestem pewna w czym byłby mi ładnie itp.,więc proszę o radę;p

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 22:40:03

w głowach sie poprzewracało dzisiejszym małolatom;/ dziewczyno na zmiane wyglądu masz jeszcze czas ciesz sie dzieciństwem

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 22:43:24

zmień grzywkę bo masz łysą jedną stronę:D i może henną przyciemnij włosy na jakiś złoty brązik?

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 22:46:09

Cytat
joannawrobel90
w głowach sie poprzewracało dzisiejszym małolatom;/ dziewczyno na zmiane wyglądu masz jeszcze czas ciesz sie dzieciństwem

nie o tym jest wątek ile ona ma lat. poza tym, tylko dorośli mogą np. obciąć włosy? serio?

myślę, że ta grzywka i długość włosów nie pasują, włosy bym skróciła do ramion i trochę przyciemniła, podkreślaj usta i mocniej oczy, bo ich nie widać.

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 22:48:31

rozumiem obcięcie włosów ale malowanie i makijaż lekka przesada w tym wieku jest piękna naturalnie

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 22:50:20

fryzurę zmień;) masz gęste włosy wykorzystaj to, pokombinuj coś z grzywka zapuść lub inaczej ją obetnij:)

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 23:00:25

Hmm coś mi się wydaje, że masz raczej wysokie czoło, więc grzywka powinna zostać... hmm prosta byłaby bardzo ładna. Tylko pamiętaj, żeby ją prostować :)
Jeżeli Ci nie szkoda, mogłabyś także pocieniować resztę włosów, a także troszkę przyciemnić na początek najlepiej zmywalną farbą, żeby sprawdzić czy będziesz się z tym dobrze czuć.

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 23:02:29

ja bym na Twoim miejscu zapusciła grzywkę do prawie równej długosci z resztą włosków (wiem to troche potrwa ale młoda jesteś, masz czas :) ) i wtedy zrob sobie przedziałek na srodku, nie zaszkodzi prostownica :)

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 23:03:37

Jesteś ładną,naturalną młodą dziewczyną.

Ale cieniowanie a nawet skrócenie o połowę?

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 23:09:01

Cytat
corkachaosu
Cytat
joannawrobel90
w głowach sie poprzewracało dzisiejszym małolatom;/ dziewczyno na zmiane wyglądu masz jeszcze czas ciesz sie dzieciństwem

nie o tym jest wątek ile ona ma lat. poza tym, tylko dorośli mogą np. obciąć włosy? serio?

myślę, że ta grzywka i długość włosów nie pasują, włosy bym skróciła do ramion i trochę przyciemniła, podkreślaj usta i mocniej oczy, bo ich nie widać.
PRAWDA!

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 23:11:54

Cytat
joannawrobel90
rozumiem obcięcie włosów ale malowanie i makijaż lekka przesada w tym wieku jest piękna naturalnie

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 23:21:15

masz cudowne usta i oczy :)

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 23:21:28

żeście oszalały chyba, dziewczyna ma z 16 lat, a nie 6, żeby siedziała i układała puzzle, bo na makijaż za wcześnie... kreski na powiekach i tuż to nie jest look w stylu ladacznicy (tak jak wam się chyba wydaje).

mocniej pomalowane oko i już nabierzesz wyrazu.

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 23:27:55

Ja bym trochę skróciła włosy, pocieniowała i pomalowała rzęsy.

Co w sobie zmienić?

25 sie 2013 - 23:30:22

napewno zrobilam bym cos z włosami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co powinna zrobić z włosami?