Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 2/5

Chce zmiany!

23 maj 2013 - 14:40:26

Mam dość tej samej fryzury, która nie zmieniła się odkąd pamiętam tj jakieś 5 lat.
Chce zmiany, chce coś zmienić..
Włosy!

Mój naturalny kolor włosów to bardzo jasny brąz, nawet bym powiedziała ciemny blond w sumie... to nawet nie wiem co to za kolor:)

Wczoraj narzeczony doradził bym poszła do fryzjera.
Zeszła z ciemnego (tj czarny) na naturalny w celu zregenerowania włosów, bo są okropne!
Strasznie zniszczone.
Prostownice i suszarkę odłożyłam używam bardzo rzadko.
Mam dość farbowania, ale przede wszystkim chce inną fryzurę.
Ale jaką? Boje się zmiany, bo nie wiem czy będzie korzystna.
Myślałam o krótkich włosach do uszu, ale nie widzę siebie w takiej fryzurze. Co wy byście mi doradziły?
Może grzywka? Nie mam pojęcia...
Dołączam zdjęcia.
Zdjęcie w naturalnych z prawej strony stare z czasów gimnazjum i w czarnych.



Chce zmiany!

23 maj 2013 - 14:44:19

ładnie Ci w tych ciemnych.
a fryzura, krótsza, pocieniowana mocno z grzywką na bok?

Chce zmiany!

23 maj 2013 - 14:48:08

wg mnie też lepiej w czarnych ja bym obcięła na boba albo na równo krótko i grzywkę prostą

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 2/5

Chce zmiany!

23 maj 2013 - 14:48:50

Cytat
kiciek1985
ładnie Ci w tych ciemnych.
a fryzura, krótsza, pocieniowana mocno z grzywką na bok?
Właśnie nie wiem.. chce coś co mnie całkowicie odmieni.
Nie chce żeby wszyscy wiecznie myśleli, że mam 17 lat, bo na tyle wyglądam.
Ciemny dodaje mi trochę lat dlatego nie jestem pewna czy zejść z ciemnych do naturalnych.
Włosy zapuszczam od 2 lat i sporo urosły miałam krótkie i szkoda mi obcinać, ale jestem zmuszona bo są bardzo zniszczone.
Cytat
karotten
wg mnie też lepiej w czarnych ja bym obcięła na boba albo na równo krótko i grzywkę prostą

Zawsze miałam cieniowane włosy, więc może obcięcie na prosto to dobry pomysł :)
A fryzura na boba to raczej nie dla mnie mam bardzo cienkie włosy.
Ktoś jeszcze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 14:56 przez PoczujMiete.

Chce zmiany!

23 maj 2013 - 19:28:24

Cytat
karotten
wg mnie też lepiej w czarnych ja bym obcięła na boba albo na równo krótko i grzywkę prostą

Chce zmiany!

23 maj 2013 - 19:35:37

Ale Tobie pasuje ten ciemny kolor włosów. :)
Ja bym Cię widziała w fryzurce na boba, masz ładną buzię. :) Jednak napisałaś, że odpada, bo masz za cienkie włosy.

Chce zmiany!

23 maj 2013 - 19:36:33

Cytat
karotten
wg mnie też lepiej w czarnych ja bym obcięła na boba albo na równo krótko i grzywkę prostą

Chce zmiany!

23 maj 2013 - 19:38:48

Cytat
karotten
wg mnie też lepiej w czarnych ja bym obcięła na boba albo na równo krótko i grzywkę prostą

To samo, z klasą i ładnie. A pasuje taki fryz każdemu.

zweryfikowana
Posty: 392
Ostrzeżenia: 1/5

Chce zmiany!

23 maj 2013 - 19:41:27

ja też proponuję boba z grzywką :) a włosy kolor.. może jakiś brąz? choć w tych ładnie :)

Chce zmiany!

23 maj 2013 - 19:53:17

mi tez sie podoba w czarnych wloskach jak masz zniszczone to wyrownaj wlosy tak do długosci miedzy uchem a ramionami, grzywke bym zostawila ladnie Ci w niej :)

ja tez planuje obciac nieco wiecej ale dopiero na jesien, chociaz baaardzo mi szkoda ale nie ma co trzymac takich zniszczonych, tez staram sie nie farbowac ale mam tak jak Ty ze w naturalnych wygladam na nastolatke w wieku gimnazjalno-licealnym.. sprobuj zejsc z czarnych na czekoladowy braz bedzie wygladac naturalniej a jednak dalej zostaniesz przy ciemniejszym odcieniu :)

Chce zmiany!

23 maj 2013 - 19:59:55

Grzywka koniecznie, masz wysokie czółko ;)

Chce zmiany!

23 maj 2013 - 20:00:16

Grzywka na prosto- podkreśli Ci oczy, ja bym obcięła na Twoim miejscu asymetrycznie.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 2/5

Chce zmiany!

23 maj 2013 - 20:14:30

Cytat
xDzAgax
Ale Tobie pasuje ten ciemny kolor włosów. :)
Ja bym Cię widziała w fryzurce na boba, masz ładną buzię. :) Jednak napisałaś, że odpada, bo masz za cienkie włosy.

Już kiedyś myślałam o takiej fryzurze:)
I nawet będąc u fryzjera prawie się zdecydowałam, ale jednak stwierdziłam że moje włosy są zbyt rzadkie na takie obcięcie.
Cytat
oLyaa0103
ja też proponuję boba z grzywką :) a włosy kolor.. może jakiś brąz? choć w tych ładnie :)

robiłam sobie kiedyś szamponetką ciemny brąz i też mi się podobało.
Cytat
Elka240
mi tez sie podoba w czarnych wloskach jak masz zniszczone to wyrownaj wlosy tak do długosci miedzy uchem a ramionami, grzywke bym zostawila ladnie Ci w niej :)

ja tez planuje obciac nieco wiecej ale dopiero na jesien, chociaz baaardzo mi szkoda ale nie ma co trzymac takich zniszczonych, tez staram sie nie farbowac ale mam tak jak Ty ze w naturalnych wygladam na nastolatke w wieku gimnazjalno-licealnym.. sprobuj zejsc z czarnych na czekoladowy braz bedzie wygladac naturalniej a jednak dalej zostaniesz przy ciemniejszym odcieniu :)

Mi też szkoda;(
Zawsze chciałam mieć długie włosy i teraz kiedy udało mi się zapuścić jestem zmuszona je obciąć..
Trochę uciążliwe jest to, że każdy daje mi 17 lat ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-23 20:20 przez PoczujMiete.

Chce zmiany!

23 maj 2013 - 20:33:09

W czarnych wyglądasz bardzo ładnie.
Jeśli chcesz zregenerować włosy polecam odżywki na internecie jest dużo ciekawych przepisów na domowe maseczki, które naprawdę pomagają.
A jeśli masz dość farbowania-wiadomo niszczy to włosy, polecam zmianę kolory na czekoladowy może nie będzie tak widać odrostów i nie będziesz zmuszona do częstego farbowania:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moja zmiana :)