Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:22:13

oj tak na szafie coraz mniej ludzi,
szkoda tylko ze administratorzy nic z tym nie robią, bo przeciez jak uciekna wszyscy to ten portal upadnie

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:23:42

Dzięki za AdBlocka! Już też się pozbyłam reklam, jeeeeej :D

zweryfikowana
Posty: 497
Ostrzeżenia: 1/5

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:23:50

Cytat
martuuus
Serio nie słyszałaś nigdy o Ad block? Od 2 lat nie widziałam żadnej reklamy

ale z tym, że szafa schodzi na psy masz rację tyle, że nie z powodu reklam:/ zastanawiam się czy nie usunąć konta tutaj.

zweryfikowana
Posty: 1.070
Ostrzeżenia: 1/5

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:25:29

Cytat
dariack90
Cytat
martuuus
Serio nie słyszałaś nigdy o Ad block? Od 2 lat nie widziałam żadnej reklamy

ale z tym, że szafa schodzi na psy masz rację tyle, że nie z powodu reklam:/ zastanawiam się czy nie usunąć konta tutaj.
ja za bardzo przyzwyczailam sie do szafy zeby usuwac tu konto, ale to ze jest mniej zapytan o wymiane czy o kupno to naprawde lipa...

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:26:06

tu sie zgadzam , konto zwertyfikowane a reklam coraz wiecej nieraz na caly ekran mam kożuchowską o_O

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:30:34

wylaczenie reklam platne. a jak mnie denerwuje prowizja od sprzedazy!!!
chcialabym tanio cos posprzedawac no ale po odjeciu prowizji i kosztow wysylki cena wychodzi jak za nowe ciuchy czy cos;/ a za 3zł to szkoda w ogole czasu zeby isc na poczte! ;/
nie chodzi mi tu o jakies mega zyski tak. ale jak cos sprzedaje juz to fajnie by bylo zeby i dziewczyna ktora kupuje byla zadowolona i ja
tez przenosze sie coraz baradziej na allegro bo tam taniej wychodzi cos sprzedac ze tak powiem. albo poszukam moze innych portali ktore prowizji nie pobieraja!

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:34:03

hej a wy też macie tak że jak klikacie na kopertę na górze po prawej no wchodzicie w swoje wiadomości to one się wam tak dziwnie wyświetlają, nie tak normalie, tylko takie jak by strona wariowała, od wczoraj tak mam. czy t wina mojego kompa?

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:38:01

Witam.

Czy któraś z was wie co zrobić z takim przypadkiem:

Dziewczyna zakupiła u mnie ciuch dzisiaj rano bez żadnych zapytań itp. Od razu klikneła: Kup teraz.( A ja wczoraj wieczorem wystawiałam sukienkę na innym portalu i nie usunęłam jeszcze z szafy.) I oczywiście ujemne saldo mi się od razu pojawiło.

Co z tym zrobić?

Proszę o pomoc.

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:41:48

Dzięki wielkie za Ad Block.Pozbyłam się reklam;)))
Mam nadzieję, że na amen;/

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:44:46

ee tam wcale nie przeszkadzalo mi to że co chwila wyskakiwał mi Lewandowski :P

Cytat
maja2288
hej a wy też macie tak że jak klikacie na kopertę na górze po prawej no wchodzicie w swoje wiadomości to one się wam tak dziwnie wyświetlają, nie tak normalie, tylko takie jak by strona wariowała, od wczoraj tak mam. czy t wina mojego kompa?


ja tak nie mam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-10 11:46 przez zolo26.

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 11:46:40

Adblock Plus :D
ja tam żadnych reklam nie widzę właśnie dzięki takiemu stworzeniu :D

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 19:47:49

Cytat
martuuus
Serio nie słyszałaś nigdy o Ad block? Od 2 lat nie widziałam żadnej reklamy

Sama się dziwię, że autorka ciągle walczy z tymi reklamami. Też mam AdBlock od daaawna i przeglądając jakąkolwiek stronę, nie wyskakują mi żadne reklamy

Trzeba tylko podkreślić, że ona działa chyba jedynie pod Mozillę
Cytat
maja2288
hej a wy też macie tak że jak klikacie na kopertę na górze po prawej no wchodzicie w swoje wiadomości to one się wam tak dziwnie wyświetlają, nie tak normalie, tylko takie jak by strona wariowała, od wczoraj tak mam. czy t wina mojego kompa?

Ja tak mam, wkurzające.. Nie widać, które wiadomości są nowe. Masz Mozillę?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-10 19:49 przez lobuzinska.

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 19:50:02

lol, właśnie sobie wyobraziłam reklamę adblocka na głównej serce

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 19:51:15

Reklamy zawsze będą,bo szafa na tym zarabia.Za reklamy dostaje od sponsorow firm kase.Moj kumpel prowadzi strone internetową i wręcz zabiega o reklamodawcow,bo z reklam tylko jest prawdziwa kasa.A nas to wkurza,bo nie dosć,że inwazja reklam w tv to i teraz w necie:/

SZAFA schodzi na psy;/

10 kwi 2013 - 19:51:39

Kasa, kasa, kaska:) można wyłączyć reklamy odpłatnie, albo właśnie zainstalować ten program:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co powinnam zmienić?