Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dzieki za rady



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-11 06:09 przez olikwa.

Moim zdaniem powinnaś zostać przy blondzie.

pasemka czekoladowe
i ladna grzywka polokragła



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 22:15 przez 270885sebastian.

machnij sobie najpierw jakiś ciemny blond/jasny brąz żeby się przekonać jak w ogóle czujesz się w tym

a w życiu nie w blondzie! pięknie z grzywką i w takim delikatnym brązie:) zrób tak:) możesz podać nazwę tego programu z którego korzystałaś?:)

braz z ostatniego zdjecia lepszy

ja radzę Ci wracac do naturalnego koloru, zeby nie maltretowac juz tych wloskow, bo szczerze mowiac wygladaja jak mocno zniszczone! Radzę wziąć się za ich pielegnacje, olejowac, nawilzac itp. bo wygladaja jakos tak... licho.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 22:18 przez Mhmmm.

Cytat
margoletka
Moim zdaniem powinnaś zostać przy blondzie.

ja proponuje coś pomiędzy, nie to co masz teraz, ani to co na monitorze. Moim zdaniem zbyt ciemne i po kilku godzinach to już na bank nie będziesz chciała w lustro patrzeć ;)

ostanie foto super ;) idelNIE CI PASUJE

Ma niebieskie oczy , ładnie jej będzie w ciemnych włosach ale nie czarnych . Odcień jakiegoś brązu . Ostatnie zdjęcie jest ok . Działaj , będzie dobrze :) .

A co to za program , może też się pobawię :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 22:24 przez cztery-kawki.

miałam taki sam kolor włosów jak Ty :) i zwyczajnie w świecie mi się znudził, a poza tym te wizyty w fryzjera wykańczające mój portfel :P

kupiłam farbe garniera 7.0 (nie pamietam nazwy koloru tylko numerek :P)

Trzymałam ją na głowie 10 minut, żeby nie wyszły za ciemne - niestety wyszły ale po 3-4 myciach wyszedł super kolor średniego blondu ... myślę, że pomysł aby od razu po takim blondzie wpaść w ciemny kolor nie jest zbyt dobry, możesz się nie przyzwyczaić :)

blond ładniej.. ale powiedz... czy nie łatwiej było zrobić print screena ? a nie robić zdjecia monitora ?

zostaw jak jest a podeślij na priv linka do tego stylisty:D

Cytat
margoletka
Moim zdaniem powinnaś zostać przy blondzie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

z grzywką czy bez?