Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

25 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:11:00

Hej ;)
Potrzebuje Waszej pomocy ;)

Ostatnio strasznie wzięło mnie na rozjaśnienie włosów...

Zacznę od początku, mam długie, kręcone ciemne włosy (farbuje na ciemny brąz od 3 lat juz chyba) i chce w końcu jakieś zmiany ;(

Bardzo spodobał mi się ten kolor:



Bardzo bym chciała taki tylko się boję, oczywiście pójdę do fryzjera bo sama w życiu bym nie rozjaśniała... Mam włosy troche zniszczone już, codziennie prostuję do tego farbowanie - wiadomo.
Używam jednak prostownicy fryzjerskiej z mikroodżywką (polecam) i odżywki, maski, jedwab itd.

Myślicie że rozjaśnienie na ten kolor bardzo zniszczy moje włosy? Trzeba mocno rozjaśnić aby go uzyskać?

Moje włosy (mam już dłuższe, są to zdj sprzed pół roku):


A to moje naturalne włosy:

Z góry dziękuję Wam za rady ;)

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:11:42

Taki karmelowy super

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:15:00

Świetny kolor, też chcę sobie taki zrobić już od dawna, ale nie mialam sie jak zabrać. z tego co mi wiadomo samo rozjaśnianie nie da Ci tego kolorku, musisz jeszcze zafarbować na trochę ciemniejszy od tego na zdjęciu i on po 2-3 myciach będzie taki jak na fotkach. Tak słyszałam, nie mam pojęcia czy to prawda :)

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:15:58

ten pierwszy przepiękny:)
ja bym chciała przyciemnić ale nie mam odwagi

myśle,że będzie Tobie bardzo pasował...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-20 13:16 przez kizia86.

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:17:10

No właśnie ja też tak słyszałam, najpierw rozjaśnić, potem farba ;)

Boje się bo latem mam ślub i jak zniszcze sobie włosy i będę musiała obciąć to nie wiem co zrobię ;/

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:17:17

Tak w karmelowym super by ci bylo ;) sama sie zastanawiam nad takim, bo planowalam caly blond, tyle ze trzeba sciagac kolor, a to strasznie niszczy wlosy ;/
Jak sie zdecydujesz wstaw zdj bo jestem ciekawa efektu ;D

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:18:24

napisz do mnie na priv to wyślę Ci nick do photobloga tej pierwszej dziewczyny to jak zdecydujesz się na rozjaśnianie zapytasz co to za kolor zawsze łatwiej :)

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:20:06

rozjaśnij :) ten 1 supeeer

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:22:56

Cytat
Ewel_86
Tak w karmelowym super by ci bylo ;) sama sie zastanawiam nad takim, bo planowalam caly blond, tyle ze trzeba sciagac kolor, a to strasznie niszczy wlosy ;/
Jak sie zdecydujesz wstaw zdj bo jestem ciekawa efektu ;D

Na pewno wstawie ;)

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:23:23

Ten pierwszy kolor mega :)

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:24:30

śliczny ten kolor, ale w tym co masz to Ci ładnie, ja bym chyba nie odważyła się rozjaśnić, no bo to jednak niszczy włosy, jeszcze do tego prostowanie to już w ogóle

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:24:48

Też zamierzam rozjaśnić włosy, które już kilka lat farbuję na ten sam kolor co Ty. Pragnę wrócić do mojego naturalnego koloru (ciemny blond). Chciałam to uzyskać dzięki Renee Blanche, bo podobno nie niszczy włosów, ale jednak trochę się obawiam. Czekam na porady, chętnie poczytam :)

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:25:16

No jest super, właśnie taki bym chciała tylko czy mi fryzjerka da radę taki zrobić? ;/

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:31:34

myślę, że fryzjerka podda Twoje włosy zabiegowi dekoloryzacji, inaczej tego odcienia raczej nie uzyskasz bo masz bardzo ciemne włosy (wiem z autopsji;)), szukaj koniecznie dobrego fryzjera, który nie spitoli Ci włosów, bo zabieg dekoloryzacji mocno uszkadza włosy :/ od razu fryzjer powinien Ci nałożyć jakieś odzywki i preparaty odbudowujące strukturę włosa, potem masz nakładany właściwy kolor, to tak z grubsza.
Także jeśli znasz super fryzjera to spokojnie się decyduj na ten kolor, ale jeśli zamierzasz dopiero szukać fryzjera albo iść w ciemno to odradzam bo możesz skonczyć z jajecznicą albo gumą zamiast włosów na głowie ;)

ROZJAŚNIĆ? ;/

20 lut 2013 - 13:31:52

Jak będziesz miała dobrą fryzjerkę jedno podejście powinno wystarczyć ;)
ps. zamiast jedwabiu polecam ci kurację olejkiem arganowym. Po nałożeniu włosy są jak po jedwabiu, ale ta kuracja dodatkowo działa korzystnie na strukturę włosa, coś 'daje' ;) Jedwab nie ma żadnych działań odżywczych itd. :)

I po rozjaśnianiu obetnij końcówki, od razu włosy 'odżyją' i zauważysz, że odrobinkę szybciej podrosły ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciemny brąz - Rude - Jasny Brąz? Doradźcie! :)