Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Laserowe wybielanie zębów

28 kwi 2014 - 08:04:55

Cytat
penda
Dentysta doradzi usługę za którą otrzymuje prowizję, taka smutna prawda. Nie zasugeruje rozwiązania, które jest zdrowe, trwałe i atrakcyjne, czyli po prostu zmiany zasad higieny. A na prawdę wystarczy stosowanie ajony i można sobie te zęby całkowicie odmienić!

Wez juz skoncz po co sie powtarzasz? ja nie pale nie pije herbat i wina kawe czasem i co? i i tak mam zolte zeby ... po prostu niektorzy tak maja i tylko zabiegi moga pomoc

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

Laserowe wybielanie zębów

13 maj 2014 - 11:47:30

Ja jednak wolałabym postawić na takie samodzielne wybielanie w domu. Wydaje mi sie że jest dużo tańsze a do tego chyba bezpieczniejsze. Ostatnio czytałam o takim preparacie http://www.purelite.pl/ własnie na wybielanie zębów ale samemu w domu. I już po 2-3 aplikacji widać pierwsze efekty, no i nie czuć tych nadwrażliwych zębów.

Laserowe wybielanie zębów

13 maj 2014 - 16:39:27

Mi Biała Perła służyła :)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Laserowe wybielanie zębów

16 lip 2014 - 07:57:47

ewelina - bzdury gadasz. Nie tylko zabieg. Nawet po zabiegu musisz zmienić przyzwyczajenia bo w przeciwnym wypadku za kilka tygodni zęby będą tak samo żółte.

Laserowe wybielanie zębów

27 paź 2014 - 11:41:48

moim zdaniem najlepiej się wybrać do dobrego gabinetu na profesjonalne wybielanie zębów. Ja byłam w Galerii Uśmiechu i bardzo mi się podobają efekty. Zęby są ładne i białe. Warto było.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Laserowe wybielanie zębów

29 paź 2014 - 11:17:49

Też tak uważam. Domowymi sposobami niewiele da się zdziałać:)

Laserowe wybielanie zębów

01 sty 2015 - 23:25:20

a może coś z kupnych preparatów? czasami dobra dieta działa cuda, zero kawy, wina, papierosów, do tego odpowiednie szczotkowanie zębów i efekty na pewno się pojawią z aptecznych produktów stosowałam białą perłę i mogę polecić ale miałam kurację 5 dniową nie wiem jak z innymi.. a jak koniecznie do dentysty to najlepiej się zapisać na usunięcie kamienia wtedy efekty będą bardziej widoczne

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

Laserowe wybielanie zębów

27 paź 2015 - 21:57:14

Zdecydowanie bardziej wolę tradycyjne wybielanie, słyszałam kilka niezbyt ciekawych opinii o wybielaniu laserowym. Wybielałam pół roku temu zęby tutaj http://www.luksdent.pl/ efekt zaskakujący nie spodziewałam się, że moje zęby będą faktycznie białe, a nie tylko o kilka odcieni jaśniejsze. Nie polecam lasera, możecie sobie zniszczyć zęby

Laserowe wybielanie zębów

17 lip 2021 - 00:01:08

wybielanie zebow fajna sprawa ale nie tania.. czy jest tu ktos komu udalo sie wybielic chociaz troche przy pomocy past do zebow płukanek itd?

Laserowe wybielanie zębów

25 lip 2021 - 16:19:41

mnie udalo sie rozjasnic :D nie swiece jak lampa UV na mnie blysnie ale efekt jest fajny :D

Laserowe wybielanie zębów

27 lip 2021 - 21:49:33

hmm a jaka pasta? tyle tego na rynku ze nie wiem co wybrac

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Laserowe wybielanie zębów

20 sty 2023 - 14:04:19

i efekty po jakim czasie juz mialas? duza jest roznica?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki podkłąd najlepszy do suchej cery??