Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

free spin za rejestracje

24 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

każda z nas jest piękna!!! gdyby nad nami ślęczały kosmetyczki i styliści tyle godz co nad "gwiazdami" to by każda z nas była olśniewająca!!!

powiem tyle dowartosciowalam sie hehehe;)!
ps.dzieki
;p

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
monikakulesza1
powiem tyle dowartosciowalam sie hehehe;)!
ps.dzieki
;p
to było zajebiaszcze-super-ja rownież jak to oglądnęłam :)
zresztą staram się jak mogę he!he!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-15 19:05 przez pupcik.

Cytat
Naaticzkaa
każda z nas jest piękna!!! gdyby nad nami ślęczały kosmetyczki i styliści tyle godz co nad "gwiazdami" to by każda z nas była olśniewająca!!!

apropo ..........



Bo w gruncie rzeczy , gwiazdy to przeciętni ludzie , którzy mają niesamowitych stylistów oraz makijażystów , którzy wręcz potrafią czynić cuda, i za sprawą dużej ilości kosmetyków , i trafiając w fachowe ręce, każda z nas wyglądała by jak gwiazda .

a ja tam lubie patrzec na wyretuszowane zdjecia :) lubie piekno, mimo ze jestem hetero to uwielbiam kobiece cialo i anwet ejsli jest przerobione to lubie na nie patrzec jakie jest piekne :) kazdy wie jak te gwiazdy wygladaja na co dzien, jak wygladamy my same :) nie widze nic zlego w retuszu, a raczej w chudosci w gazetach i na wybiegach, bot o juz nie retusz a anoreksja ktora ma wplyw na dorastajace dzieci.

właśnie jak by tak każda z nas wziąśc i odpisować jak ta Pania na filmiku, to wydaje mi się, że każda z nas przycmiła by urodą te wszystkie gwiazdeczki. Ale prawda jest taka, że widząc taką bakę niewiele dziewczyn mysli że ona najpierw z pół dnia spędziła u stylistów, tylko mysli o tym,że on z natury jest taka "pękna: i wiele dziewczyn przez to popada w kompleksy, że jest brzydka, gruba itp. i przez to własnie powstala mania żeby być szczupłą. A wydaje mi sie, że jak by taka Eva Longoria czy J.Lo przeszły obok nas nieumalowane, to nawet bysmy jej niezauważyli, bo była by taka poprostu zwyczjna. może swoja wypowiedzią odbiegłam od tematu, ale takie mam zdanie na ten temat.

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

wiecie co ja też bardzo bym chciała aby mną ktoś się zajął.i poprawił conieco :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-15 20:25 przez pupcik.

faktycznie masakra:P ale i tak podoba mi się cameron i nikol:)

Cytat
pupcik
wiecie co ja też bardzo bym chciała aby mną ktoś się zajął.i poprawił conieco :)

ja też bym tak chciała :), np. przejść przez fotoshopa,żeby mnie tez tak odpicowali :)

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
kati28
Cytat
Naaticzkaa
każda z nas jest piękna!!! gdyby nad nami ślęczały kosmetyczki i styliści tyle godz co nad "gwiazdami" to by każda z nas była olśniewająca!!!

apropo ..........



[/quote
kurcze to też dobre :)

lopez, longoria, simson i spears nawet bez make upu fajnie wygladaja... ladne dziewczyny... nie zwracam uwagi miny ktore czynia bo sa z zaskoczone gdzie niegdzie niektore dziewczyny...

ja tam nie mam wielu kompleksow,wiec dla mnie moga sie retuszowac do woli i sprzedawac na okładkach
stawiam na naturalnosc,nawet jesli wyglada sie nieco gorzej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Doradzcie fryzurkę :)