Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolor włosów

10 lis 2012 - 21:05:29

Cześć dziewczyny!
Powracam do was z moim problemem na temat koloru włosów. Nadal nie mogę się zdecydować.. Byłam u tego fryziera już dawno i jestem po ściąganiu koloru rudego, i nałożeniu "liściastego" blondu. Na następnej wizycie miałam mieć nakładane bardzo dużo jasnych pasemek aby na jeszcze następnej wizycie mieć już ładniutki odcień blondu. Jednak bardzo bym nie chciała tych pasemek, chce blond ale nie chce pasemek. Powiedzcie mi jeszcze raz! Lepiej blond czy brąz ? Na zdjęciu obecny mój kolor włosów.


Kolor włosów

10 lis 2012 - 21:09:11

jakoś w blondzie cię nie widzę, lepiej było by chyba w brązie ;)

Kolor włosów

10 lis 2012 - 21:11:29

dla mnie tez nie wygladałabys korzystnie w blondzie, ciepły jasny brązik i będzie super ;)

Kolor włosów

10 lis 2012 - 21:13:57

może pogłęb rudy ?;)

Kolor włosów

10 lis 2012 - 21:23:52

Właśnie ja już miałam taki soczysty głęboki rodu, ale strasznie mi zniszczył włosy, dlatego muszę ( koniecznie ) zmienić kolor.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Kolor włosów

12 lis 2012 - 10:35:01

A jaki masz kolor oczu?
(Mnie też chyba bardziej podoba się wizja brązowych).

-----
Polecam!

Kolor włosów

12 lis 2012 - 13:54:49

skoro piszesz ze bardzo miałaś zniszczone włosy nie ryzykuj blondu bo zaczna ci się łamaci wypadać. Ja postawiłabym na braz czekoladowy.wygladałabys bardzo naturalnie a włosyby odpoczeły. poza tym blondynki sa passe szczególnie te farbowane. chyba ze wolisz wygladać sztucznie to wtedy nie bede się odzywać.

Kolor włosów

12 lis 2012 - 19:19:45

Zdecydowanie brąz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co z tego wyjdzie?