Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

16 minut temu

srebrna biżuteria

58 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 11:47:50

hej Wam:) w przyszlym tygodniu wybieram sie do fryjera.
Chce zrobic cos nowego ze swoimi wlosami.obecnie mam kolor ciemny braz (prawie naturalny)


mysle nad rozjasnieniem lub nad scieciem.dziewczyny moze doradzicie mi cos?moze jest tu jakas fryzjerka?
bede wdzieczna za pomoc.

wlosy mam bardzo dlugie,sporo za lopatki,scieniowane.

myslalam o rozjasnieniu .pomocy



chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 11:51:37

mam taki sam kolor włosów i sama chciałabym wiedziec co ciekawego można by z tym zrobić:) kiedyś robiłam delikatne refleksy i wyglądało to całkiem fajnie

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 11:52:39

ale Ty bardzo ladnie wygladasz

chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 11:53:58

a ja powiem tak,szukam bardzo mocnej zmiany bo za niecale 2 lata wychodze za maz i raczej juz nie poszaleje :D

myslalam o takim kolorze,



chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 11:56:23

Bardzo ładnie Ci w tym kolorze i tej długości;)

chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 11:56:33

skoro chcesz poszaleć to szalej i zmieniaj... choć mi wydaje sie, ze bardziej pasuje do Ciebie brąz. a tak na marginesie to po ślubie już nie można szaleć?:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-30 11:59 przez kosmitka860.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 11:58:01

ja bym nic nie zmieniala, bardzo ladnie wygladasz

chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 11:59:00

po slubie moze juz zwyczajnie nie byc na to czasu i checi :P
przymierzam sie juz do innego koloru od okolo roku,i juz ktorys raz wyszlam od fryzjera tylko ze scieta grzywka:D

chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 12:00:22

Cytat
kosmitka860
skoro chcesz poszaleć to szalej i zmieniaj... choć mi wydaje sie, ze bardziej pasuje do Ciebie brąz. a tak na marginesie to po ślubie już nie można szaleć?:))

Też mnie zdziwiło to stwierdzenie Autorki... Że niby mężatce nie wypada? A czemuż to? Jestem po ślubie i w przyszłym tygodniu idę farbować włoski i zmienić fryzurę, ot co!

Doczytałam teraz Twój argument o braku czasu i chęci - jakbyś naprawdę chciała, to byś znalazła, przecież nie chodzi się do fryzjera na codzień i nie wierzę, że nie byłabyś w stanie wygospodarować 2-3 godzinek, bez przesady :)

A tak konkretnie do wątku, to masz bardzo ładne włosy i ja bym nic nie zmieniała, ale wiem, że potrzebujesz zmiany, to może doradź się fryzjerki? Ja mam jedną bardzo zaufaną i wiem, że nie wypuści mnie od siebie niezadowolonej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-30 12:04 przez vixen89.

chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 12:02:03

Cytat
catherinaaa
po slubie moze juz zwyczajnie nie byc na to czasu i checi :P
przymierzam sie juz do innego koloru od okolo roku,i juz ktorys raz wyszlam od fryzjera tylko ze scieta grzywka:D

No błagam Cię, to co Ty będziesz po slubie robić, ze nie będziesz miała czasu i chęci na przyjemności? O_o

Co do włosów to ja bym minimalnie rozjaśniła, ale na taką ciepłą czekoladę i trochę skróciła, tak z 7 cm. Grzywka taka jak ma Żmuda raczej nie będzie Ci pasować.

chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 12:02:37

tylko nie farbuj na czarno. Ja popełniłąm ten błąd i teraz szukam sposobu jak zejść do takiego kolorku jak Twój :)

chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 12:05:10

Też uważam, że ładnie wyglądasz. :) i nie mam pomysłu, co możesz zrobić z włosami, ale jeżeli nie masz zniszczonych, to możesz je sprzedać. dostaje się za to dużo kasy. ;)

chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 12:05:12

wlasnie i tak farbuje na ciemny braz i wychodza czarne.chodzi o to ze nie wiem jak bede sie czula np z nowym kolorem i scieciem i do momentu dnia slubu moze uda mi sie zapuscic wlosy i wrocic do poprzedniego koloru.a jaki kolor byscie mi polecily?

chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 12:05:48

Te ciemne włoski do Ciebie pasują, bo masz ciemne oczy i ładnie to wygląda. Może zmień długość. Będziesz świetnie wyglądać w krótkich włosach a la Kożuchowska.

chce cos zmienic!!!

30 paź 2012 - 12:06:28

piękny masz kolor, chciałabym taki brąz. Po ślubie też możesz zaszaleć z włosami:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pilna potrzeba zmian.