Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej czy ktoras z dziewczyn kojarzy jaki kolor rudego ma Marta Grycan , chcialabym sie pofarbowac wlasnie na tski kolor rudosci , czy ktos ma taki kolor i jaka Farba osiagnal go bede wdzieczna za podpowiedzi , dodaje jej fotki ......



o podbijam, bo sama się nad tym zastanawiam :)

wella

joanna
TONER KOLOROWA FARBA DO WŁOSÓW LA RICHE



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-06 17:56 przez maloonie.

Ale np z welli bardziej 6/4 mahoniowo-miedziany czy 7/43 czerwień tycjana?
Rozjaśniałam włosy na początku roku, teraz mam rudawe, ale ciągle wychodzą złociste refleksy i w efekcie mogę je określić jako brzydki, rudawy blond, a w ostrym, dziennym świetle nawet zielonkawy blond. Ostatnio wzięłam z pallety jakiś odcień miedzianego blondu, było przez chwilę ok, ale farba szybko zeszła i znów mam problem z doborem odcienia farby. Za to Marta, cokolwiek by o niej nie mówić, to kolor włosów ma piękny :)



Wiadomo ze dla niej wlosy robi zapewne jakis fryzjer gwiazd dlategotez wydaje nu sie ze chyba ciezko bedzie znalesc taki kolor w farbach drogeryjnych wiec moze farby z serii majirel loreal ?????????? wydaje mi sie tez ze jak wyplukuje jej sie farba to mozliwe ze fryzjer naklada jej jakis toner bo ona czesto ma inne odcienie swego rudego a moze to poprostu swiatlo zmienia kolor nie mam pojecia ................

Zastanawiałam się nad farbami majirel, ale już się w tych odcieniach pogubiłam i ostatecznie zamówiłam farbę z firmy CeCe. W sumie nie wiem czy ta farba jest dobra ale ktoś tu kiedyś o niej wspominał i ma całkiem dobre opinie. Wybrałam odcień Miedziany blond, więc zobaczę jak mi to wyjdzie. Raz kozie śmierć :) P. Marta ma o tyle łatwiej, że wydaje na włosy kupę kasy i stać ją i na dobrego stylistę fryzur i na bardzo dobre specyfiki. A dzięki temu ma te włosy zadbane, zdrowe i błyszczące i stąd też tak ślicznie ten kolor wygląda :)

Według mnie najbardziej podobny jest kolor 7/43 czerwień tycjana :) mam ciemne wlosy i chciala bym na taki kolor pofarbowac :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZMIANA Z BLONDU NA RUDY