Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

3 minuty temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wybielanie wrażliwych zębów

01 kwi 2012 - 22:04:47

Moje zęby nie są tak białe, jak chciałabym żeby były... Są żółte :( Wielokrotnie próbowałam wybielać paskami Blend'a'med lub Białą Perłą, ale tak mnie zęby bolały, że zwijałam się z bólu. Dodam, że bo 12 godzinach ten okropny ból znikał. Gdy stosowałam te paski lub Białą Perłę myłam zęby pastą SENSODYNE ultra szybka ulga, która niestety nie pomagała.

Może znacie jakieś sposoby na wybielanie wrażliwych zębów?

wybielanie wrażliwych zębów

01 kwi 2012 - 22:09:41

Hmm moze najpierw kuracja na wrazliwe zeby, potem delikatne wybielanie. Moze u dentysty..., ale to drogi interes.:)
Czasami produktami dostepnymi w aptece nie wybielimy zebow, poniewaz to zalezy od koloru kosci. U dentysty efekty sa widoczne.

wybielanie wrażliwych zębów

01 kwi 2012 - 22:12:16

Cytat
iamacelebrity
Hmm moze najpierw kuracja na wrazliwe zeby, potem delikatne wybielanie. Moze u dentysty..., ale to drogi interes.:)
Czasami produktami dostepnymi w aptece nie wybielimy zebow, poniewaz to zalezy od koloru kosci. U dentysty efekty sa widoczne.

Wybielanie zębów u dentysty minimum 600 zł :( Nie stać mnie ;p

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 1/5

wybielanie wrażliwych zębów

01 kwi 2012 - 22:13:19

ja zamówiłam paski crest supreme, też mam wrażliwe zęby, ale zobaczymy jak to będzie po tych paskach ;) jesli chodzi o wybielanie to czytałam same pochlebne opinie, jedyny minus to właśnie ból... ale nie u każdego on występuje;)

wybielanie wrażliwych zębów

01 kwi 2012 - 22:17:07

Pytałam kiedyś dentystkę czy tymi wszelkimi preparatami pastami itp. da się wybielić zęby.
Powiedzia mi, że najpierw trzeba usunać dentystycznie kamień nazębny, który tak naprawdę nie jest usuwalny w stu procentach przy zwykłym myciu zębów.
Służy to temu że jak zaczniemy je wybielać to w miejscach między zębami i szczelinami trudno dostępnymi będziemy mieli żółte plamy.

zweryfikowana
Posty: 270
Ostrzeżenia: 1/5

wybielanie wrażliwych zębów

01 kwi 2012 - 22:21:25

Powiem Ci tak,Ja nie mam az takich wrazliwych ząbków ale jak wybielałam paskami z blenda med to mi sie zrobiły wrażliwe :(
I opinie wśród moich znajomych na temat tych pasków są podobne ;) Myśle,ze nie da sie przejsc inaczej niz to,ze po bola i przestana ;)
Wiem bo mowie z własnego doswiadczenia ;)
Ja zrobilam i widac bylo efekty a naturalne mam zolte zeby... ;/ Wybieliło :D ale musialam pocierpiec :( a na dodatek nawet nie umialam pic wody ze szklanki musialam przez słomke.. Minął rok i dalej efekty zostaly co prawda mniejsze bo uwielbiam herbaty ale dalej sa ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-01 22:23 przez ivaa15.

wybielanie wrażliwych zębów

01 kwi 2012 - 22:28:51

Cytat
MalvinkaStyle
Pytałam kiedyś dentystkę czy tymi wszelkimi preparatami pastami itp. da się wybielić zęby.
Powiedzia mi, że najpierw trzeba usunać dentystycznie kamień nazębny, który tak naprawdę nie jest usuwalny w stu procentach przy zwykłym myciu zębów.
Służy to temu że jak zaczniemy je wybielać to w miejscach między zębami i szczelinami trudno dostępnymi będziemy mieli żółte plamy.

Nie tworzy mi się kamień na zębach ;) Byłam kilka dni temu u dentysty właśnie się dopytać co z tym kamieniem, bo wczesniej tez to czytałam w internecie. No ale okazalo się, że ja go nie mam ;)

wybielanie wrażliwych zębów

01 kwi 2012 - 22:31:53

używałam crest supreme i jestem zadowolona z efektów

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

wybielanie wrażliwych zębów

19 mar 2014 - 07:44:46

Wybielanie wrażliwych zębów? Tylko naturalnie. Ajona jest sugerowana przy takich problemach, powinna ci pomóc również przy wybielaniu. Ale istotniejsze jest tutaj eliminowanie przyczyn brzydkich zębów. Po prostu przemyśl dlaczego one tak wyglądają i spróbuj te przyczyny stopniowo usuwać.

wybielanie wrażliwych zębów

12 sty 2015 - 17:15:34

no u mnie paski wybielające to były pieniądze wyrzucone w błoto, używałam cresta i blenda med i tylko mi podrażniły zęby..
najlepiej przed wybielaniem pójść do stomatologa i usunąć kamień - efekty będą bardziej widoczne
z kupnych preparatów używałam jeszcze białej perły, nowy system 5dniowy bo jest jeszcze na 10 dni to tego nie używałam (więcej info mają na stronie) i co? efekty są, piję dużo kawy i zniknął efekt zażółcenia zębów, pozdr

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

wybielanie wrażliwych zębów

16 lut 2015 - 07:43:03

Dobra pielęgnacja, ajona, systematyczność i zęby będą zdrowe. Nie twierdzę, że przejdą diametralną przemianę w krótkim czasie, bo tak nie jest - na efekty należy poczekać, ale dzięki temu wszystko powróci do normalności.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

wybielanie wrażliwych zębów

13 mar 2015 - 07:48:42

Ajona rzeczywiście fajnie pomaga, ale należy zwrócić również uwagę na jakość szczoteczki, ale nie tylko. Z czasem te zęby powinny się diametralnie zmienić, podobnie zresztą jak dziąsła. Po prostu będzie lepiej.

wybielanie wrażliwych zębów

20 mar 2015 - 00:11:41

Spróbuj wybielić laserem.

wybielanie wrażliwych zębów

20 mar 2015 - 00:34:33

Polecam paski firmy Crest. Amerykańska firma, która paski ma naprawdę dobre. Ja stosowałam te najmocniejsze Crest Supreme i efekty były fantastyczne jak za te 100zł. Jest też wersja na allegro dla zębów wrażliwych Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ja jestem podobna?