Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:17:16

Hej , niestety brak odwagi, zbyt przesadny gust, w pewnym sensie skłania mnie abym poprosiła dziewczyny o pomoc ... Bardzo proszę ubierzcie mnie w miarę ciekawie, w Waszych szafach znajduje się sporo ciekawych ubrań i obuwia. Czy mogę na Was liczyć ? Oczywiście mogą być to propozycje ciekawie dobranych ubrań , postaram się wtedy wyszukać je w internetowych sklepach ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 23:24 przez monisia131.

zweryfikowana
Posty: 568
Ostrzeżenia: 1/5

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:19:42

o co chodzi...? ja chyba nie rozumiem xD

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:20:58

no ja tez
a dobra juz wiem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 23:21 przez candy_junkie.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:22:57

a czego tu nie rozumiecie? a jaka masz figure?

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:23:57

ja jestem chętna do pomocy, ale napisz konkretnie czego szukasz.

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:24:45

Cytat
modliszka80
a czego tu nie rozumiecie? a jaka masz figure?

Świetną :P zazdroszczę takiej. Z tego co pamietam to masz dość ładne nogi i możesz je ładnie eksponować spódnicami i sukienkami do kolan/nad kolano (żeby też nie wyglądać przesadnie i na siłę:P)

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:25:57

takk szukam czegoś co nie charakteryzowałoby mnie na dziewczynę lekkich obyczajów, zarazem czegoś kobiecego, o ile jest to możliwe nie chcę rezygnować ze szpilek ...

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:27:09

moze fotka ?

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:28:49

moim zdaniem na początek będą najlepsze dopasowane jeansy + ładna tunika, nie rzucająca się w oczy, w delikatnym kolorze. Oczywiście nie musisz rezygnować ze szpilek!

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:29:09

Cytat
modliszka80
moze fotka ?

oj brak aktualnych, figurka raczej mi się nie zmieniła bardzo ... jestem raczej srednich gabarytów rozm 40-42

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:31:22

ale nogi masz nie złe :D

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:31:24

Jezu, dajcie spokój... :/ ja jestem tolerancyjna, ale bez przesady. teraz 'dobre duszyczki' będą w ciuszkać przebierać i pokazywać, co facetowi do figury pasuje i udawać że to jest normalne:/ Taki brak akceptacji wlasnej płci się skądś bierze, więc zamiast pomóc człowiekowi się zaakceptować
(co trzeba było zrobic juz dawno temu), to wlasnie tacy pseudo poczciwi będą udawać, że nic w tym dziwnego nie ma...

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:34:53

Cytat
candy_junkie
Jezu, dajcie spokój... :/ ja jestem tolerancyjna, ale bez przesady. teraz 'dobre duszyczki' będą w ciuszkać przebierać i pokazywać, co facetowi do figury pasuje i udawać że to jest normalne:/ Taki brak akceptacji wlasnej płci się skądś bierze, więc zamiast pomóc człowiekowi się zaakceptować
(co trzeba było zrobic juz dawno temu), to wlasnie tacy pseudo poczciwi będą udawać, że nic w tym dziwnego nie ma...

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:36:18

czasem rodzi się dusza ale w nie odpowiednim ciele ,jeśli tego nie akceptujesz to nie nazywaj się tolerancyjną...

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:36:44

Cytat
candy_junkie
Jezu, dajcie spokój... :/ ja jestem tolerancyjna, ale bez przesady. teraz 'dobre duszyczki' będą w ciuszkać przebierać i pokazywać, co facetowi do figury pasuje i udawać że to jest normalne:/ Taki brak akceptacji wlasnej płci się skądś bierze, więc zamiast pomóc człowiekowi się zaakceptować
(co trzeba było zrobic juz dawno temu), to wlasnie tacy pseudo poczciwi będą udawać, że nic w tym dziwnego nie ma...

az mnie trzesie, ale nie moge bo warna dostane i to będzie koniec mojej kariery na szafie.

Do autorKI wątku, nie widziałam twoich fotek więc nie potrafię doradzić:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co robic pomocy !.