Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomożecie w trans przemianie ?

16 gru 2011 - 00:39:23

ja też czekam :)

Pomożecie w trans przemianie ?

16 gru 2011 - 00:42:32

chyba sie nie doczekamy...

Pomożecie w trans przemianie ?

16 gru 2011 - 01:08:27

Trans przemiana?Widze że nie kochasz samego siebie..powinieneś dziekować Bogu że się w ogóle urodziles.. ;/

Pomożecie w trans przemianie ?

16 gru 2011 - 01:35:17

Cytat
ciasteczko294
Trans przemiana?Widze że nie kochasz samego siebie..powinieneś dziekować Bogu że się w ogóle urodziles.. ;/
a moim zdaniem tacy ludzie jak ty nie powinni żyć na świecie, bo nie pozwalają innym być szczęśliwymi:( a to bardzo przykre, ale pewnie tak cię nauczył ten twój Bóg...

Pomożecie w trans przemianie ?

16 gru 2011 - 01:49:48

Cytat
ciasteczko294
Trans przemiana?Widze że nie kochasz samego siebie..powinieneś dziekować Bogu że się w ogóle urodziles.. ;/

Powinnaś dziękować swoim bogom, że dożyłaś z tak rozwiniętym umysłem 19stu lat. Dziękuj za swój PERFUM, skarpetki stopki i krem do stóp. Za nic więcej bym nie dziękowała. Żałuj, że żyjesz w tych czasach, dogadałabyś się z Adolfem na pewno :|

Autorko, odezwij się :D

Pomożecie w trans przemianie ?

16 gru 2011 - 01:54:29

no i po co to odmienianie Boga przez przypadki? jest jak jest!
Monisia, mój ulubiony transwestyto, weź sobie dzień urlopu, usiądź w oknie i popatrz - co dziewczyny mają na sobie? Przecież (jak sądzę) sztuka polega na wtopieniu sie w babski tłum i byciu jedna z nich. Musisz zatem poobserwować własne środowisko. Ze szpilek NIGDY nie musisz rezygnować, pasuja do dżinsów i balowej sukienki.

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

Pomożecie w trans przemianie ?

16 gru 2011 - 11:36:23

Cytat
koras
Cytat
ciasteczko294
Trans przemiana?Widze że nie kochasz samego siebie..powinieneś dziekować Bogu że się w ogóle urodziles.. ;/
a moim zdaniem tacy ludzie jak ty nie powinni żyć na świecie, bo nie pozwalają innym być szczęśliwymi:( a to bardzo przykre, ale pewnie tak cię nauczył ten twój Bóg...


A Ciebie kto nauczył być takim zawistynym? Jak można powiedzieć komuś, że nie powinien być na świecie? Takie tolerancyjne jesteście dla transwestytów, a dla ludzi, którzy mają własne zdanie, to juz nie? Żałosne, właśnie pokazałaś tych pseudo tolerancyjnych ;]

Pomożecie w trans przemianie ?

17 gru 2011 - 00:17:06

Cytat
ciasteczko294
Trans przemiana?Widze że nie kochasz samego siebie..powinieneś dziekować Bogu że się w ogóle urodziles.. ;/

Wolałabyś zeby się taka osoba "pogodziła" z tym, ze ma ciało faceta, a "tylko" umysł i psychikę kobiety i na siłę starała się dostosować umysł do ciała i być prawdziwym facetem i np. związała z Tobą udając, że Cię kocha? I dopiero np. po 20 latach by wyszło szydło z worka, ze tak naprawdę to się Ciebie brzydziła, bo wolałaby być z facetem itp.
Ja mam mniejszy problem niż ta osoba ale w sumie podobny - trądzik z powodu zaburzeń hormonalnych (za dużo męskich hormonów) i wiesz co ze cholerę nie zamierzam go zaakceptować i żyć z nim. Wolę go zwalczyć i mieć gładką skórę. No ale to pewnie świadczy o tym, ze nie kocham siebie i powinnam dziękować Bogu, że się w ogóle urodziłam i chodzić z pryszczami tak jak mnie stworzył:>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabawa w kreatorów mody