Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 568
Ostrzeżenia: 1/5

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:38:26

jedno wielkie nieporozumienie?:)literówka wywołuje emocje:P
<moderacja- spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-15 00:30 przez moderator.

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:39:36

dziewczyny więc tak, ja jutro zrobię fotki i wklejam na świeżo , a co do kwestii tolerancji , naprawdę nie lubię być przedmiotem sporów , więc proszę ...

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:42:54

nikt się nie spiera :) a chciałam zapytać na jakim etapie przemiany jesteś? bo chyba nie jestem na bieżąco...

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:50:12

Ja Cię pamiętam:) było całkiem nieźle z przemianą;) i nogi masz bardzo ładne to też pamiętam:):)Myślę że krótkie mini i szpilki to nie ale jeansy albo jakieś inne spodnie i szpileczki jak najbardziej będą Ci pasowały:)

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:50:53

Akurat braku tolerancji nie mozna mi zarzucić. I zazdroszczę, że wierzysz w "dusze", bo łatwiej się takim ludziom żyje, ale ja, patrzę realnie i szkoda mi takich ludzi,bo brak akceptacji siebie, to jest chyba najgorsze co moze być. Nawet jak bedzie miał 'wsparcie' w was, to i tak wie, kim jest na prawdę i inni też doskonale o tym wiedzą. Na ulicach będzie wzbudzać śmiech i raczej wątpie żeby się z tym dobrze czuł. Dlatego już wcześniej powinien mu ktoś pomóc zaakceptować prawdziwego siebie, żyłoby mu się prościej, nie prawda?

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:51:29

Cytat
gosiaaaaa88
nikt się nie spiera :) a chciałam zapytać na jakim etapie przemiany jesteś? bo chyba nie jestem na bieżąco...

Z przemianami jestem daleko, kuracja hormonalna itp. jednak uwsteczniłam się lekko, chwilowo mieszkam w małym miasteczku , nie znam praktycznie nikogo, zakupy w tutejszych sklepach mogą źle odbić na mnie, muszę stopniowo badać teren ...
Cytat
candy_junkie
Akurat braku tolerancji nie mozna mi zarzucić. I zazdroszczę, że wierzysz w "dusze", bo łatwiej się takim ludziom żyje, ale ja, patrzę realnie i szkoda mi takich ludzi,bo brak akceptacji siebie, to jest chyba najgorsze co moze być. Nawet jak bedzie miał 'wsparcie' w was, to i tak wie, kim jest na prawdę i inni też doskonale o tym wiedzą. Na ulicach będzie wzbudzać śmiech i raczej wątpie żeby się z tym dobrze czuł. Dlatego już wcześniej powinien mu ktoś pomóc zaakceptować prawdziwego siebie, żyłoby mu się prościej, nie prawda?

Doskonale wiem o co Ci chodzi, zaufaj jednak że nie jest się w stanie z tym pogodzić ... naprawdę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 23:52 przez monisia131.

Pomożecie w trans przemianie ?

14 gru 2011 - 23:57:57

może to i lepiej, że nie znasz nikogo. To jest dla Ciebie nowa szansa, na poznanie Twojej osoby. Przepraszam za pytanie, ale jak ubierasz się na co dzień? Chodzi mi o to, czy nie znający Cię człowiek widzi w Tobie już kobietę czy jeszcze mężczyznę ?

Pomożecie w trans przemianie ?

15 gru 2011 - 00:00:57

Cytat
gosiaaaaa88
może to i lepiej, że nie znasz nikogo. To jest dla Ciebie nowa szansa, na poznanie Twojej osoby. Przepraszam za pytanie, ale jak ubierasz się na co dzień? Chodzi mi o to, czy nie znający Cię człowiek widzi w Tobie już kobietę czy jeszcze mężczyznę ?

Kobietę ...

zweryfikowana
Posty: 568
Ostrzeżenia: 1/5

Pomożecie w trans przemianie ?

15 gru 2011 - 00:01:51

lol, ja wogóle nie skumałam tematu na poczatku...O_o

nie mam pojecia co poradzić, zdjecie figury duzo by pomoglo

Pomożecie w trans przemianie ?

15 gru 2011 - 00:03:32

to nie masz się czym przejmować, głowa do góry i nie zwracaj uwagi na ludzi tylko czuj się Sobą :)

Pomożecie w trans przemianie ?

15 gru 2011 - 00:04:27

wkleję jutro foto ;)

Pomożecie w trans przemianie ?

15 gru 2011 - 00:06:58

wklej, aż z ciekawości wejdę i zobaczę :)

Pomożecie w trans przemianie ?

15 gru 2011 - 00:29:45

W XXI wieku wydawało mi się, że to nie będzie budzić takich kontrowersji ...
Lepiej jak ktoś popełnia samobójstwo bo siebie nie akceptuję .?
chce być kobietą . W czym problem ? Będzie nas więcej ;]

zweryfikowana
Posty: 568
Ostrzeżenia: 1/5

Pomożecie w trans przemianie ?

15 gru 2011 - 17:57:16

i czekamy na zdjecie:)

Pomożecie w trans przemianie ?

15 gru 2011 - 18:25:31

właśnie, czekamy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co robic pomocy !.