Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak szybko schudnąć??

06 maj 2014 - 22:26:37

Zioła już od dawna goszczą w mojej kuchni. Mam własną hodowlę :)

jak szybko schudnąć??

09 maj 2014 - 13:51:22

Ja jezdzilam na rowerze i nic ...kupiłam tabletki BeSlim i rezultatu jak narazie nie widze ,pomimo tego że jem mniej:(

jak szybko schudnąć??

12 maj 2014 - 11:54:32

Sibuslim,sibutril,slimex

jak szybko schudnąć??

13 maj 2014 - 08:25:12

Wszystko trzeba z planem zacząć ...sport i opanowanie w jedzeniu ja schudłam 9 kg do pracy rowerkiem 2 - razy fitness po 60 minut i w domu 30 min 3razy tygodniowo.Jestem zadwolona i szczęśliwa że się zaparłam . Jest warto znowu ubrac sukienkę i nie martwić się Sadełkiem...
To prawda Chodakowska mi też pomogła i jest warto .
To prawda Chodakowska mi też pomogła i jest warto .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-13 08:31 przez marcin67.

jak szybko schudnąć??

13 maj 2014 - 23:04:32

Żadne diety sławnych ludzi i tabletki na odchudzanie...

Wystarczy mniej jeść i jeść z głową. Ograniczyć słodycze, tłuste i ciężkostrawne potrawy. Poza tym przede wszystkim ćwiczenia. Tylko rozsądne jedzenie w połączeniu z ćwiczeniami daje rezultaty.

Zdecydowanie odradzam wszelkiego rodzaju tabletki na odchudzanie, bo one owszem może i działają, ale jedynie na naszą psychikę, która wmawia sobie efekty.

Na początku odchudzania zawsze są największe rezultaty i tracimy najwięcej kilogramów, ale później, kiedy nasz organizm przyzwyczaja się do mniejszych dawek pokarmów to już niestety jest trudniej. Między innymi dlatego ćwiczenia są tak ważne przy odchudzaniu i tylko dieta + ćwiczenia są w stanie dawać zadowalające rezultaty :)

jak szybko schudnąć??

12 cze 2014 - 19:35:39

Ja jestem 4 mce po porodzie (przytylam 16kg) od 22 dni ćwiczę i biegam,jem zdrowo a na wieczór już nic, wcześniej nie mogłam ćwiczyć, bo jestem po cesarce :( to była moja druga ciąża i druga cesarka, mam już córeczkę (3 i pół roku). Po pierwszej ciąży wrócilam do formy w miesiąc, praktycznie nic nie robiąc, przytyłam wtedy tylko 9kg.

chcę jeszcze pozbyć sie z 5 kg, tak żeby ważyć 48 kg, jestem dość niska :(

nie stosuje żadnych diet, bo nie lubie warzyw :(

jeszcze mc temu myślałam, że zostanie mi taki kangurzy worek, a tu proszę prawie płaski brzuch. Kobietki trzeba dać sobie czas, pozdr

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

jak szybko schudnąć??

16 cze 2014 - 21:57:53

Ostatnio odkryłam ćwiczenia trenerki.info i zabrałam się za siebie. Zaczynam od pilatesu a później przejdę do jakiś bardziej skomplikowanych ćwiczeń - grunt to motywacja.

jak szybko schudnąć??

01 lip 2014 - 20:57:21

nie polecam znanej diety dr.dukana (białkowej), ma bardzo negatywny wpły na ciało człowieka i często występuja efekty jojo. według mnie najelsza dietą, jest zdrowe odżywianie, rzucanie słodyczy powoli aż nasze ciało sie do tego przyzwyczai, aktywność sportowa, nawet 20-30 dziennie czy 4 razy w tygdniu dobrze wpłynie na nasze ciało. według mnie kobecie po ciąży jest trudniej schudnąć, powinna zaakceptować swoje ciało takie jakie jest, a jak chce wrócić do poprzedniej figury to przede wszystkim powinna sie zdrowo odżywiać :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

jak szybko schudnąć??

03 lip 2014 - 15:12:57

Witam ja polecam siłownie i diete :) schudłam 8 kg

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

09 lip 2014 - 23:22:29

ja jestem zdania, że jak się już brać za odchudzanie to trzeba to robić z głową, żeby krzywdy sobie nie zrobić. Sama też miałam trochę nadmiaru kilogramów, a żeby się ich pozbyć wybrałam się do MTTestetica po poradę do dietetyka. Bardzo dobre rozwiązanie, bo schudłam, ale jakoś nie bardzo było to trudne i nie wymagało ode mnie poświęcenie, to zaleta bardzo fajnie rozpisanej diety

jak szybko schudnąć??

10 lip 2014 - 11:36:13

Prawda jest taka, że najlepszy sposób na odchudzanie to ćwiczenia. Można się głodzić itp., ale po co? Przez ruch nie tylko się schudnie, ale też polepszymy swoje zdrowie ogólne. A człowiek, im starszy tym same wiecie... trzeba rezygnować z pewnych przyjemności :)

jak szybko schudnąć??

22 lip 2014 - 22:25:12

Poprzez głodzenie tylko wyrządza się krzywdę naszemu organizmowi. Co z tego, że kilogramy lecą, ale to woda i spalone mięśnie. Jeśli nie jemy, głodzimy się, organizm sam robi sobie "kanapkę" z mięśni właśnie, a później takie ciało po odchudzaniu to skóra i "galaretka".

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

05 sie 2014 - 16:41:29

Cytat
dominikagarnek
a czy słyszałaś o slimette? http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3468439,slimette-odchudzanie-w-trybie-ulatwien,id,t.html . W ciągu 2 miesięcy dzieki tym tabletkom i diecie schudłam 6 kg :)

ale one drogie :D

jak szybko schudnąć??

13 sie 2014 - 11:15:18

czy była któraś z was na diecie warzywno owocowej ?

jak szybko schudnąć??

18 sie 2014 - 12:38:06

Cytat
Zuzanna25
Ruch, ruch i ruch. Dieta niekoniecznie, po prostu wszystkiego z umiarem.

dokładnie, potwierdzam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

metamorfozy- przymiarka